Головна  →  Новини  →  25 листопада 2019

У Деснянському районі замінили більше 2 км найбільш зношених тепломереж

У Деснянському районі замінили більше 2 км найбільш зношених тепломереж

 

У Деснянському районі замінили більше 2 км найбільш зношених тепломереж. КП «Київтеплоенерго» та підрядна організація продовжує проводити комплексну реконструкцію теплових мереж – зношені трубопроводи замінюють на нові, щоб зменшити кількість пошкоджень у наступному опалювальному сезоні.

Наразі триває ремонт і реконструкція тепломереж на тих ділянках, які знаходяться у незадовільному стані. Зношені трубопроводи замінюють не окремими ділянками, а комплексно – від однієї теплокамери до іншої. Які результати старань комунальників сьогодні перевірив в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков та начальник Управління житлово-комунального господарства Юрій Рогатюк.

Відтак, на бульварі Висоцького, 4 замінили близько 2 км зношених тепломереж, які не замінювали з моменту здачі в експлуатацію житлових будинків, а це цілих тридцять років. Тут комплексно замінено 15 теплокамер. Відновлення благоустрою у місцях розриттів буде проведено, за сприятливих погодних умов та фінансування. Звертаємося до мешканців прилеглих будинків із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Також тривають роботи і по просп. Маяковського, 24-А, 30-А. Лише по просп. Маяковського, 30-А за останні три роки було виявлено більше 20 пошкоджень. Наразі у всіх житлових будинках є централізоване опалення, до кінця тижня планується повернути гарячу воду у будинки деснянців.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА