Запрошуємо вас відвідати тематичну виставку хризантем «Історія кохання»


Шановні мешканці Деснянського району!
На Співочому полі по вул. Лаврській, 31 відкрилася найромантичніша виставка хризантем «Історії кохання». Виставка працює щодня до 31 жовтня з 10:00 до 20:00.
Квіткові композиції розповідають про почуття та асоціації, які виникають, коли ми чуємо слово «кохання». 10 основних локацій – це історії з символами, які впізнає кожен.
Тут можна злетіти на крилах любові чи на повітряній кулі, загадати бажання біля дерева у формі серця чи в тунелі кохання, перенестися в Париж – місто закоханих, побачити карету з єдинорогом, який є символом відданого кохання лицаря до дами, сфотографуватися на фоні силуетів закоханих, лебедів та повітряних кульок, ведмедиків Teddy або ж на фоні серця, що символізує «космічну любов», коли зізнаються в коханні «від Місяця до Марса».
«Щорічна виставка хризантем, як і виставка тюльпанів – це традиція. Вона завжди є завершальним яскравим акордом сезону квітів. Для створення «історій кохання» було висаджено близько 30 тисяч кущів хризантем з мільйоном бутонів. Квіти обиралися за кольором: більше червоних, рожевих, багряних, і в доповненням білі й жовті. Романтики додає вечірнє підсвічування композицій», – розповідає генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.
Висота композицій до 2,5 м. Кожна композиція – унікальна. Так, на локації з копією Ейфелевої вежі відтворили з хризантем Марсове поле, а для прогулянки по тунелю кохання знайшли справжній човен.
«Це не просто інстаграмні локації. Це ціле місто кохання: з купідонами, арками для закоханих, казковими єдинорогами та ведмедиками Teddy. Виставки щороку стають цікавішими, яскравішими. І саме Співоче поле змінюється, ми створюємо комфортні умови для відвідувачів», – зазначає керівник компанії-оператора Співочого поля «Grand Event» Денис Погорєлко.
Вартість квитків: дорослий – 100 грн, дитячий – 25 грн. Дітям до 3 років, пенсіонерам, багатодітним сім’ям, учасникам антитерористичних операцій, інвалідам 1 і 2 груп та учасникам ліквідації наслідків чорнобильської аварії вхід на виставку безкоштовний.