Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Деснянської райдержадміністрації проводитимуть онлайн

Опубліковано 13 квітня 2020 року о 09:25
фото

 

Сьогодні заступник голови-керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Ірина Алєксєєнко провела засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Деснянської райдержадміністрації.

Під час засідання було обговорено подальші заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, викликаної гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

На засідання штабу були запрошені в.о. голови Деснянської РДА Сергій Снопков та заступник голови Владислав Сюр.

Владислав Миколайович доповів про рейди по району, які проводяться щодня стосовно перевірки дотримання правил карантину, спільно з працівниками Деснянського районного управління поліції, патрульної поліції, структурних підрозділів Деснянської РДА та представниками громадського формування Муніципальної варти.

Сергій Петрович Снопков наголосив на серйозності ситуації та запропонував вжити заходів щодо посиленого контролю виконання обмежувальних заходів та організувати проведення роз’яснювальної роботи щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства.

Відтак, протоколом доручено забезпечити оперативне направлення складених протоколів про адміністративні правопорушення з додаванням матеріалу до апарату РДА для визначення перспектив судового розгляду; обмежити проведення масових богослужінь на Великдень та перевести їх у режим відеотрансляцій; рекомендувати перенести заходи, пов’язані з відвідуванням кладовищ під час поминальних днів, на червень; запровадити протиепідемічні обмежувальні заходи до суб’єктів господарювання, де виявлені хворі, строком на 14 календарних днів; комунальним підприємствам додатково виділяти техніку та ресурси для проведення робіт по профілактиці та ліквідації надзвичайної ситуації; забезпечити перевірку дитячих та спортивних майданчиків щодо наявності інформації про заборону користування на час карантинних заходів; забезпечити подальші засідання штабу в онлайн режимі.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux