Святий Миколай завітав у гості до вихованців СНВК “Мрія” Деснянського району.
На День Святого Миколая до учнів спеціалізованого навчально-виховного комплексу “Мрія” завітали начальник Головного управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці Київської міської державної адміністрації Світлана Веселова, начальник районного управління освіти Тамара Постолюк, священики Свято-Троїцького собору Отець Михайло та Отець Геннадій, лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх закладів Деснянського району.
Лідери учнівського самоврядування створили для вихованців “Мрії” справжню чарівну казку, підготувавши у подарунок виставу-привітання. Діти із захопленням спостерігали за пригодами Святого Миколая, щиро даруючи свої оплески юним акторам. Після вистави діти із задоволенням взяли участь у ігротеці, яку для них також підготували гості. Не обійшлося і без солодощів, які вихованці “Мрії” отримали у подарунок.
На знак подяки маленькі вихованці дитячого закладу показали гостям невеличкий святковий концерт, подарувавши пісні, вірші та власні поробки.




