Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У Деснянській райдержадміністрації відбулася зустріч з врегулювання ситуації щодо намірів інвесторів з будівництва житлового будинку між вулицями Лісківською та Макаренка.

Опубліковано 14 січня 2015 року о 19:53

 

До Деснянської райдержадміністрації звернулися мешканці житлових будинків по вулиці Макаренка у селищі Троєщина щодо початку підготовчих робіт та встановлення огорожі ПП “ДБР – 2” на земельній ділянці між вулицями Лісківська, 14 – 24 та Макаренка, 35 – 47 (селище Троєщина) для будівництва житлового будинку.

А це – не лише зайняття під будівництво території алеї “Доброволець”, яку було закладено громадою 24-го мікрорайону житлового масиву “Вигурівщина – Троєщина” Деснянського району на честь героїчного подвигу добровольців, які мужньо воюють на сході України, а й зайняття території земельних ділянок по вулиці Макаренка, які використовуються жителями селища Троєщина.

59-річний мешканець селища Троєщина Володимир Гордієнко народився у селищі Троєщина. Тут жили його батьки та діди.

– Діди прийшли на цю землю тоді, коли тут ще нічого не було. Корчували ліс, землю, будували хати. А тепер у нас намагаються цю землю відібрати, плануючи збудувати на ній багатоквартирний житловий будинок, – говорить чоловік.

У третьому поколінні живе на території селища Троєщина і його мешканка Наталя Степачова.

– Це – земля наших предків, наша земля, а тепер вже й земля наших дітей. Розпочали акцію протесту, встановили намет, в якому чергуємо для того, щоб не допустити забудовника до незаконного будівництва, – говорить жінка.

Вчора за сприяння Деснянської райдержадміністрації відбулася зустріч ініціативної групи мешканців селища Троєщина, представників ОСНу “Комітет мікрорайону “Чернігівський”, організації “Правий сектор” з представниками Департаменту земельних ресурсів КМДА та Департаменту міського благоустрою КМДА, представниками забудовника ПП “ДБР – 2” у приміщенні Деснянської райдержадміністрації.

Під час зустрічі мешканці селища Троєщина були проінформовані про те, що рішення Київради від 29.04.2010 року щодо поновлення приватному підприємству “ДБР – 2” договору оренди земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку з об’єктами соціальної інфраструктури та підземним паркінгом по вулиці Лісківській було скасовано відповідно рішення Господарчого суду м. Києва від 22.11.2013 року про зобов’язання ПП “ДБР – 2” повернути Київській міській раді земельну ділянку на вулиці Лісківській.

– Намір забудовника ПП “ДБР – 2” на даному етапі встановити на земельній ділянці огорожу для будівництва житлового будинку є незаконним. Відсутні правочинні документи  на користування земельною ділянкою та на проект забудови. Нами направлені відповідні  звернення щодо незаконних намірів забудовника до компетентних служб та установ, – говорить перший заступник голови Деснянської райдержадміністрації Віктор Крохмалюк.

100_1353

100_1356

100_1395

100_1397

100_1405

100_1407

100_1410


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux