Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Цікавинки бібліотек

Опубліковано 05 грудня 2018 року о 17:49

 

Якщо ти мав щастя замолоду жити в Парижі, то, хоч де б ти бував згодом, він довіку залишиться в твоєму серці, бо Париж – це свято, що завжди з тобою.

Ернест Хемінгуей

Ернест Міллер Хемінгуей – американський письменник та журналіст, лауреат Нобелівської премії з літератури. Письменник здобув широку популярність завдяки своїм романам та оповіданням. Багато з його творів вважаються класикою американської та світової літератури і сьогодні.

Нещодавно в ЦРБ імені Загребельного пройшло літературне рандеву «Париж очима Хемінгуея» для читачів різної вікової категорії. Увазі учасників заходу була презентована тематична книжкова виставка, на якій представлені повісті, романи, літературна публіцистика письменника.

Велику зацікавленість користувачів викликала книга спогадів про перебування Хемінгуея в одному із найкрасивіших міст світу «Свято, що завжди з тобою…» та мультимедійна презентація, що ознайомила учасників заходу з життям молодого автора в Парижі у 20-х роках та літературними портретами відомих особистостей, які оточували письменника.

В заході взяла участь читачка бібліотеки та підготувала цікаву інформацію про сторінки біографії та особисте життя класика світової літератури.

Долучайтеся до творчості світових та українських письменників!

Також на вечір-портрет до 240-річчя від дня народження Г.Ф. Квітки – Основ’яненка завітали в бібліотеку члени клубу «Іванна». Разом з бібліотекарями читачі згадали творчість першого українського прозаїка, талановитого драматурга, засновника соціально-побутової комедії.

Головним творчим принципом Квітки-Основ’яненка було те, що він «писав з натури», як письменник та літературний критик активно виступав на захист художніх особливостей української літературної мови. Його творчий доробок здобув визнання сучасників та зберіг свою літературну цінність і до наших днів.

Всім учасникам заходу припала до душі тематична розкладка «Від містичного – до реального».

Окрім цього, до бібліотеки № 151 нещодавно завітали деснянці, якими опікується Деснянський районний у місті Києві Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на вечір доброти, організований до Міжнародного дня людей з особливими потребами.

В затишній та теплій атмосфері, яку створили організатори вечора учасники заходу відчули теплоту сердець та підтримку один-одного. Бібліотекарі розповіли цікаву інформацію про видатних людей, які перемагаючи недуги здоров’я, зробили для людства багато корисного, пройшли нелегку дорогу добра.

З великою радістю відвідувачі бібліотеки спільно складали вірш про душевний промінь доброти та взяли участь в майстер-класі «Зроби новорічну прикрасу своїми руками».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux