«Районна влада робитиме і надалі все можливе для того, щоб ветеранський рух було збережено» – Сергій Снопков
Сьогодні у приміщенні Деснянської райдержадміністрації відбулася ІХ-а звітно-виборча конференція організації ветеранів війни Деснянського району.
На початку конференції присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих під час Другої світової війни, АТО, тих ветеранів війни Деснянського району, які померли протягом останніх років.
Про роботу організації за останні 4 роки звітував голова ради ветеранів Деснянського району Михайло Шаль.
«Ветеранська організація району сьогодні нараховує 19 первинних організацій. За звітний період проведено чимало заходів із соціального захисту ветеранів, оздоровлення, надання медичної допомоги, побутових послуг, організації їх дозвілля. Та головне наше досягнення в тому, що, незважаючи на існуючі складності, наш ветеранський рух існує та розвивається, ми підтримуємо один одного, спілкуємося, беремо участь у районних та міських заходах», – зазначив Михайло Шаль.
Під час конференції присутні дали оцінку діяльності ради ветеранів Деснянського району, відзначивши хорошу роботу колишнього голови ради ветеранів Олександра Комарницького та новообраного голови Михайла Шаля, роботу комітетів волонтерів, дітей війни та жіночого комітету. Зокрема, жіночий хор ветеранської організації став призером міського конкурсу серед хорових колективів.
У роботі звітно-виборчої конференції також взяли участь в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков та голова Київської міської організації ветеранів Микола Мартинов.
«Ветеранська організація займає активну позицію у вирішенні багатьох питань соціально-економічного розвитку району. Разом ми відстояли будівництво центрального стадіону, на місці якого планувалося побудувати розважальний центр. Тоді ми за десять днів зібрали чотири з половиною тисячі підписів деснянців за будівництво стадіону. І таких прикладів нашої спільної роботи у вирішенні нагальних питань можна привести чимало. Районна влада робитиме і надалі все можливе для того, щоб ветеранський рух було збережено», – сказав Сергій Снопков.
За результатами звітно-виборчої конференції обрано новий склад ради ветеранів Деснянського району, очолив яку Михайло Шаль.