Головна  →  Новини  →  28 вересня 2023

Напередодні професійного свята привітали освітян нашого району

Напередодні професійного свята привітали освітян нашого району

 

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту.

Ми Вам сьогодні дякуємо дуже

За Вашу працю вчительську святу…

Сьогодні бути освітянином – це бути невтомним, незламним, неповторним, креативним та завжди готовим до нових викликів сьогодення.

Золота осінь традиційно шанує педагогів – людей, які присвятили своє життя навчанню та вихованню майбутнього покоління.

Саме освіта останнім часом є тією рушійною силою, яка долає перешкоди та виводить життя на новий рівень!

Справжні патріоти своєї країни, свого міста, свого району, свого маленького чи великого закладу!

Вчора, напередодні професійного свята, освітяни Деснянського району столиці зібралися разом в гостинній школі № 23 на святкову зустріч. Пес Патрон та фотозони, цікаві міні-уроки від учнів школи №277 та яскраві виступи вихованців театрального класу школи № 23, невимушена та позитивна атмосфера зустріли освітян та гостей свята!

Щирі, теплі слова привітання та подяки почули педагоги від справжніх друзів та багаторічних партнерів освітянської родини в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Олександра Плясецького, заступниці голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко, депутата Київради Юрія Зубка, голови освітянської профспілки Валентини Дзюби, мудрого педагога та порадника, очільника Управління освіти з 1999 по 2011 рік Миколи Куця.

Як зазначив у вітальному слові Олександр Плясецький, що велика деснянська освітянська родина, як і всі педагоги нашої країни, несуть благородну місію по вихованню підростаючого покоління, прищеплюють нашим дітям любов до знань, любов до рідної домівки, до Батьківщини. Це люди з великої букви!

Шановні педагоги та керівники! Ми пишаємось кожним з вас і безмежно дякуємо за плідну працю на освітянській ниві! Завдяки вам та вашим колективам світ наших дітей, незважаючи на всі виклики часу, залишається яскравим, сучасним, якісним та безпечним!

З Днем Освітянина, любі наші! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]