Головна  →  Новини  →  13 червня 2019

Обрано новий склад Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації

Обрано новий склад Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації

Обрано новий склад Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації

Вчора в актовій залі Київської школи мистецтв № 3 по просп. Маяковського, 39 пройшли установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації строком на 2 роки.

У термін з 22 квітня до 13 травня ініціативна група приймала документи від інститутів громадянського суспільства, що визначені постановами Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами ьа доповненнями).

До участі в установчих зборах подали документи 107 представників ІГС (інституту громадянського суспільства). До участі в установчих зборах було допущено 87, а на зборах були присутні 80 представників.

Реєстрація учасників відбувалася за наявності документів, які посвідчують особу: паспорт або водійські права. Кожному видавалися іменні мандати та роздатковий матеріал.

Відповідно до процедури проведення установчих зборів було обрано голову зборів, секретаріат та лічильну комісію.

Згідно вищезазначеної Постанови КМУ було винесено на голосування про обрання кількісного складу майбутньої Громадської ради. Більшістю голосів присутніх було вирішено затвердити склад у кількості 35 членів. Також було винесено на голосування метод голосування по бюлетеням, який підтримали більшістю голосів.

Під час установчих зборів голова Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації попереднього скликання Артур Аракелян прозвітував про роботу за дворічну каденцію.

Отже, під час установчих зборів, шляхом рейтингового голосування було обрано новий склад Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації.

Також повідомляємо, що після затвердження Деснянською райдержадміністрацією новообраного складу, пройде перше засідання новоствореної Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації, на якому буде обрано керівний склад Громадської ради (голову, заступників голови, секретаря) та розглянуто питання щодо формування комісій при Громадській раді.

Список кандидатів ІГС, які брали участь в установчих зборах

по формуванню нового складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації у 2019 році та рейтингове голосування

 

ман-дату

Повна назва
інституту громадянського суспільства

П.І.П. делегованої особи

Рейтингове голосування

(кількість голосів)

1.               

Громадська організація «Деснянська Січ»

Сатановська

Оксана Євгеніївна

76

2.               

Громадська організація «НА ЗАХИСТІ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»

Степачова

Наталія Павлівна

73

3.               

Благодійний фонд «ОБЕРІГ»

Бобось

Леонід Миколайович

72

4.               

Громадська організація «Комітет захисту прав людини і свободи слова»

Троценко

Сергій Миколайович

72

5.               

Асоціація «Підприємств організуючих харчування у навчальних закладах»

Шестакова

Катерина Юріївна

71

6.               

Благодійна організація «Шлях до майбутнього»

Трофімчук

Костянтин Вікторович

71

7.               

Громадська організація «Асоціація Українська Кіно-Асоціація»

Довгаль

Віталій Олександрович

71

8.               

Громадська організація «Громадський Правозахист»

Черевко

Геннадій Миколайович

71

9.               

Громадська організація «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Титан Київ»

Сендеркін

Іван Сергійович

71

10.           

Громадська організація «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району»

Нишпор

Олег Петрович

71

11.           

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Екологія»

Нахатакян

Серго Апетович

70

12.           

Громадська організація «Україна вільна»

Шевчук

Роман Степанович

70

13.           

Дитяча громадська організація «Планета дитини»

Гайдай

 Сергій Миколайович

70

14.           

Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна»

Скляренко

Євген Миколайович

69

15.           

Всеукраїнська громадська організація «Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України»

Забранський

Артем Віталійович

69

16.           

Громадська організація «Військово-патріотичне об’єднання УБД «САРМАТ»

Костевич

Сергій Володимирович

69

17.           

Громадська організація «Об’єднання споживачів «Добробут»

Горобець

Ростислав Станіславович

69

18.           

Деснянська районна дитяча громадська організація «Клуб історико-технічного  стендового моделізму «ДНІПРО»

Багатурія

Людмила Дмитрівна

69

19.           

Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України

Романюк

Валентина Петрівна

69

20.           

Деснянська районна у м.Києві організація Профспілки працівників освіти і науки України

Дзюба

Валентина Іванівна

69

21.           

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Розквіт нації»

Аракелян

Артур Олександрович

68

22.           

Всеукраїнська громадська організація «Жінки Батьківщини»

Литовченко

Наталія Володимирівна

68

23.           

Всеукраїнська незалежна профспілка працівників соціальних установ та громадських об’єднань

Тодоров

Дмитро Володимирович

68

24.           

Громадська організація «Світла оселя.»

Орленко

Андрій Іванович

68

25.           

Громадська організація «Товариство ветеранів-інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС»

Литвинова

Надія Кузьмівна

68

26.           

Благодійний фонд «Джерело віри і надії»

Обущак

Іван Анатолійович

67

27.           

Громадська організація «Українська федерація натурального пауерліфтингу»

Шкулій

Євгеній Валерійович

67

28.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «Майбутнє Батьківщини»

Калько

Олександр Данилович

66

29.           

Громадська організація «Фонд правової допомоги «Батьківщина»

Вагін

Андрій Володимирович

66

30.           

Благодійна організація «Фонд Героїв Радянського Союзу»

Філіппов

Андрій Васильович

65

31.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «СВІТ МРІЙ»

Плотникова

Оксана Сергіївна

64

32.           

Громадська спілка «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «ЛІВИЙ БЕРЕГ»

Король

Андрій Андрійович

63

33.           

Громадська організація «МАТЕРІ ЗЕМЛІ»

Андрушко

 Владислав Ігорович

62

34.           

Благодійний фонд «ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ І АДАПТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ»

Хрущ

Марія Ігорівна

48

35.           

Громадська організація «Київська міська організація всеукраїнського об’єднання українок «Яворина»

Гауліна

Наталія Дмитрівна

37

36.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «Незалежна країна»

Гоцуляк

Олександр Володимирович

32

37.           

Громадська організація «Жити вільно!»

Можар

Олександр Павлович

32

38.           

Громадська організація «АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СОЮЗ УКРАЇНИ»

Семенов

Сергій Володимирович

30

39.           

Громадська організація «Координаційний «ЦЕНТР СВОБОДИ СЛОВА»

Халіляєв

Руслан Мамутович

29

40.           

Громадська організація «Особливе життя»

Гармідер

Тетяна Володимирівна

29

41.           

Благодійна організація «Маю вибір»

Дуднік

Сергій Володимирович

25

42.           

Громадська організація «СТРІТ»

Колощук

Сергій Миколайович

21

43.           

Благодійна організація «Благодійний фонд соціальної допомоги «ЄЛІСЄЙ»

Баянов

В’ячеслав Расулійович

18

44.           

Громадська організація «Спілка багатодітних родин «Берегиня»

Ольховик

Ганна Миколаївна

16

45.           

Громадська організація «Європейський клуб «Прометей»

Антощак

Оксана Вікторівна

14

46.           

Громадська організація «АрмКлуб БАРС»

Куценко

Андрій Володимирович

12

47.           

Громадська організація «Мешканці мікрорайону «Водопарк»

Буділов

Іван Михайлович

12

48.           

Громадська організація «Молодіжний спортивний клуб «Десенка»

Хвостіков

Олександр Вікторович

12

49.           

Громадська організація «СВІДОМЕ СУСПІЛЬСТВО УКРАЇНИ»

Кияшко

Ольга Олександрівна

12

50.           

Спілка ветеранів Афганістану Деснянського району м. Києва

Передрій

Валерій Іванович

12

51.           

Громадська організація «Народні збори України «Віче»

Думащин

Павло Вікторович

11

52.           

Громадська організація «Соціальна опора»

Литвинов

Руслан Вікторович

10

53.           

Громадська організація «СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО «7,62»

Шаманов

Ярослав Вадимович

10

54.           

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Антикорупційний рух України»

Мартіян

Катерина Вячеславівна

9

55.           

Громадська організація «ЕКОЛОГІЧНА КРАЇНА»

Сорока

Вікторія Валентинівна

9

56.           

Громадська організація «Реабілітаційний центр інвалідів та учасників бойових дій»

Слободенко

Микола Миколайович

9

57.           

Благодійний фонд «Фонд допомоги дитячим будинкам»

Белокуров

Олексій Миколайович

8

58.           

Громадська організація «Київська федерація водно-моторного спорту»

Мурза

Олександр Олегович

8

59.           

Громадська організація «Фонд захисту інвалідів Деснянського району м.Києва «БАТЬКІВЩИНА»

Кияшко

Олександр Миколайович

8

60.           

Громадське формування з охорони громадського порядку «ЛІВИЙ БЕРЕГ»

Куркін

Олександр Альбертович

8

61.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «СКАРБНИЦЯ УКРАЇНИ»

Терещенко

Володимир Віталійович

7

62.           

Громадська організація «Незалежна Україна»

Завялова

Альона Вячеславівна

7

63.           

Громадська організація «Всеукраїнська організація підтримки ЖБК та ОСББ»

Шейда

Михайло Леонідович

5

64.           

Громадська організація «Реабілітаційний центр «Альтернатива»»

Мазур

Дмитро Станіславович

5

65.           

Громадська організація «НАЦІОНАЛЬНИЙ МОНІТОРІНГ»

Кухарська

Юлія Володимирівна

4

66.           

Громадська організація «Федерація Пол Денсу України»

Трофімчук

Ганна Юріївна

4

67.           

Громадська організація «Яро. Молодіжно-патріотичний рух»

Кучма

Рита Анатоліївна

4

68.           

Благодійна організація «Благодійний фонд «ЛІВИЙ БЕРЕГ»

Маковей

Євген Сергійович

3

69.           

Всеукраїнська громадська організація «Федерація Стронгмену України»

Якушенко

Максим Юрійович

3

70.           

Громадська організація «МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР «ТРІУМФ»

Шевчук

Денис Юрійович

3

71.           

Громадська організація «Футбольний клуб імені Льва Яшина»

Авінов

Георгій Юрійович

3

72.           

Громадська організація «Художня студія «Троєшки»

Лахно

Андрій Іванович

3

73.           

Міжнародний благодійний фонд «Захист СЛАВУТИЧА»

Ващенко

Антон Валерійович

3

74.           

Громадська організація « Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»

Денисенко

Ігор Миколайович

2

75.           

Громадська організація «Інститут Розвитку Економіки і Фінансів»

Жук

Олександр Миколайович

2

76.           

Громадська організація «Київський спортивний клуб бойових мистецтв «ФАЙТЕР»

Ніканоров

Костянтин Валерійович

2

77.           

Громадська організація «Комітет захисту соціальних прав населення»

Сірик

Сергій Іванович

2

78.           

Громадська організація «Реабілітаційний центр народних ремесел для дітей «Мазана хата»

Гаврилюк

Андрій Васильович

2

79.           

Громадська організація «Історичне товариство Орден рицарського єднання»

Казєва

Ольга Олександрівна

1

80.           

Громадська організація «СТРУМ»

Велижинський

Степан Вікторович

1

81.           

Громадська організація «Реформа освіти»

Гурін

Микола Володимирович

Відсутній на зборах

82.           

Громадська організація «НАЦІОНАЛЬНА ГРОМАДСЬКА БЕЗПЕКА»

Коптєлов

Сергій Валерійович

Відсутній на зборах

83.           

Громадська організація «Інститут сучасних проблем України»

Метельова

Тетяна Олександрівна

Відсутня на зборах

84.           

Громадська організація «ДЕМОКРАТИЧНИЙ КОНТРОЛЬ»

Мотін

Федір Олександрович

Відсутній на зборах

85.           

Громадська організація «Громадська варта Деснянського району міста Києва»

Андреєв

Юрій Іванович

Відсутній на зборах

86.           

Громадська організація «ВОЇН АТО»

Талалай

Олександр Володимирович

Відсутній на зборах

87.           

Громадська організація « Інвалідів-Чорнобильців «Земляки»

Дондукова

Галина Юріївна

Відсутня на зборах

88.           

Громадська організація «Я Влада»

Похальский

Роман Вікторович

Документи не відповідають вимогам

89.           

Громадська організація «ЦЕНТР ЗАХИСТУ КИЯН»

Сорока

Олена Сергіївна

Документи не відповідають вимогам

90.           

Громадська організація «Синергія М»

Айріян

Размік Михайлович

Документи не відповідають вимогам

91.           

Громадська організація «Платформа громадських ініціатив «Громадська трибуна»

Басовський

Володимир Олександрович

Документи не відповідають вимогам

92.           

Громадська організація «Нивки разом»

Носенко

Ігор Васильович

Документи не відповідають вимогам

93.           

Громадська організація «Культурна Троєщина»

Магала

Алла Анатоліївна

Документи не відповідають вимогам

94.           

Громадська організація «Клуб екстремальних та вуличних видів спорту «Шанті Екстрим»

Шевчук

Максим Володимирович

Документи не відповідають вимогам

95.           

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання донорів України»

Сеньковський

Ростислав Васильович

Документи не відповідають вимогам

96.           

Громадська організація «Вічна Україна»

Бурдакова

Наталія Ігорівна

Документи не відповідають вимогам

97.           

Громадська організація «Борці за свободу»

Старунський

Андрій Миколайович

Документи не відповідають вимогам

98.           

Громадська організація «Благодійний фонд Вигурівщини»

Вакуленко

Людмила Феодосіївна

Документи не відповідають вимогам

99.           

Благодійний фонд «Деснянська Громада»

Конон

Роман Сергійович

Документи не відповідають вимогам

100.       

Благодійна організація «Благодійний фонд Лісового масиву»

Буділов

Іван Михайлович

Документи не відповідають вимогам

101.       

Благодійна організація «Благодійний фонд Громадське рішення»

Малишева

Богдана Володимирівна

Документи не відповідають вимогам

102.       

Благодійна організація «Благодійний фонд «Ми за майбутнє»

Захаріяш

Петро Іванович

Документи не відповідають вимогам

103.       

Благодійна організація «Благодійний фонд «Завжди надія»

Хрущ Марія Ігорівна

(Шевченко-Малахова Ніна Миколаївна)

Документи не відповідають вимогам

104.       

Благодійна організація «Благодійний фонд «Деснянці єдині»

Хрущ

Марія Ігорівна

Документи не відповідають вимогам

105.       

Благодійна організація «Благодійний фонд «Громадський центр лісового масиву»

Слободенко

Микола Миколайович

Документи не відповідають вимогам

106.       

Благодійна організація «Благодійний фонд «Активні мешканці лісового масиву»

Слободенко

Жанна Миколаївна

Документи не відповідають вимогам

107.       

Громадська організація «Об’єднання студентських ініціатив»

Андрушко

Владислав Ігорович

Заяву відкликано

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА