Головна  →  Новини  →  5 березня 2021

Деснянка Ірина Сірченко – «Киянка року»!

 

Традиційно, в переддень весняного свята жінок, в столиці відбувається нагородження кращих киянок за їх заслуги в професійній та громадській діяльності. З листопада 2020 року по січень 2021 року в кожному районі міста відбувався відбір кандидаток для відзначення у міському конкурсі «Киянка року». Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко нагородив переможниць конкурсу «Киянка року» 2020 року. Деснянку Ірина Сірченко відзначено цією нагородою та є в складі кращих представниць громади міста Києва. Ми пишаємось тим, що такі люди працюють в нашому районі.

Нагадаємо, що в Деснянському районі переможницею районного туру конкурсу стала Ірина Сірченко – головна медична сестра державного закладу Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України. Ірина Олександрівна доклала неабияких зусиль у 2020 році в боротьбі з коронавірусом, дбаючи про безпеку громадян та їх здоров’я.

В свій час Ірина Сірченко працювала у військових частинах Збройних сил України. Попередньо набутий досвід та знання використала у роботі на посаді головної медичної сестри медичного госпіталю Міністерства надзвичайних ситуацій України у Турецькій Республіці (1999 рік), Республіці Індія (2001 рік), Ісламській Республіці Іран (2003-2004 рік) та Ісламській Республіці Пакистан (2005 рік). В 2011 році надавала хворим та пораненим, медичну допомогу у Республіці Лівія (2014 рік), допомагала пораненим бійцям Збройних сил України в м. Бердянськ; була членом бригади аеромедичної евакуації з м. Ухань (2020 рік), здійснювала супроводження та лікування в Нових Санжарах; була долучена до евакуації українських громадян з Італії (2020 рік).

Деснянська райдержадміністрація щиро вдячна кожній і кожному, хто щодня на своєму місці докладає знань та зусиль для розвитку, становлення та підтримки української держави. Бажаємо всім міцного здоров’я і добра!

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА