Портал в режимі тестування та наповнення
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за листопад 2021 року

Опубліковано 13 грудня 2021 року о 15:59
фото

Основні напрямки та показники роботи
Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
за листопад 2021 року

 

 

Управління соціального захисту населення
(надалі - Управління)

У звітному періоді основна діяльність Управління здійснювалась в штатному режимі з дотриманням встановлених карантинних норм, пов’язаних із введенням «червоного» рівня епідемічної небезпеки, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2О, обмеженому доступі громадян при наявності Covid – сертифікату про вакцинацію. Застосовані online/ofline форми комунікації з населенням.

В період 01 - 29.11.2021 до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло 61 звернення від громадян з питань соціального захисту, всього за період з 01.01.2021 по 29.11.2021 в Управлінні опрацьовано 1128 звернень.

За напрямами основної діяльності в Управлінні досягнуто таких результатів:

Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми

Призначено різні види державної соціальної допомоги 925 сім'ям з дітьми /загальна кількість осіб, які отримали допомогу становила - 14721.

В Управлінні обліковано 1200 особових справ  багатодітних сімей, які  мають право на отримання допомоги у розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною.

Надання при народженні дитини одноразової натуральної

 допомоги «пакунок малюка»

Спеціалістами Управління у звітному періоді прийнято 99 заяв /всього опрацьовано 1665 заяв, на отримання грошової компенсації вартості одноразової  натуральної  допомоги «пакунок малюка».

Комплекс реєстраційних послуг для новонароджених Є-Малятко - Відповідно до заяв, які надійшли через електронні засоби комунікації у звітному періоді опрацьовано 105 звернень (заяв) /всього опрацьовано - 1068 стосовно призначення допомоги  при народженні дитини. 

Оздоровлення та відпочинок дітей

Відповідно до Порядку направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек», у звітному періоді скеровано 7 заяв/осіб для оздоровлення та відпочинку у згаданих дитячих  закладах.

Призначення житлових субсидій

У звітному періоді спеціалістами Управління орієнтовно розраховано житлові субсидії для 11047 домогосподарств на загальну суму 17 585125 грн.

Відшкодування пільг

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб,  які мають право на пільги за соціальною ознакою, перебувало18156 пільговиків /у звітному періоді здійснено нарахування пільг на  загальну суму 22 482 379 грн.

Відшкодування соціальних стипендій

Спеціалістами Управління здійснено нарахування соціальної стипендії студентам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, які навчаються на денній формі за державним замовленням  на суму 1 236 071 грн.

Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам

В розрізі виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки» з початку року надано матеріальну допомогу 2434 малозабезпеченим особам на суму 5 651 620, 68 грн/середній розмір допомоги складав 2321,95 грн/особу; у звітному періоді прийнято/опрацьовано 23 заяви /всього опрацьовано 294 заяви та сформовано відповідні справи, з метою надання матеріальної допомоги на поховання особам, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у Центрі зайнятості як безробітні, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого.

У визначеному періоді  прийнято 4 заяви/всього опрацьовано 35 заяв та сформовані відповідні рішення про призначення одноразової матеріальної допомоги  військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту «Облік ВПО» ДП ІОЦ, у визначеному періоді в ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту «Облік ВПО» в Деснянському районі м. Києва обліковано 15877 осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, з них 11383 - сім’ї, працездатних осіб - 7754, пенсіонерів - 3069, 478 – осіб з інвалідністю, 2945 - діти.

Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

На обліку перебувало 18012 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 2735 - діти. У звітному періоді призначено первинно 2641 компенсаційна виплата/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли через скриньку або електронні засоби комунікації. В контексті механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, станом на 29.11.2021 розроблено 692 трьохсторонніх договорів з контрагентами /укладено 558 договорів стосовно надання  таких послуг.

Забезпечення  технічними засобами реабілітації, засобами гігієни та реабілітація дітей з інвалідністю

Відповідно до чинних нормативних актів забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації або виплати компенсації їх вартості, у звітному періоді  прийнято 457 заяв  від громадян та відповідні документи до них встановленого зразка, які передані захищеним каналом зв’язку до Фонду соціального захисту інвалідів для подальшого завантаження їх до електронної особової справи.

Станом на 29.11.2021 видано безкоштовно:

-      направлень до транспортної МСЕК Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - 25;

-      спеціальні засоби для спілкування та обліку інформації - 9;

-      направлено заяв до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  для влаштування  до  будинку - інтернату - 22;

-      видано листів - талонів для проїзду в соціальному транспорті на 2019-2022 роки інвалідам війни - 46;

-      видано палиці/милиці - 85;

З метою здійснення реабілітації дітей з інвалідністю станом на 29.11.2021 Управлінням укладено 105 двосторонніх договорів, відповідно до встановленого Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті.

В розрізі виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки» з початку року 3885 осіб забезпечені засобами гігієни (пелюшки, прокладки);

З  метою надання учасникам антитерористичної операції послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів сформовано  перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, укладено 48 трьохсторонніх договорів для отримання таких послуг.

Забезпечення санаторно - курортного лікування

пільгової категорії громадян

Станом на 29.11.2021 видано безкоштовно 443 путівки у  санаторно-курортні заклади, з них оздоровлено: ветеранів війни - 100 (осіб); осіб з інвалідністю загального захворювання - 186 (осіб); ветеранів праці - 157 (осіб).

В контексті механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування учасників антитерористичної операції розроблено та укладено 64 трьохсторонніх договорів з контрагентами стосовно  надання  таких послуг.

У розрізі виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки», з метою забезпечення санаторно - курортного лікування  визначеної категорії киян видано 334 путівки (146 - дорослих,
188 - дитячі) для оздоровлення дружин та дітей до 14 років учасників антитерористичної  операції.   

Встановлення статусів пільговим  категоріям  киян

З початку року встановлено статус/видано відповідні посвідчення таким категоріям  киян:

-      особи з інвалідністю внаслідок війни - 120 осіб;

-      члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни - 36 особі;

-      реабілітовані особи від політичних репресій - 3 особи;

-      учасника війни - 6 особи;

-      ветерана праці - 178 осіб.

Призначення державної соціальної допомоги громадянам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю

У звітному періоді призначено державну соціальну допомогу 25 особам /всього 858 осіб, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю; здійснено призначення тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату - 22 особам /всього 334 осіб.

Здійснення контролю за призначенням (перерахунку) пенсій, органами Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством

У звітному періоді перевірено 47 пенсійних справ /всього 954, зокрема 14 пенсійні справи призначених вперше та 33 справи, по яких прийняте рішення  про перерахунок пенсій.

Обстеження матеріально - побутових умов проживання громадян

З метою визначення факту проживання, складу сім’ї, ступеня нужденності, та можливостей знаходження додаткових джерел для існування осіб, які звертаються за призначенням усіх видів державної соціальної допомоги, проведено обстеження матеріально - побутових умов проживання 54 сімей /всього 583 сімей.

Організація надання соціальних послуг

Відповідно до встановленого Порядку організації надання соціальних послуг, спеціалістами Управління опрацьовано заяви від малозахищених верств населення щодо надання соціальних послуг, прийнято 53 рішення /всього 1042 рішень щодо надання соціальних послуг.

Забезпечення супроводу інтересів Управління в судах та інших органах під час розгляду правових питань і спорів

Інтереси Управління представлено у 3 судових засіданнях про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії та в 1 судовому засіданнях про встановлення факту, що має юридичне значення. Сформовано 3 відзиви на позовні заяви громадян, які надійшли до Управління, та направлено до судів різних інстанцій для подальшого розгляду.

Надання соціальних послуг населенню Деснянського району міста Києва

В Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва (надалі - Територіального центру) за листопад 2021 року 1681 особи, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, отримали 56920 заходів соціальних послуг.

Працівникивідділень постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед отримувачів соціальних послуг (осіб похилого віку, осіб з інвалідністю) щодо запобігання захворювання COVID-19, шляхів передачі вірусу SARS-CоV-2, зокрема наголошують щодо гігієни рук та носінні захисних масок в місцях скупчення людей.

З метою створення необхідних умов зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців району, в Територіальному центрі запроваджена робота «гарячої» телефонної лінії до якої звертаються особи похилого віку та особи з обмеженими можливостями. Впродовж звітного періоду виявлено та взято на обслуговування 9 осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують надання соціальних послуг.

Потенційна чисельність осіб, мешканців Деснянського району, які перебували на обслуговуванні в Територіальному центрі та впродовж 2021 року отримали  соціальні послуги, станом на 25.11.2021 становить - 2128 осіб.

Догляд вдома/ представництво інтересів

У відділеннях соціальної допомоги вдома:

-      690 осіб отримали 26372 заходи соціальної послуги догляду вдома;

-      5 осіб отримали 825 заходів соціальної послуги паліативного догляду;

-      10 осіб отримали 138 заходів соціальної послуги догляду вдома на платній основі на суму 12,6 тис. грн.

Відповідно до укладених договорів та на підставі визначення індивідуальних потреб осіб, які перебувають на обліку, з урахуванням їх фізичного, психічного стану, соціальними робітниками здійснюються такі заходи соціальних послуг: придбання і доставка продовольчих; промислових та господарських товарів; медикаментів; допомога у самообслуговуванні; допомога   у приготуванні їжі, прибирання житла, тощо.

Представництво інтересів / Фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються

на кріслах колісних

У відділеннях соціальної допомоги вдома:

-      636 осіб отримали 2344 заходи соціальної послуги представництва інтересів: забезпечення супроводу у медичні заклади, відвідування у лікарнях, надання допомоги з оплати комунальних послуг, оформлення документів із соціально-правових питань, питань отримання комунальних, медичних, соціальних послуг, сприяння в отриманні адресної натуральної та грошової допомоги;

-      10 осіб отримали 24 заходи соціальної послуги фізичного супроводу. Допомога в переміщенні у громадських місцях і транспорті під час відвідування органів державної  влади та установ.

Соціальна адаптація та консультування людям похилого віку

У відділенні денного перебування:

-      274 особи отримали 1324 заходи соціальної послуги соціальної адаптації. В «Університеті третього віку» працівниками на 7 факультетах проведено 73 заняття дистанційно online з використанням Інтернет - ресурсів.

-      39 осіб отримали 39 заходів соціальної послуги консультування, допомоги в аналізі життєвої ситуації, визначення основних проблем, шляхів їх розв’язання, надання психологічної допомоги.

Натуральна допомога /Інформування

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги:

-      687 осіб отримали 2097 заходів соціальної послуги натуральної допомоги на загальну суму 216,07 тис. грн (зокрема з ремонту одягу, послуги перукаря, тесляра, тощо).

За рахунок коштів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки» 7 осіб забезпечено засобами особистої гігієни на суму 3,3 тис. грн, 45 осіб - гарячим харчуванням, в тому числі з доставкою додому  на суму 75,5 тис. грн, 489 осіб - миючими засобами на суму 84,5 тис. грн.

У відділеннях Територіального центру:

-       167 осіб отримали 167 заходів соціальної послуги інформування з питань соціального захисту населення стосовно отримання соціальних послуг, зокрема натуральної допомоги.

Денний догляд/Реабілітація/ Консультування/Соціальна адаптація

дітям з інвалідністю

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю:

-       30 дітей, які відвідують групи денного перебування повного та неповного дня, отримали 4176 заходів соціальної послуги денного догляду, а саме: організація денного відпочинку (сну), організація харчування та допомога у прийнятті їжі; допомога при пересуванні у приміщенні відділення (за потреби); спостереження за станом здоров'я, формування та підтримка навичок самообслуговування; надання психологічної підтримки; сприяння в організації денної зайнятості, дозвілля;

-      19 дітей отримали 340 заходів соціальної послуги транспортного перевезення на спеціалізованому автомобілі;

Відповідно до індивідуальних програм реабілітації 90 дітей отримали 17 612 заходів з соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації та медичного супроводу;

-      26 дітей отримали 1462 заходи соціальної послуги консультування.

Привітання ювілярів-мешканців Деснянського району

У листопаді місяці 2021 року відбулося привітання трьох ювілярів - мешканців Деснянського району з 90-річчям та одного з 95-річчям, які отримали вітальні листівки від райдержадміністрації.

 

 

Управління освіти

Відповідно до рішення Київської міської ради від 24.12.2020 № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік» та розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 16.11.2021 № 691 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2021 № 91 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2021 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації» по галузі «Освіта» заплановано виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району на загальну суму 66 985,2 тис. грн. Станом на 30.11.2021 освоєно – 50 798,2 тис. грн.

По галузі «Освіта» кошти передбачено на:

-      капітальний ремонт місць загального користування в 15-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 15, 27, 34, 50, 91, 102, 111, 202, 421, 459, 519, 746, 752, 767, 776) та 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО № 278, СНВК «Вікторія») на загальну суму 7 979,1 тис. грн. В 2-х ЗДО (№ 746, 519) роботи розпочато. У всіх інших закладах роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 7 045,4 тис. грн.

-      капітальний ремонт (відновлення груп) в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 758) на суму 2 226,8 тис. грн. Основні роботи виконано. Завершуються додаткові роботи. Станом на 30.11.2021 освоєно 1 707,8 тис. грн.

-      капітальний ремонт (відновлення роботи закладу) в ЗДО № 782 на суму
7 600,0 тис. грн. Роботи тривають. Станом на 30.11.2021 освоєно 4 800,0 тис. грн. 

-      капітальний ремонт покрівель в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО №509), та 7-ми закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 192, 276, 282, 283, 293, 313, гімназії «Троєщина») на загальну суму 4 958,1 тис. грн. В усіх закладах роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 4 944,6 тис. грн.

-      капітальний ремонт харчоблоків у 12-ти закладах дошкільної освіти
(ЗДО №№ 91, 111, 459, 519, 569, 746, 770, 776, 780, 781, 797, 812) та 5-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 213, 238, 292, 308, СНВК «Усмішка») на загальну суму 19 865,0 тис. грн. В 4-х ЗДО (№№ 746, 780, 781, 797) виконано проектні роботи, в 2-х ЗДО (№№ 459, 770) проектні роботи завершуються. В усіх інших закладах завершено будівельні роботи. Станом на 30.11.2021 освоєно 17 299,2 тис. грн.

-      капітальний ремонт (заміна вікон) у 14-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 39, 147, 152, 189, 192, 202, 207, 218, 248, 277, 282, 292, 293, 300) на загальну суму 8 961,8 тис. грн. В 3-х ЗЗСО (№№ 277, 293, 300) роботи завершено. В 5-ти ЗЗСО (№№ 152, 189, 192, 218, 248) роботи тривають. Для виконання робіт на інших об’єктах (ЗЗСО №№ 39, 147, 202, 207, 282, 292) укладаються договори з підрядними організаціями. Станом на 30.11.2021 освоєно 976,5 тис. грн.

-      капітальний ремонт стадіонів та спортивних майданчиків у 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 312, 307 (проектні роботи) на загальну суму 2 200,0 тис. грн. В обох закладах роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 1 938,9 тис. грн.

-      капітальний ремонт їдальні в 1-му закладі загальної середньої освіти
(ЗЗСО №№ 292) на суму 1 449,6 тис. грн.  Роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 1 443,5 тис. грн.

-      капітальний ремонт будівель (капітальний ремонт евакуаційного виходу з актової зали) в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 218) на суму 1 300,0 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 1 293,0 тис. грн.

-      безбар’єрне середовище (капітальний ремонт місць загального користування) в 5-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 247, 249, 275, 293, НВК «Мрія») на суму 1 326,2 тис. грн. В ЗЗСО № 275 роботи на стадії завершення. У всіх інших закладах роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно  1 187,2 тис. грн.

-      капітальний ремонт спортивних залів з допоміжними приміщеннями в ЗЗСО № 307  на суму 1 500,0 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 1 487,9 тис. грн.

-      капітальний ремонт фасаду в ЗЗСО № 307 на суму 1 300,0 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 1 285,9 тис. грн.

Реалізація проектів-переможців громадського бюджету на загальну суму 5 918,6 тис. грн, а саме:

-      капітальний ремонт стадіонів та спортивних майданчиків (проєкт №376) в СНВК «Лісові дзвіночки» на суму 287,9 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 278,6 тис. грн.

-      капітальний ремонт спортивних залів та допоміжних приміщень (проєкт №421) в ЗЗСО №283 на суму 1 998,0 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 1 858,4 тис. грн.

-      капітальний ремонт спортивних залів та допоміжних приміщень (проєкт №673)  в ЗЗСО № 293 на суму 897,7 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 536,3 тис. грн.

-      капітальний ремонт приміщень (проєкт №722) в ЗЗСО №306 на суму 1 734,8 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 1 721,4 тис. грн.

-      Благоустрій території: капітальний ремонт майданчика, встановлення сцени (Проєкт №1119) в ЦДЮТ на суму 1 000,2 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.11.2021 освоєно 993,5 тис. грн.

-      По галузі «Виконання інвестиційних проектів» кошти в сумі 400,0 тис. грн. передбачено на:

-      капітальний ремонт тіньових навісів в 1-му закладі дошкільної освіти
(ЗДО №175). Роботи розпочато.

 

 

Управління культури

Відповідно до рішення Київської міської ради від 24.12.2020 № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік» по галузі «Культура» на 2021 рік виділено коштів загального фонду 95396,6 тис. грн. та 830,0 тис. грн. коштів спеціального фонду (бюджету розвитку).

Протягом листопада поточного року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації було витрачено коштів в сумі загального фонду 
8099,9 тис. грн. та  спеціального  фонду 422,1 тис. грн.

Централізованою бібліотечною системою Деснянського району було  проведено 33 заходів, а саме: зустріч з консультантом з соціальних питань медичного центру, зустрічі з письменниками, екологом, юристом; читання, лекції, заняття творчої майстерні «Мисли кольорово», пройшов тренінг з підвищення кваліфікації із незвичною назвою «Ґудзик в контексті педагогічної взаємодії», виставки та феєрії, літературні мандри з книгою, гендерна лабораторія "Кроки до порозуміння".

Вихованці шкіл мистецтв району взяли участь у  міжнародних фестивалях мистецтв, міжнародному конкурсі юних бандуристів «Волинський кобзарик»,  та творчих заходах міста, отримали нагороди всеукраїнського та міжнародного рівнів.

25 листопада цього року у Муніципальній Галереї мистецтв відбулось  відкриття чергової персональної виставки-презентації цифрової колекції циклу творів Народного художника України Валерія Франчука «Розгойдані дзвони пам’яті» - інтернет-архіву епохи Голодомору. Під патронатом Маестро цього ж дня у стінах галереї  також відкрилась четверта персональна виставка Данила Ноздрі «Паросток».

 

 

Управління у справах молоді та спорту

Підпорядковані Управлінню установи:

-                 Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» ( далі - ДЦФЗН «Спорт для всіх»).

-                 Центр навчання плаванню Деснянського району м. Києва.

Капітальний ремонт приміщення (підвал) по просп. Маяковського, 26- А (Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»): фінансування по спеціальному фонду бюджету заплановано з 01.11.2021 р. Заплановано (спеціальний фонд бюджету) – 2 000,0 тис. грн.

Освоєно коштів спеціального фонду бюджету (фінансування) – 0,0 тис. грн. Додатково: оголошено тендер 25.10.2021 р., початок аукціону 10.11.2021р.

Капітальний ремонт покрівель по вул. Миколи Закревського, 67 А Центру навчання плаванню Деснянського району міста Києва: фінансування по спеціальному фонду бюджету заплановано з 01.06.2021 р. Заплановано (спеціальний фонд бюджету) – 293,5 тис. грн. Освоєно коштів спеціального фонду бюджету (фінансування)  –293,5 тис. грн. Стан освоєння 100%

Спортивне обладнання - Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»: фінансування по спеціальному фонду бюджету заплановано з 01.04.2021р. Заплановано (спеціальний фонд бюджету)– 758,756 тис. грн. Освоєно коштів спеціального фонду бюджету (фінансування) – 752,81тис. грн. Стан освоєння 99,2 %.

Проведення спортивно-оздоровчих та молодіжних заходів

Протягом звітного періоду Управлінням та Деснянським районним у Києві Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено та взято учать у спортивно-масових та молодіжних заходів, а саме:

-      фінальні турніри та нагородження команд-призерів Відкритої першості Деснянського району серед дитячо-юнацьких футбольних клубів;

-      фінальні турніри та нагородження команд-призерів Першості Деснянського району з футболу серед дорослих «Ліга дворового футболу»;

-      щорічний турнір з футболу «Кубок пам'яті Володимира Кравчука»;

-      нагородження найкращих студентів-деснянців до Міжнародного Дня студента;

-      щорічний флешмоб по замальовуванню наркографіті «Стоп наркорекламі».

Управлінням у справах молоді та спорту Деснянської районної в Києві державної адміністрації, згідно розподілу путівок, отриманих від Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у  листопаді здійснено підбір дітей пільгових категорій на зимовий відпочинок додитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ВЕРХОВИНА» (Івано-Франківська обл., Верховинський р-н., смт. Верховина).

 

 

Управління (Центр) надання адміністративних послуг

Управлінням (Центром) надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) за період з 01.01.2021 по 30.11.2021 надано 100 922 адміністративних послуг, за листопад – 8 871 послугу.

Найбільшим попитом серед відвідувачів ЦНАПу  у звітному періоді користувались послуги з реєстрації місця проживання особи та видачі довідок про реєстрацію місця проживання – 4 999 послуг або 56,4 %  від загальної кількості прийнятих заяв, з оформлення паспорта громадянина України та для виїзду за кордон, а також вклеювання фотокартки до паспорта по досягненню 25-ти та 45-ти річного віку – 2 276 або 25,7 %, у сфері державної реєстрації фізичних та юридичних осіб – 577 або 6,5 %.

Адміністратори ЦНАПу взяли участь у двох короткострокових семінарах у Департаменті (Центрі) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на тему «Актуальні питання надання адміністративних послуг».

02.11.2021 представниками Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції у місті Києві адміністраторам проведено навчання із роз’ясненням щодо прийому відповідних документів щодо бенефіціарів.

09.11.2021 у День української писемності та мови двоє працівників долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2021.

За звітній період працівники ЦНАПу пройшли навчання на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта», EdEra, PROMETHEUS на теми: «Захист персональних даних. Спеціалізований курс», «Що таке державна політика і як її формувати», «Обережно! Кібершахраї!», «Як відстороняти від роботи невакцинованих працівників», «WORD та EXCEL: інструменти та лайфхаки» та взяли участь у вебінарі «Кадровий облік-2021: зміни і гарячі питання» та отримали 58 сертифікатів. 

 

 

Відділ охорони здоров’я

Продовжується реалізація Урядової програми «Доступні ліки», яка запроваджена у 2017 році.

З 01.04.2019 запрацювала нова система видачі ліків за електронними рецептами.

НСЗУ забезпечено повернення коштів аптечним закладам, які заключили з нею договір і отримали право працювати в програмі «Доступні ліки».

Нова система фінансування дозволяє пацієнту отримати ліки в любій аптеці, з якою підписаний договір, незалежно від того де він проживає.

За 11 місяців поточного року лікарями медичних закладів Деснянського району  м. Києва виписано 51885 електронних рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів 22034 хворим, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.

Продовжується запровадження медичної реформи: кількість підписаних та внесених до електронної медичної системи декларацій станом на 30.11.2021 – 288274 що становить 77,8 %.

З 01.07.2018 запроваджено новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» Національною службою здоров’я України. Тарифи на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року.

Забезпечено реалізацію глобальної ініціативи стратегії Fast-Trask Cities у м. Києві (90х90х90) з покращення надання медичних послуг у сфері ВІЛ /СНІДу. Станом на 30.11.2021 протестовано за допомогою швидких тестів 4683 особи, з них виявлено антитіла до ВІЛ у 17 випадках.

Функціонує 4 кабінети надання антиретровірусної допомоги за місцем проживання хворого.

З 01.04.2020 стартував ІІ етап медичної допомоги – надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в закладах охорони здоров’я.

Закладом, фахівці якого надають амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу пацієнтам на території Деснянського району за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів, є КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

Підприємство та його філії  зареєстровані в системі е-Health та обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ, відповідно до якого включено 13 пакетів надання медичної допомоги.

Впроваджено електронне направлення на консультацію до спеціалістів Підприємства та лабораторні обстеження за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів.

З 11.03.2021 розпочалася  вакцинація проти COVID-19, яка проводиться відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцинації від гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.12.2020 № 3018.

На сьогодні вакцинація у Деснянському районі міста Києва здійснюється у 2-х міні-вакцинальних центрах та в 13 пунктах щеплення, які розташовані на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги, а також в ТЦ «Епіцентр», ТРЦ «РайОN» та в Центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Працівникам організованих колективів вакцинацію проводять медичні працівники мобільної бригади КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

Станом на 30.11.2021 здійснено 246794 щеплень, з них другою дозою – 110405 щеплень.

 

 

Управління благоустрою та підприємництва

Ліквідація стихійної торгівлі

На виконання доручення Київського міського голови В. Кличка від 02.07.2020 № 23733, щодо недопущення несанкціонованої торгівлі та відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 20.05.2016 № 290 «Про утворення робочої групи з питань недопущення здійснення несанкціонованої торгівлі на території Деснянського району міста Києва» представниками робочої групи щоденно здійснюються комісійні обстеження району.

З метою запобігання виникненню несанкціонованої торгівлі працівниками Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації на порушників складаються протоколи за ст. 152 КУпАП у зв’язку із самовільним зайняттям частини території об’єкту благоустрою та за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях). Окремо проведена роз’яснювальна робота щодо заборони торгівлі у невизначених місцях. Надаються роз’яснення продавцям-порушникам щодо можливості здійснення ними торговельної діяльності на пільгових умовах та на законних підставах на території ринків Деснянського району. Керівництво ринків та торговельних центрів попереджено про персональну відповідальність за недопущення утворення осередків стихійної торгівлі на прилеглих територіях.

Зокрема, щотижнево проводяться рейди спільно з представниками КП «Київблагоустрій» ВО КМР (КМДА) відповідно до графіків наданих Департаментом міського благоустрою ВО КМР (КМДА).

У межах наданих повноважень,  фахівцями Управління благоустрою та підприємництва Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією складаються протоколи про адміністративні правопорушення у зв’язку з самовільним зайняттям частини території об’єкту благоустрою на порушників, які здійснювали несанкціоновану торгівлю за наступними  адресами:

1. вул. Бальзака, 85-87;

2. просп. Маяковського, 15-17;

3. просп. Маяковського, 26;

4. просп. Маяковського, 75;

5. просп. Лісовий, 29;

6. вул. Лаврухіна, 4;

7. вул. Попудренка/вул. Мурманська.

8. перетин вул. Радунської /вул. Лісківської;

9. ст. метро «Лісова»;

10. ст. м. «Чернігівська»;

11. вул. Шолом-Алейхема, 17;

12. вул. Мілютенко, 34.

Також, відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.09.2021 «Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2021 році» на території міста Києва, в період з 01.10.2021 по 01.11.2021 проведено осінній місячник.

Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією видано відповідне розпорядження від 30.09.2021 року «Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану на території Деснянського району міста Києва у 2021 році», яким затверджено план заходів щодо проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Деснянського району міста Києва у 2021 році, згідно якого, визначено відповідальними комунальні підприємства та управління Деснянської РДА.

В рамках осіннього місячника з благоустрою, за вказаний період на території Деснянського району міста Києва, було проведено 4 толоки за участю комунальних підприємств району, структурних підрозділів Деснянської РДА, структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, громадських активістів.

21.10.2021, відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 вересня 2021 року № 2091 «Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2021 році», комісією з проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2021 році, під головуванням першого заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
О. Кулеби, було здійснено інспектування територій Деснянського району міста Києва на предмет виконання заходів осіннього місячника з благоустрою та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

За результатами проведеної роботи та виявлених недоліків було напрацьовано протокол доручень № 28 (від 25.10.2021 № 39274), в якому відповідальним структурним підрозділам, з встановленням контрольних термінів виконання, надано доручення в частині приведення території Деснянського району міста Києва до належного санітарно-технічного стану відповідно до Правил благоустрою міста Києва.

Під час проведення осіннього місячника з благоустрою відповідальними структурними підрозділами Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальними підприємствами Деснянського району міста Києва, було проведено наступні роботи:

-        прибрано 30 стихійних сміттєзвалищ;

-        очищено 740 га зелених зон, схилів;

-        очищено та впорядковано 880 прибудинкових територій;

-        вивезено 1197 використаних шини;

-        вивезено 1625.3 м.куб. опалого листя;

-        очищено 870 будівель і споруд від графіті;

-        встановлено 21 обмежувач руху.

 

 

Управлінням житлово-комунального господарства

Відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 16.11.2021 № 691 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 23.02.2020 № 91 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2021 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районної в місті Києві державної адміністрації» Управлінням житлово-комунального господарства заплановано провести капітальний ремонт житлового фонду Деснянського району на суму 169 725,8 тис.грн.

На сьогоднішній день фактично завершено роботи з капітального ремонту на суму 107 901,3 тис.грн, а саме:

- капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та міжквартальних проїздів на суму 67 231,1 тис. грн;

- капітальний ремонт житлового фонду на умовах співфінансування на суму 5 672,3 тис. грн;

- облаштування ігрових майданчиків на суму 8 123,1 тис. грн;

- облаштування спортивних майданчиків на суму 4 379,8 тис. грн;

- капітальний ремонт ліфтів (співфінансування) на суму 14 064,4 тис. грн;

- громадські проєкти – 1 034,9 тис.грн;

- капітальний ремонт (модернізація) ІТП – 739,9 тис.грн;

- субвенція з державного бюджету (майданчики, ІТП) – 6 655,7 тис.грн.

 

 

Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»

У листопаді 2021 року підприємством та підрядними організаціями виконано ремонтні роботи поточного характеру житлового фонду на загальну суму 5 338,42 тис.грн, а саме:

- проведено ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання, теплопостачання, каналізації (сантехнічні роботи) в 27 будинках на суму 1 570,21 тис. грн;

- проведено ремонт покрівлі у 28 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 4 834,29 кв.м на суму 1 333,07 тис. грн;

- зроблено герметизацію стиків зовнішніх стінових панелей у 25 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 4 208,8 м.пог. на суму 598,71 тис. грн;

- зроблено фасадні роботи у 6 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 223,00 кв.м на суму 121,01 тис. грн;

- проведено ремонт вхідних груп в 1 будинку, загальний обсяг виконаних робіт 37 кв.м на суму 15,96 тис. грн;

- проведено електромонтажні роботи в 6 будинках, на суму 208,16 тис.грн;

- проведено ремонт сходових клітин у 28 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 8 208,57 кв.м, на суму 1 350,58 тис. грн;

- встановлено металевих дверей в 2 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 21 шт. на загальну суму 140,72 тис. грн;

Також, за рахунок коштів підприємства відновлено працездатність 38 ліфтів на загальну суму 355,29 тис.грн.

 

 

Комунальне підприємство по утриманню

зелених насаджень Деснянського району м. Києва         

У листопаді 2021 року проведено роботи із висаджування квітів 56 тис. шт., дерев  116 шт., кущів 1092 шт.  проведено формовочну і санітарну обрізку: дерев – 355 шт., проведено видалення омели на дерев – 28 шт.

Відремонтовано лав – 9 шт., елементів: на дитячих майданчиках – 3 шт.; на спортивних – 1 шт.

Постійно проводяться роботи з підготовки газонів до зимового періоду - збирають опале листя в парках та скверах, складають до компостної ями, щоб далі використовувати його у виробництві як органічне добриво.

 

 

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» міста Києва

За листопад 2021 року відремонтовано 12 од. зливоприймачів та 5 од. оглядових колодязів.

Щоденно проводяться роботи по прибиранню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району.

На балансовій вулично-шляховій мережі КП ШЕУ Деснянського району виконано ямковий ремонт асфальтобетонного покриття аварійно-небезпечних ділянок – 119 м2 (вул. Гната Хоткевича, вул. Магнітогорська).

Ліквідовано напливів по вул. Братиславська - 1350м2, просп. Ватутіна-790 м2.

Влаштовано острівець безпеки по вул. Градинська – 1 од.

Влаштовано підвищений пішохідний перехід по вул. Ніколаєва – 1 од.

Роботи з нанесення дорожньої розмітки виконувались по вул. Попудренка, просп. Лісовий. Роботи завершено.

Виконуються роботи по поточному (середньому) ремонту по вул. Оноре де Бальзака (улаштування велодоріжки) – влаштовано тротуарів – 80 м2. роботи завершено

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux