Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Цього року на ТЕЦ-6 буде встановлено енергоефективне обладнання

Опубліковано 29 липня 2020 року о 15:42
фото

 

Цього року місто розпочинає встановлювати на ТЕЦ-6 енергоефективне обладнання на базі газотурбінних установок.

 

Сьогодні ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 забезпечують 48 відсотків теплопостачання міста та майже 60 відсотків електроспоживання столиці. Більшість обладнання на них працює вже понад 40 років та потребує оновлення.

 

Одразу після переходу ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 влітку 2018-го року в управління громади –– місто розпочало комплексну модернізацію обладнання.

 

Минулого року на модернізацію обох ТЕЦ спрямували понад 100 млн грн. Цього року розпочинається встановлення на ТЕЦ-6 енергоефективного обладнання на базі газотурбінних установок. Це зробить процес генерації тепла та електроенергії більш ефективним і дозволить значно економити паливо. Понад 100 млн євро на цей проект місто залучає від Європейського банку реконструкції та розвитку.

 

«Щодо ТЕЦ-5 тривають переговори з потенційними інвесторами про фінансування проектів із модернізації основного електричного обладнання. Щодо заміни старих масляних вимикачів на зразок того, що загорівся днями на ТЕЦ-5, – це обладнання має бути замінене на сучасне. Цього року на ТЕЦ-6 вже замінили 2 масляні вимикачі на сучасні елегазові. А в найближчі 5 років і на ТЕЦ-5, і на ТЕЦ-6 замінять 25 таких приладів», – повідомив Віталій Кличко.

 

https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_tsogo_roku_mi_rozpochinayemo_vstanovlyuvati_na_tets-6_energoefektivne_obladnannya/


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux