Портал в режимі тестування та наповнення
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Тетяна Бачек: «З початку року у заходах Центру взяли участь більше 17 тисяч жінок та чоловіків»

Опубліковано 23 грудня 2021 року о 15:16
фото

 

 

Минає 2021-й рік. Яким він був для структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації, чим запам’ятався?

 

З цим запитанням ми звернулися до керівників служб, управлінь та відділів. Наша співрозмовниця – директорка Центру у справах сім`ї та жінок Тетяна Бачек.

 

– Нинішній рік був насиченим: організовано заходи з реалізації повноважень у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі: жінкам та чоловікам надавалася безкоштовна практична психологічна, медична, юридична, соціальна допомога, тимчасове проживання; здійснювалися інформаційно-просвітницькі заходи за допомогою інноваційних соціальних програм особистісного розвитку, програм для кривдників, попередження домашнього насильства, захисту прав та свобод громадян України, протидії торгівлі людьми, формування  громадського усвідомлення  ролі та місця жінки та інші.

 

Протягом року психологами та консультантами Центру надавалися індивідуальні консультації, проводилися групові заняття в рамках довгострокової  програми: «Самореалізація: шляхи до успіху», «Шлях до себе», працювала закрита терапевтична  група самопідтримки «Світ всередині мене» під супроводом практичного психолога .

 

З метою становлення сімейних цінностей, розвитку здорових стосунків та культивування корисного відпочинку всією родиною було проведено VI-й сімейний фестиваль «FamilyFest» в парку  «Кіото». В рамках фестивалю працювала територія тренінгів, були сформовані творчі локації, територія здорового способу життя, в перервах між тренінгами  проводились конкурси та діяли творчі музичні паузи.

 

В рамках співпраці з Деснянською районною філією Київського міського центру зайнятості пройшов цикл профорієнтаційних заходів на теми: «Цільовий таймменеджмент», «Мотивація: як запрацювати повноцінно».

 

На постійній основі соціальними працівниками Центру проводяться заходи з  актуальних тем в рамках статутних завдань Центру спільно із бібліотечною системою та закладами освіти Деснянського району. Постійно здійснюється інформаційно-просвітницька робота, розміщуються матеріали в мережі Facebook (http://www.facebook.com/desncenter).

 

Нещодавно у Деснянському районі, і ми в цьому стали першими в місті, було проведено аудит безпеки  території «Безпечно для жінки – безпечно для всіх».  Аудит безпеки територій – комплекс, розроблений відповідно до плану заходів з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»  у  місті  Києві  на 2021-2023 роки, з метою запобігання та реагування на насильство і сексуальні домагання щодо жінок та дівчат у громадських місцях. Зокрема, було проведено аудит території парку «Кіото».

 

Всього з початку року у заходах Центру взяли участь більше 17 тисяч жінок та чоловіків».

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux