Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Пляжу «Чорторий» – яскравий мурал

Опубліковано 09 серпня 2021 року о 13:51
фото

 

Його намалювали на довжелезному сірому бетонному паркані, який відділяє пляж від територій пансіонату відпочинку. Тепер яскравий мурал видно аж з правого берега Дніпра – з парку «Наталка» та Північного мосту. Художник зобразив водостійкими фарбами транспорт, дороги, мости столиці.

«Нещодавно, після капітального ремонту відкрили оновлений пляж «Чорторий». Тамтешня атмосфера надихнула на урбаністичний тренд. Було прийнято рішення прикрасити довгу бетонну стіну уздовж лінії пляжу. У перспективі – перетворити сіру споруду на міський арт-об’єкт», – повідомили у КП «Плесо», й показали відповідне відео створення нового муралу (за посиланням).

За результатами конкурсу перший творець вже реалізував свій сміливий задум! Запрошуємо вас відпочити на пляж та надихнутися мистецьким віянням колоритної урбаністики.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux