Головна  →  Новини  →  11 червня 2019

Рій «Патріот» спеціалізованої школи № 307 – переможці міського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Рій «Патріот» спеціалізованої школи № 307 – переможці міського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

З 5 до 9 червня 2019 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організатори заходу – Департамент освіти і науки, Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання. У змаганнях взяли участь рої переможці та призери районних етапів гри.

Учасники заходу: переможці І-го (районного) етапу гри (100 осіб, 10 команд у складі 8-ми учнів та 2-х керівників). Усього в І-му (районному) етапі Гри «Сокіл» («Джура») взяли участь понад 2 тисячі юних киян.

За результатами змагань, золоті нагороди та перемогу завоював рій «Патріоти» спеціалізованої школи № 307 Деснянського району.

«Найкращі, дружні, креативні та незламні! Разом ви перемогли! Ваша сила, в вашому командному дусі. Далі тільки вперед. Ми в вас віримо!», – привітали патріотів в районному Управлінні освіти.

Деснянська райдержадміністрація вітає рій «Патріот» спеціалізованої школи № 307 з перемогою на міському етапі суперництв! Бажаємо наснаги та перемоги на всеукраїнському етапі змагань.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА