Портал в режимі тестування та наповнення
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Столична служба зайнятості пропонує ВПО навчання, фінансову підтримку та пошук роботи

Опубліковано 09 листопада 2023 року о 11:29
фото

 

Послугами столичної служби зайнятості скористались 7,5 тис. внутрішньо переміщених осіб із 20 областей країни з початку широкомасштабної агресії рф проти України.

 

При цьому, найбільше внутрішніх переселенців - з областей, території яких перебувають нині під тимчасовою окупацією: Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької.

 

Для пришвидшення працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та покращення якості послуг, з 1 вересня по 1 листопада 2023 року за ініціативою Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у столиці проводилася всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», до якої долучився Київський міський центр зайнятості.

 

За сприяння Київського МЦЗ забезпечено роботою 1,8 тис. внутрішньо переміщених осіб. Найбільше працевлаштовано у сфери торгівлі та освіти, на підприємства переробної промисловості, в заклади охорони здоров’я, в галузі державного управління й оборони. Станом на 1 листопада 2023 року продовжували пошук роботи близько 600 людей цієї категорії.

 

Служба зайнятості пропонує безробітним внутрішнім переселенцям професійне навчання за робітничими професіями, які мають попит на ринку праці. За десять місяців 2023 року таке навчання проходили 37 внутрішньо переміщених осіб з поміж безробітних.

 

Громадяни, які мають професійну-технічну чи вищу освіту та не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть отримати від служби зайнятості ваучер на навчання та підвищити свій професійний рівень. З початку року 208 громадян зі статусом ВПО отримали ваучер.

 

У рамках реалізації урядового проєкту єРобота внутрішні переселенці можуть скористатись грантовими програмами, які супроводжує служба зайнятості. З початку 2023 року 45 внутрішньо переміщених осіб отримали мікрогранти на започаткування та розвиток бізнесу за програмою «Власна справа», ще 2 стали переможцями програми «Грант для ветеранів».

 

Столична служба зайнятості пропонує роботодавцям програми компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб:

- компенсація витрат на оплату праці за працевлаштованих зареєстрованих безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб (з початку 2023 року за цією програмою 17 роботодавцям виплачено кошти в сумі 198,3 тис. грн за працевлаштування 21 ВПО);

 

- компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (у 2023 році 380 роботодавців м. Києва отримали кошти за працевлаштування 1723 внутрішньо переміщених осіб, сума компенсації склала понад 21,2 млн грн).

 

Київський міський центр зайнятості пропонує внутрішньо переміщеним особам широкий спектр послуг, з урахуванням їх можливостей, інтересів та професійного досвіду. Отримати їх людина зі статусом ВПО може звернувшись до управління Київського МЦЗ того району, де вони зареєстровані як внутрішньо переміщені особи. 

 

Джерело: https://kie.dcz.gov.ua/novyna/stolychna-sluzhba-zaynyatosti-proponuye-vpo-navchannya-finansovu-pidtrymku-ta-poshuk-roboty


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux