У Деснянському районі відкриють центр комунального сервісу
До нового року у Деснянському районі відкриють центр комунального сервісу по просп. Маяковського, 27. Таким чином місто матиме їх десять, а у зоні пішохідної доступності (переважно у колишніх ЖЕД) працюють ще 72 точки. За два роки їх відвідало більше 3 мільйонів киян. Про це розповіла генеральний директор Центру комунального сервісу Катерина Саркісова.
- Звертатися у будь який заклад системи ЦКС можна з 8 до 20 годин щодня, крім неділі і свят. У місті працюють і два універсальні центри – на вул. Кривоноса, 13 та Кловському узвозі, 24, – розповіла Катерина Саркісова. – Тут приймають киян з усіх районів. Будь які питання по тарифах, по квартплаті, холодній воді, по заборгованості, перерахунках, субсидіях, нормах споживання, роз’яснення по гарячій воді, опаленню, газу (крім спеціальних), отримання довідок, укладання договорів обслуговування, оформлення документів на пільги на всі житлово-комунальні послуги для учасників АТО, можна здійснити буквально поряд з вашим будинком у точках ЦКС. Багато питань можна вирішити і зателефонувавши у наш кол-центр за номером 247-40-40.
Катерина Саркісова також розповіла, що за тим, що відбувається у тому чи іншому відділенні ЦКС, який ви збираєтеся відвідати, можна подивитися за допомогою сайту організації, ключивши відповідну камеру спостереження. Наприклад, вам треба дізнатися, чи велика зараз черга на прийом до спеціалістів.