Портал в режимі тестування та наповнення
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Служба зайнятості пропонує роботодавцям програми фінансової підтримки

Опубліковано 16 лютого 2022 року о 14:12
фото

 

 

«Роботодавець – основний гравець на ринку праці. Від ефективної взаємодії з ним залежить ситуація на ринку праці. Столична служба зайнятості співпрацює з роботодавцями за багатьма напрямками, серед яких, зокрема, підбір персоналу на замовлення роботодавців, інформаційно-роз’яснювальна робота та фінансова підтримка», – підкреслив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

 

Існує кілька програм фінансової підтримки роботодавців. Одна з них – відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого єдиного соціального внеску, сплаченого за працевлаштованих осіб за направленням служби зайнятості на нове робоче місце.

 

Право на отримання компенсації витрат у розмірі ЄСВ мають роботодавці, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них осіб із соціально незахищених категорій за направленням служби зайнятості, а також суб’єкти малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних, направлених службою зайнятості, на нові робочі місця створені у пріоритетних видах економічної діяльності.

 

Крім того, роботодавці, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них працівників і протягом 12 календарних місяців щомісяця виплачують їм заробітну плату в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати, мають право на компенсацію фактичних витрат у розмірі 50 відсотків суми нарахованого ЄСВ протягом наступних 12 календарних місяців.

 

Торік  підприємства працевлаштували 37 безробітних з компенсацією ЄСВ. Середня сума такої компенсації на одну особу щомісячно становить 1,8 тис. грн. Загальна сума відшкодування роботодавцям ЄСВ на суму 0,6 млн грн.

 

Роботодавці також отримують компенсацію заробітної плати за працевлаштування безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

 

Протягом 2021-го  року столичною службою  зайнятості укладено 14 договорів з роботодавцями на компенсацію заробітної плати переселенців. Використано за відповідною статтею понад 0,8 млн грн. Середньомісячний розмір витрат на оплату праці однієї  такої особи складає 14,1 тис. грн.

 

«Важливою формою фінансової підтримки роботодавців є виплата допомоги по частковому безробіттю працівникам підприємств внаслідок вимушеного скорочення робочого часу. Особливо відчутною ця допомога виявилась під час карантину. Завдяки їй вдалося зберегти тисячі робочих місць», – зауважила начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям КМЦЗ Майя Шурко.

 

Протягом 2021-го року було виплачено 7,3 млн грн  допомоги на майже 1,5 тисячі працівників за статтею 47 Закону України «Про зайнятість населення».

 

Крім того, 35,1 млн грн допомоги по частковому безробіттю на період дії карантину було профінансовано 658 фізичним особам підприємцям та 188 підприємствам (2,7 тис. працівників) за статтею 471 Закону «Про зайнятість населення».

 

т/ф 044/277-37-88

www.dcz.gov.ua/kie

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux