День Соборності України у закладах освіти Деснянського району




З нагоди відзначення Дня Соборності України заклади освіти району провели низку різноманітних патріотичних заходів.
Для учнів початкових класів ЗЗСО №212 проведено патріотичну зустріч «З Україною в серці», години спілкування та майстер-клас «Україна в нас єдина, бережи її, дитино!», шкільну фотовиставку «Україна - це ми».
Ліцеїсти закладу освіти №39 об’єдналися, щоб відзначити цей день малюнками, плакатами та участю у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «День Соборності України» освітнього проекту «На Урок».
Яскравим проявом патріотизму та єдності стали патріотичні флешмоби під назвою «В єдності сила України!», які провели гуртківці «Козачата» ЗЗСО №282, учні та учениці ЗЗСО №278, ЗЗСО №238, ЗЗСО №306, об′єднавшись спільному прагненні до збереження національної єдності.
Цікаво і патріотично була проведена гра до Дня Соборності України у ЗЗСО №275: учні ще раз переконалися, що єдність є головною національною цінністю українців.
Більше світлин: https://www.facebook.com/desn.rda/posts/pfbid0ucB6TiyvLvnes8bcCsfh8bcuJLMuJxG1C778KCQkaSSAP8mWYzPvgxc2TYrfb6b6l
День Соборності України нагадує нам, наскільки важливо бути разом, підтримувати один одного та берегти нашу Батьківщину.
Слава Україні!
Управління освіти Деснянського району м. Києва