У Деснянському районі проводяться рейди з ліквідації стихійної торгівлі
За інформацією відділу контролю за благоустроєм Деснянської райдержадміністрації, з початку року було проведено 88 виїзних обстежень на предмет ліквідації осередків несанкціонованої торгівлі по просп. Маяковського, 15-17, 26, 75, вул. Бальзака, 85-87, вул. Лаврухіна, 4, вул. Електротехнічної, в районі ст. м. «Лісова», ст. м. «Чернігівська», по просп. Лісовому, 29 та на перетині вул. Радунської-Лісківської, вул. Попудренка-Мурманської.
Під час проведення обстежень представники Деснянського управління поліції проводили вилучення товару (який до моменту винесення постанови суду передається на зберігання торговельному підприємству). За звітний період вилучено близько 465 кг товарної маси.
В ході рейдів спеціалістами відділу контролю за благоустроєм на продавців, що здійснювали несанкціоновану торгівлю, було складено 188 протоколів про адміністративні правопорушення та 46 протоколів на порушників, які вели несанкціоновану торгівлю у підземних пішохідних переходах, розміщених на території району, а також представниками Деснянського УП ГУНП в м. Києві складено 24 адміністративних протоколи за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів), 63 адміністративних протоколи за ст. 160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях).
Також спеціалістами відділу контролю за благоустроєм спільно з фахівцями міських служб, правоохоронних органів та районних комунальних підприємств, проводиться щоденний моніторинг території вздовж вул. Електротехнічної на предмет ліквідації осередків стихійної торгівлі. Зокрема, в період з 27 квітня до 19 липня було переміщено (евакуйовано) 28 транспортних засобів.
Варто зазначити, що під час проведення рейдів, працівниками профільних відділів Деснянської РДА проводиться роз’яснювальна робота з продавцями щодо можливості здійснення торговельної діяльності на пільгових умовах на території ринків.