A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У Деснянському районі пройшли змагання на Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура»

Опубліковано 24 квітня 2018 року о 16:41

За підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації на базі спеціалізованої школи № 152 нещодавно пройшов районний етап Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» за програмою Спартакіади учнівської молоді Деснянського району.

Щороку збільшується кількість учнів, які бажають спробувати свої сили у цьому інтелектуальному виді спорту. Цього року до участі у змаганнях було заявлено 98 учнів 1-4 класів, 86 учнів 5-9 класів та 45 учнів 10-11 класів. До фінальної частини змагань було відібрано 18 найкращих дівчат та юнаків, серед яких розіграли нагороди та путівки до міського фіналу.

Відтак, за результатами змагань – серед дівчат 1-4 класів золото змагань завоювала Христина Шевчук, срібло виборола Амелі Гайшук, бронзову медаль здобула Ксенія Ослонова, серед юнаків 1-4 класів – золото змагань завоював Антон Кулачко, срібло виборов Микола Білецький, бронзову медаль здобув Арсеній Хоренко. Серед дівчат 5-9 класів – золото змагань завоювала Ганна Сокіл, срібло виборола Марія Якимаха, бронзову медаль здобула Богдана Інкіна, серед юнаків 5-9 класів – золото змагань завоював Антон Кордик, срібло виборов Микита Феняк, бронзову медаль здобув Ігор Кунда. Серед дівчат 10-11 класів – золото змагань завоювала Варвара Малаєва, срібло виборола Мар’яна Зігерт, бронзову медаль здобула Поліна Єрофєєва, серед юнаків 10-11 класів – золото змагань завоював Микита Малій, срібло виборов Даніїл Тютюнник, бронзову медаль здобув Ростислав Кравченко.

А учениця гімназії № 283 Ганна Сокіл встановила рекорд, ставши третій рік поспіль переможницею районних змагань.

Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо їм підкорення олімпійських вершин у майбутньому!