Головна  →  Новини  →  31 липня 2020

У Деснянському районі перейменували вулицю Димитрова на Никифора Дворняка та отримали нові назви п’ять вулиць і один провулок

У Деснянському районі перейменували вулицю Димитрова на Никифора Дворняка та отримали нові назви п’ять вулиць і один провулок

 

Київрада ухвалила рішення щодо найменування та перейменування об’єктів вуличної мережі. Також свої назви отримали два сквери.

Зокрема, перейменовано:

-         вулицю Димитрова у селищі Троєщина на вулицю Никифора Дровняка – українського художника-примітивіста лемківського походження.

Також Київрада присвоїла нові назви низці безіменних вулиць та провулків:

-         проєктний провулок 13115 перейменовано на провулок Милославський (Деснянський район);

-         вулицю проєктну 12637 – на вулицю Куричівську (Деснянський район);

-         вулицю проєктну 12638 – на вулицю Ковпитську (Деснянський район);

-         вулицю проєктну 13059 – на вулицю Стигольську (Деснянський район);

-         вулицю проєктну 12639 – на вулицю Помильську (Деснянський район).

Довідково.

У разі перейменування вулиці немає потреби змінювати адресу реєстрації у паспорті, це можна зробити лише за власним бажанням. Крім того, документи на право власності, авто та інші правовстановлюючі документи, у яких зазначена стара назва, лишаються чинними. Перейменування вулиці також жодним чином не впливає на реалізацію виборчого права.

Внести зміни до правовстановлюючих документів можна під час чергового візиту до нотаріусу (наприклад, у разі продажу майна). У разі необхідності довідку про зміну назви вулиці можна отримати у Департаменті містобудування та архітектури КМДА. Детальніше про це – за посиланням: https://goo.gl/UncKx5.

За інформацією Департаменту фінансів, рішення про перейменування вулиць не потребує виділення додаткових коштів з міського бюджету. Наразі КМДА розробляє проект рішення щодо стандартів і дизайну вуличних табличок, тож їх буде встановлено на будинках незалежно від того, було перейменовано вулицю чи ні.

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_zyavitsya_provulok_gareta_dzhonsa_novi_nazvi_otrimali_provulki_skveri_vulitsi_i_ploscha/.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА