Головна  →  Новини  →  23 червня 2022

Державній службі України – 104 роки!

Державній службі України – 104 роки!

 

Шановні колеги! Вітаємо кожного державного службовця з професійним святом – Днем державної служби України.

Інститут державної служби з’явився 1918 року – за Гетьманату Павла Скоропадського, часів спроб у XX столітті побудови на теренах наших земель незалежної Української держави.

Від приходу до влади гетьмана Павла Скоропадського 29 квітня 1918 року було запущено активні державотворчі процеси, прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби.

Протягом червня 1918 року урочисту обітницю в основному склали службовці органів державної влади, працівники судових установ, військові.

Урочисті обітниці державних службовців цілком корелювалися із присягою громадян Української Держави: «Обіцяю та заприсягаюсь бути завжди вірним Українській Державі, як своїй Батьківщині, охороняти інтереси держави і всіма силами допомагати її славі та розцвіту, не жалкуючи навіть і життя свого».

Сьогодні ці слова актуальні, як ніколи.

Пройшло трохи більше ста років, а загроза для української державності одна й та ж – радянський союз тоді, російська федерація зараз. Кожен з вас, як на передовій, так і у тилу, щодня своєю титанічною працею наближає нашу спільну перемогу.

Звершення буде за нами, адже наразі українське суспільство об’єдналось та зробило висновки з попередніх історичних перепитій.

Сьогодні голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитро Ратніков привітав усіх державних службовців та подякував за плідну співпрацю на благо нашого району, столиці та України.

«Дякую усім за те, що взяли на себе відповідальність за себе, власну сім’ю та цілий район і гордо несете звання державних службовців, за роботу у такий нелегкий для країни час. Дякую усім нашим службовцям, які на передовій боронять нашу Україну від рашистської навали! Слава Україні! Слава Збройним Силам України! Велика подяка волонтерам!», - зазначив керівник району.

Дмитро Ратніков нагородив сьогодні Подяками державних службовців району з нагоди свята та за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, непохитності у важливій справі служіння державі та закону.

Вітаємо державних службовців з професійним святом, бажаємо щодня отримувати задоволення від власної роботи, професійного зростання та саморозвитку, міцного здоров’я і благополуччя.

Працюйте на благо деснянців і держава достойно оцінить ваші досягнення.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА