Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Заступник Київського міського голови, Секретар Київради Олексій Резніков ознайомився з роботою Центру надання адміністративних послуг Деснянського району.

Опубліковано 08 липня 2014 року о 18:12

 

Кияни повинні отримати доступну і комфортну можливість отримувати будь-яку адміністративну послугу у форматі “єдиного вікна”, а центри надання адміністративних послуг мають запрацювати в усіх районах Києва. Про це заступник Київського міського голови, Секретар Київради Олексій Резніков заявив під час ознайомлення з роботою Центру надання адміністративних послуг Деснянського району столиці.

“Такі центри повинні запрацювати в усіх районах Києва. Зараз нам необхідно визначити, які саме послуги для киян мають надаватися безпосередньо міською владою, а які можна отримувати в центрах надання адмінпослуг у районах проживання”, – наголосив він.

Резніков зазначив, що в центрах надаватимуться послуги не лише міської і районної влади, а й будуть представництва органів центральної влади. “У центрі адмінпослуг Деснянського району ми побачили і представника МЧС, і представника міграційної служби, і Держкомзему. Це значно спрощує для мешканців столиці отримання адмінпослуг”, – сказав Секретар Київради.

Заступник міського голови зауважив, що фінансування створення центрів адмінпослуг у районах Києва здійснюватиметься за рахунок бюджетних коштів. “Логіка проста: люди сплачують за надання послуг у бюджет міста і таким чином наповнюють його, і за їхні кошти влада зобов’язана організувати киянам якісне і комфортне отримання послуги”, – відзначив Олексій Резніков.

100_3649

100_3656

100_3664

100_3665

100_3672

 

http://kmr.gov.ua/newsint.asp?IdType=3&Id=3715


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux