Портал в режимі тестування та наповнення
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Столична служба зайнятості - роботодавцям

Опубліковано 26 вересня 2022 року о 11:49
фото

 

 

Роботодавці столиці отримують усі передбачені законодавством послуги служби зайнятості. Основними напрямками взаємодії є фінансова підтримка, підбір на замовлення роботодавців працівників потрібної кваліфікації та допомога в комплектуванні штатів підприємств, інформаційно-роз’яснювальна робота.

Роботодавець для служби зайнятості – безумовно, партнер номер один. Він – головний гравець на ринку праці, від якого залежить рівень зайнятості населення.

Для роботодавців діють програми фінансової підтримки створення та збереження робочих місць. Зокрема, роботодавці можуть отримати виплати у сумі 6,5 тис. грн на оплату праці за кожну працевлаштовану внутрішньо переміщену особу внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. При цьому загальна тривалість надання компенсації витрат не перевищує двох місяців з дня працевлаштування ВПО. 311 роботодавців столиці вже отримали компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 814 внутрішніх переселенців, що змушені були переїхати із зони бойових дій.

Роботодавцям, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них безробітних за направленням центру зайнятості, відшкодовується сума сплаченого єдиного соціального внеску. З початку року районні філії КМЦЗ прийняли 17 рішень про надання компенсації роботодавцям ЄСВ.

Крім того, роботодавці отримують компенсацію заробітної плати за працевлаштування безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. У 2022 році столична служба зайнятості уклала 8 договорів з роботодавцями на компенсацію заробітної плати переселенців. На ці цілі використано близько 710 тис. грн.

Однією з форм фінансової підтримки роботодавців є виплата допомоги по частковому безробіттю працівникам підприємств внаслідок вимушеного скорочення робочого часу. У 2022 році 13 підприємств отримали допомогу на 541 свого працівника.

Фахівці служби зайнятості допомагають роботодавцям в оперативному підборі кадрів, зокрема, через проведення міні-ярмарків вакансій та презентацій роботодавця. Від початку року відбулося 24 таких заходи, на них побували 366 безробітних. На замовлення роботодавців укомплектовано 1046 вакансій на засадах рекрутингу.

Ще один важливий напрямок – інформаційно-роз’яснювальна робота. Для інформування роботодавців про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, послуги, що надаються державною службою

зайнятості, у 2022 році проведено 22 інформаційні семінари (зокрема, з питань працевлаштування осіб з інвалідністю та легалізації трудових відносин) для 206 роботодавців. Крім того, 454 роботодавці взяли участь у 79 скайп-конференціях онлайн.

Від роботодавців значною мірою залежить успіх на нашому економічному фронті. Співпраця з ними, сприяння їм – це й є наш вклад у спільну перемогу.

 

За інформацією: Київського міського центру зайнятост


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux