Головна  →  Новини  →  22 квітня 2021

До уваги представників інститутів громадянського суспільства

До уваги представників інститутів громадянського суспільства

 

З 22 квітня 2021 року починається формування нового складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації.

Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація розпочинає процедуру формування нового складу Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації відповідно до порядку, передбаченого чинною редакцією постанови № 996.

З 22 квітня по 27 квітня 2021 року проводитиметься прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в роботі ініціативної групи по підготовці установчих зборів для формування нового складу Громадської ради.

Зокрема, необхідно надати:

1) лист-клопотання за підписом керівника інституту громадянського суспільства скріпленого «мокрою» печаткою про делеговану особу;

2) витяг з протоколу засідання інституту громадянського суспільства скріпленого «мокрою» печаткою про рішення делегувати особу до складу ініціативної групи.

Повідомляємо, що з урахуванням карантинних обмежень, скановані вищезазначені документи надсилати на електронну адресу відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Деснянської райдержадміністрації: [email protected] з приміткою в темі «До складу ініціативної групи». Або на адресу: місто Київ, просп. Маяковського, 29, Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація, каб.439-440.

Відповідальний представник відділу: начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тадля Ірина Петрівна (044) 547-42-63.

Інформація про всі подальші етапи формування Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації, буде розміщуватися на офіційному веб-сайті Деснянської РДА (/).

Запрошуємо усі бажаючі інститути громадянського суспільства взяти участь у формуванні нового складу Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА