Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Про профілактику ВІЛ/СНІДу

Опубліковано 26 лютого 2019 року о 17:50

 

З метою здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціальної підтримки суб’єктів пробації, які відносяться до вразливих верств населення, та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення профілактики ВІЛ/СНІДу та туберкульозу на базі Деснянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у місті Києві та Київській області було обговорено питання співпраці між Деснянським районним відділом та Деснянською районною організацією Червоного Хреста України в місті Києві.

Основні напрямки роботи, які розглядалися на зустрічі, стосувалися консолідації спільних зусиль щодо соціальної підтримки підоблікових, що перебувають на обліку Деснянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у місті Києві та Київській області.

«Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною у світі. Україна займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За неофіційними даними, сьогодні в Україні ВІЛ-інфікованими є понад 1 % населення країни. Наше завдання – об`єднати зусилля у профілактиці ВІЛ/СНІДу та туберкульозу», – говорить голова Деснянської районної організації Червоного Хреста України в місті Києві Валентина Романюк.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux