«ОВОЧЕВЕ ПАТІ» в Дошкілля Деснянського району
Осінній ярмарок Новий формат проведення свята Осені в Креативне дошкілля758 в співпраці з батьками та вихованцями! Весело, сучасно та креативно️
В українському стилі, вихованці в костюмах овочів, у формі квесту-завдань від Ведучих Виктория Попова Яна Качалкіна діти мріяли потрапити на «Овочеве паті», ще й привласнили усі дари Осені зі своїми вихователями Ольга Юшко Инна Смирнова Лариса Козинкіна Людмила Калугина Наталия Харькова Звісно діти цього дуже бажали.
Вони охоче та з цікавістю виконали усі завдання та захопливо провели час під музичним супроводом Олеся Щербина.
Вихованці завзято справились з різними креативними іграми. Смачний Осінній вайб діти та батьки отримали побувавши продавцями на справжньому Ярмарку по закінченню свята.
Дякуємо всім активістам та залученим організаторам за чудово проведений час та яскраву організацію.
Управління освіти Деснянського району м. Києва