У Деснянському районі відбудеться щорічний турнір «Кубок з футболу пам’яті Володимира Кравчука»


13 листопада 2021 року відбудеться щорічний турнір з футболу «Кубок з футболу пам’яті Володимира Кравчука». Участь візьмуть 6 команд 2011-2012 року народження.
Турнір присвячено вшануванню пам`яті Героя, деснянця, який віддав своє життя за суверенітет та незалежність України, випускника школи № 275, Володимира Кравчука.
Організатори турніру – ДЦФЗН «Спорт для всіх», школа № 275 імені Кравчука Володимира, за підтримки Управління у справах молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації, ВО «Свобода».
Довідково.
Випускник Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого Володимир Кравчук одним з перших взяв участь у боях в зоні АТО.
Молодий лейтенант загинув 19 червня 2014-го року під час виконання бойового завдання по звільненню від бойовиків міста Ямпіль Донецької області, командуючи одним із взводів батальйону спецпризначення «Барс».
Указом Президента України «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» Володимир Кравчук нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Герої не вмирають. Вони – в наших серцях.