Визначено чемпіонів зимового кубку Деснянського району «Ліга дворового футболу»

Опубліковано 27 січня 2020 року о 17:06
фото

Дворовий футбол розширює свої межі, переміщаючись з дворів на спортивні арени європейського зразка, яким сьогодні є оновлений Центральний стадіон Деснянського району по вул. Драйзера, 2-Б.

Вихідними у Деснянському районі визначили чемпіонів та призерів зимового кубку «Ліга дворового футболу». Приємним сюрпризом стала участь в турнірі команд із Одеси та смт. Лозовата Кропивницької області. У цьому сезоні участь у змаганнях взяли 210 учасників із 16-ти команд, що боролися за головні нагороди у 3-ох вікових категоріях: «Ветерани 35+», «U-17» та «U-15».

За результатами видовищних матчів у віковій групі «Ветерани 35+» кубок та золоті нагороди завоювала команда «Ірік» з Одеси, срібні нагороди виборола команда «Бобри», бронзові нагороди здобула збірна Деснянського району.

У віковій групі «U-17» кубок та золоті нагороди завоювала команда «ПСТ-4», срібні нагороди виборола команда «Парма», бронзові нагороди здобула команда «Шеффілд».

У віковій групі «U-15» кубок та золоті нагороди завоювала команда «Tigers», срібні нагороди виборола команда «Зміна Troya», бронзові нагороди здобула команда «Wolfs».

Довідково.

Змагання відбулися за ініціативи та підтримки депутата Київради Юрія Зубка спільно з ДЦФЗН «Спорт для всіх», в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова, Федерації дворового футболу міста Києва, Управління у справах молоді та молоді Деснянської РДА, ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району» та мережі піцерій «Domino’s Pizza».