Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Освітяни Деснянського району стали учасниками форуму соціального партнерства «Розвиток системи профорієнтації: від ідеї до реалізації»

Опубліковано 20 листопада 2017 року о 15:29

Освітяни Деснянського району стали учасниками форуму соціального партнерства «Розвиток системи профорієнтації: від ідеї до реалізації»

В рамках відзначення Всесвітнього дня молоді представники освітянської громадськості навчальних закладів Деснянського району взяли участь у форумі соціального партнерства «Розвиток системи профорієнтації: від ідеї до реалізації», який проведено Київським молодіжним центром у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Своїми думками щодо невід’ємного права молодих українців на працю, створення ефективних механізмів сприяння зайнятості молоді у процесі реалізації соціально-економічної політики, вибору напряму навчання та майбутньої професії, забезпечення належної координації профорієнтаційної роботи серед школярів поділилися: представники органів державної влади та місцевого самоврядування, профільних інститутів громадянського суспільства, батьківських комітетів, закладів освіти, засобів масової інформації, роботодавці та науковці.

Враховуючи важливе соціальне значення трудового потенціалу суспільства, спираючись на наукові дослідження та положення міжнародних актів і практичний досвід розвинутих країн світу, представники адміністрації, практичні психологи, соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти Деснянського району обговорили шляхи розвитку професійної орієнтації учнівської молоді.

Особливу увагу приділили об’єднанню зусиль і просвітницькій діяльності громадських організацій, що надають профорієнтаційні послуги і дозволяють створити умови для забезпечення підвищення рівня професіоналізму майбутніх фахівців; зростання добробуту кожного та економіки України в цілому; налагодження соціального діалогу у галузі професійної орієнтації школярів.

Учасники форуму мали можливість познайомитись з презентаціями інноваційних профорієнтаційних програм для старшокласників.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux