Головна  →  Новини  →  10 вересня 2019

Дружба В’єтнам-Україна

 

 

У спеціалізовану школу № 251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району завітала делегація посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні та Товариства дружби «В’єтнам-Україна» на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Паном Нгуєн Ань Туан.

 

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо необхідності збереження і зміцнення дружби між двома країнами, адже тільки в єдності сила, та подякували за збереження пам’яті про їх видатного діяча ХХ століття.

 

Пан Нгуєн Ань Туан привітав всіх присутніх з новим навчальним роком, подякував педагогам школи за їх важку і відповідальну роботу – виховання підростаючого покоління та побажав учням успіхів у навчанні.

 

Гості переглянули концерт, в якому віночком дружби переплелися дві культури двох народів, та відвідали експозиції кімнати-музею україно-в’єтнамської дружби.

 

Серед представників делегації були присутні випускники провідних вузів України в серцях яких є місце для В’єтнаму та України.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА