Щеплення від COVID-19 вже зробили 50% киян


При цьому, завершили цикл імунізації (щепилися двома дозами) 46% від загальної кількості вакцинованих. Про це повідомила директорка Департамент охорони здоров'я міста Києва Валентина Гінзбург.
«Це, без сумніву, результат наполегливої праці медиків, кропіткої та незупинної роботи всіх, хто бере участь в організації процесу вакцинації, а також – свідомого ставлення до свого здоров’я та епідемічної безпеки столиці самих містян. За що всім велика подяка», – зазначила Валентина Гінзбург.
У Києві створено всі умови для зручної та швидкої вакцинації від COVID-19. На базі медичних закладів столиці (центри первинної медико-санітарної допомоги, консультативно-діагностичні центри, стаціонарні медустанови) працюють пункти вакцинації.
Функціонує у щоденному режимі Центр масової вакцинації на базі МВЦ. Також пункти масової вакцинації відкриваються у торговельних центрах та великих мережах маркетів. Запроваджено практику мобільних вакцинальних пунктів
«Сьогодні можна обирати серед вакцин AstraZeneca, Comirnaty/Pfizer, Moderna (друга доза) та CoronaVac. Це має бути аргументом для тих, хто відкладав щеплення, віддаючи перевагу тому чи іншому препарату. Тож не зволікайте. Оберіть зручну для себе локацію та вакцинуйтеся!» – закликала директорка Департаменту.
https://www.facebook.com/kyivcity.gov.ua/posts/4128203817303024