Портал в режимі тестування та наповнення
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за жовтень 2023 року

Опубліковано 08 листопада 2023 року о 14:32
фото

 

 

Інформуємо, що Указом Президента України від 24.02.2022 № 64

«Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами),

 затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»,

в Україні введено воєнний стан
Указ Президента України від 06 лютого 2022 року № 58/2023

«Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»

 

Управління соціального захисту населення
(надалі - Управління)

Роботу Управління організовано належним чином з дотриманням встановлених правил безпеки  на час воєнного стану.

В період 02.01.2023 - 27.10.2023 до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло/опрацьовано в установлений термін 1357 звернень від громадян  з  питань соціального захисту.

Станом на 27.10.2023 спеціалістами  опрацьовано 3513 звернень від Управління (ЦНАП) надання адміністративних послугДеснянської районної в місті Києві державної адміністрації, у відповідності до способу їх доставки (кур’єрська служба ЦНАП).

Скликання засідання комісій

 1. 17.10.2023 проведено засідання комісій при Деснянській районні в місті Києві державній адміністрації, а саме:

-       щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб про призначення грошової компенсації;

-       щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації;

-       щодо розгляду заяв членів сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації.

 1. 17.10.2023 проведено засідання координаційної ради Деснянського району міста Києва з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті та ґендерної рівності /здійснено аналіз  роботи за ІІІ квартал 2023 року.
 2. 26.10.2023 проведено засідання опікунської ради при Деснянській районні в місті Києві державній адміністрації /розглянуто 10 питань щодо встановлення опіки (піклування). За результатами розгляду підготовлено та направлено до суду подання 3 висновки про доцільність призначення опікунів (піклувальників),
  1 питання про надання дозволу на влаштування недієздатної особи до психоневрологічного інтернату, 1 дозвіл на приватизацію квартири, 1 питання щодо встановлення опіки над майном недієздатної особи, 1 питання щодо дозволу зняття з реєстрації недієздатної особи, 2 питання стосовно захисту прав недієздатної особи, 1 питання перенесено.

Участь у нарадах

Представники Управління брали участь:

-       10.10.2023 у семінарі щодо складання орієнтовних плані консультацій з громадськістю на 2024 рік, модератор - Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради  (Київської міської державної адміністрації);

-       06, 13 та 18.10.2023 у виїзних нарадах стосовно забезпечення доступності для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення за маршрутом від станції метро «Лісова» до центру реабілітації «Трініті ХАБ», модератор - Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської  міської  державної адміністрації);

-       26.10.2023 у бюджетних консультаціях на 2024 рік, модератор - Київська міська  державна адміністрація.

У моніторинговому періоді січень – жовтень 2023 року досягнуто такі результати:

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

Станом на 29.09.2023 в ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту «Облік ВПО» в Деснянському районі м. Києва обліковано
37 155 осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території, районів проведення бойових дій /зокрема  з 24 лютого 2022 року спеціалістами Управління обліковано 22631 особа відповідної категорії/ по статистиці із загальної кількості: 28617 - сімей, працездатних осіб - 19925, пенсіонерів - 5993, 1365 - осіб з інвалідністю, 7363 - дітей до 18 років, жінок - 21835, чоловіків - 15320.

Надання одноразової грошової допомоги громадянам внаслідок підриву Каховської ГЕС

Станом  на 27.10.2023 спеціалістами Управління прийнято 130 заяв від громадян, які постраждали внаслідок підриву рф греблі Каховської гідроелектростанції. Сформовано відповідний пакет документів, які передано захищеними каналами на криптопошту управління соціального захисту населення Херсонської області.

Соціально - трудові  відносини

Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією в повному обсязі забезпечено виплату заробітної плати та сплату відповідних платежів (податків та внесків) з фонду заробітної плати працівникам підприємств, організацій та установ, зокрема бюджетної сфери, які засновані на комунальній власності територіальної громади району.

Призначення державної соціальної допомоги громадянам,

які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю

Призначено (з початку року) державну соціальну допомогу 679 особам, які не мали права на пенсію та особам з інвалідністю, видано 757 довідок про перебування на обліку та розмір допомоги вказаним особам, та 180 посвідчень особам про отримання державної соціальної допомоги; здійснено призначення тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату 128 особам.

Здійснення контролю за призначенням (перерахунку) пенсій,

органами Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством

Перевірено (з початку року) 2132 справи, зокрема 1034 пенсійних справ, призначених вперше.

Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми

Призначено (з початку року) різні види державної соціальної допомоги, загальна кількість особових справ осіб, які отримали різні види державної соціальної допомоги становила - 13086 (без урахування громадян категорії ВПО).

В Управлінні обліковано 1065 особових справ  багатодітних сімей, які  мають право на отримання допомоги у розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною.

Надання посвідчення громадянам,

які одержують державну соціальну допомогу

Спеціалістами Управління (з початку року) видано 399 посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу на дітей з інвалідністю віком до 18 років та особи з інвалідністю з дитинства, відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю».

Надання при народженні дитини одноразової

натуральної допомоги «пакунок малюка»

Спеціалістами Управління (з початку року) опрацьовано 1194 заяви стосовно одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Комплекс реєстраційних послуг для новонароджених Є-Малятко

Спеціалістами опрацьовано 661 заява, які надійшли до Управління (з початку року) через електронні засоби комунікації/інший спосіб стосовно  призначення допомоги при народженні дитини.

Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

На обліку перебувало 17208 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 2242 - діти. Спеціалістами призначено 8575 компенсаційних  виплат/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли особисто або електронні засоби комунікації.

Забезпечення  технічними засобами реабілітації, засобами

гігієни та реабілітація дітей з інвалідністю

Відповідно до чинних нормативних актів забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації або виплати компенсації їх вартості, станом на 27.10.2023 спеціалістами Управління прийнято/опрацьовано 826 заяв від громадян та відповідні документи до них встановленого зразка, які передані захищеним каналом зв’язку до Фонду соціального захисту інвалідів для подальшого завантаження їх до електронної особової справи.

В Управлінні видано безкоштовно:

-       направлення до транспортної МСЕК Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - 21;

-       листи - талони для проїзду в соціальному транспорті на 2019-2022 роки особам з інвалідністю внаслідок  війни - 42;

-       направлення для забезпечення ортопедичним взуттям осіб похилого віку та осіб з інвалідністю по міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам» на 2022 - 2024 роки» - 68;

-       направлення для здійснення реабілітаційних заходів із надання комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою запобігання виникненню інвалідності) - 18;

-       палиці/милиці - 125 особам надано 161 виріб;

-       годинники - 12.

Встановлення статусів пільговим  категоріям  киян

З початку року встановлено статус/видано відповідні посвідчення таким категоріям  киян:

-       особи з інвалідністю внаслідок війни - 139 особам;

-       члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни - 92 особам;

-       члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України - 310 особам;

-       ветерана праці - 207 особам;

-       жертви нацистських переслідувань - 1;

-       учасника війни - 1 особі.

Адресна матеріальна допомога окремим категорія киян

В межах видатків, передбачених в бюджеті міста Києва на 2023 рік, 64 особи окремої категорії киянотримали щомісячну адресну матеріальну допомогу для покриття витрат на оплату ними житлово-комунальних послуг.

Одноразова грошова допомога

Відповідно до постанови Уряду від 17.03.2023 № 239 «Деякі питання використання коштів для виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», спеціалістами Управління прийнято/опрацьовано 8 заяв, загальна сума допомоги склала 5 708 200 грн.

Забезпечення санаторно - курортного лікування пільгової категорії громадян

Видано безкоштовно 173 путівки у санаторно-курортні заклади, з них оздоровлено: осіб з інвалідністю загального захворювання - 39 (осіб); ветеранів праці - 116 (осіб); ветеранів війни - 12 (осіб), членам сім’ям загиблого (померлого) - 3, осіб з інвалідністю внаслідок війни - 3 (особи).

Оздоровлення дітей

Видано 328 путівок (140 - супровід одного з батьків, 188 - на дітей) для оздоровлення дітей киян, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, віком до 14 років, та дітей - членів сімей загиблих (померлих) киян-Захисників і киянок - Захисниць України віком до 18 років у одного з батьків або іншого законного представника.

Відповідно до Порядку направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» скеровано 19 дітей для оздоровлення та відпочинку у згаданому дитячому центрі.

Здійснення реабілітації дітей з інвалідністю

З метою здійснення реабілітації дітей з інвалідністю спеціалістами Управління укладено 81 двосторонніх договорів, відповідно до встановленого Порядку використання коштів, передбачених  у державному бюджеті.

Професійна адаптація учасників АТО

Укладено 7 двосторонніх договорів за напрямком навчання: англійська мова та водій автомобіля.

Надання матеріальної  допомоги малозабезпеченим особам

В розрізі виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2022 - 2024 роки» надано матеріальну допомогу 1566 малозабезпеченим особам на суму 3 022 225 грн/ середній розмір допомоги складав 1930 грн.

Відповідно до наказу Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.05.2023 № 130 внесено зміни до порядку щодо надання матеріальної допомоги визначеної категорії громадян.

Спеціалістами Управління (станом на 27.10.2023) прийнято/опрацьовано 267 заяв та сформовано відповідні справи, з метою надання матеріальної допомоги на поховання особам, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у Центрі зайнятості як безробітні, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого.

Постраждалі від торгівлі людьми

Спеціалістами Управління прийнято та призначено одноразову  матеріальну допомогу 1 особі, відповідно до постанови Уряду від 25.07.2012 № 660 «Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»

Обстеження матеріально - побутових умов проживання громадян

З метою визначення факту проживання, складу сім’ї, ступеня нужденності та можливостей знаходження додаткових джерел для існування осіб, які звертаються за призначенням усіх видів державної соціальної допомоги, спеціалістами проведено обстеження матеріально - побутових умов проживання 2069 сімей, складено відповідні акти.

Пошкодження чи руйнування житлового будинку (квартири)

Розпорядженнями Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації затверджено списки одержувачів (340 осіб) одноразової адресної матеріальної допомоги киянам, які опинилися в складних життєвих обставинах в результаті пошкодження чи руйнування житлового будинку (квартири) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації проти України у 2023 році, які передані до Департаменту соціальної  політики  виконавчого органу Київської міської ради (Київської  міської державної адміністрації) для здійснення виплати допомоги за рахунок коштів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2022 - 2024 роки». 

Встановлення факту здійснення догляду

Відповідно до постанови Уряду від 10.09.2022 № 1044 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України» спеціалістами Управління складено 168 актів встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи або особам, які потребують постійного стороннього догляду, для перетину державного кордону громадянами України.

Організація надання соціальних послуг

Відповідно до встановленого Порядку організації надання соціальних послуг, спеціалістами Управління опрацьовано заяви від малозахищених верств населення щодо надання соціальних послуг, прийнято 2149 рішень про надання/відмову соціальних послуг, відповідну інформацію внесено в обліковий запис Реєстру надавачів та отримувачів послуг.

Розглянуто 26 заяв та прийнято рішення про надання соціальної послуги стаціонарного догляду (поселення до будинку - інтернату).   

Висновки ступеня індивідуальних потреб

Здійснено комплексне визначення та підготовлено 338 висновків ступеня індивідуальних потреб осіб, які потребують наданню соціальних послуг для призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній та професійній основі. 

Спеціалістами виявлено 495 осіб/сімей, які перебували у складних життєвих обставинах.

Вчинення домашнього насильства

Спеціалістами Управління опрацьовано 680 повідомлень про вчинення домашнього насильства.

Співпраця з міжнародними організаціями

Сприяння в організації роботи французькій неурядовій гуманітарній організації «ACTED» щодо надання матеріальної допомоги особам, житло яких пошкоджене чи зруйноване внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації проти України, охоплено 430 осіб/164 родини.

Відшкодування соціальних стипендій

Спеціалістами Управління здійснено нарахування соціальної стипендії студентам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, які навчаються на денній формі за державним замовленням на суму 9 414 716 грн.

Компенсації

Спеціалістами нараховані компенсації та доплати підприємствам, які зареєстровані в Деснянському районі та на яких працюють громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, на суму 3  968 251 грн/профінансовано 3 499 714грн.

Юридичне забезпечення, встановлення опіки (піклування)

та захист прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб

Представлено інтереси Деснянської районної місті Києві державної адміністрації як органу опіки та піклування у 277 (станом на 27.10.2023) судових засіданнях за позовами громадян в адміністративних та цивільних справах про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити певні дії.

Забезпечення житлом осіб пільгових категорій

У звітному періоді грошову компенсацію на придбання житла відповідно до:

-       постанови Уряду від 28.03.2018 № 214 призначено 11 особам, які потребують поліпшення житлових умов і включені до списків осіб, які користуються правом позачергового (першочергового) одержання жилих приміщень, виділено та перераховано на рахунки кошти для виплати 4 особам на суму 9 478 172 грн. Укладено відповідні договори купівлі - продажу з контрагентом, заявники набули право власності на житло;

-       постанови Уряду  від 19.10.2016 № 719 призначено 32 особам в порядку черговості постановки на квартирний облік, виділено кошти для виплати на 11 осіб, на суму 31 536 054  грн / 4 заявника уклали договір купівлі-продажу квартири та набули право власності на житло. Продовжується робота щодо укладання договорів на придбання житла;

-       постанови Уряду від 18.04.2018 № 280 призначено грошову компенсацію на придбання житла 59 особам в порядку черговості постановки на квартирний облік, виділено кошти для виплати на 26 осіб, на суму 77 111 855 грн, укладено договір купівлі-продажу квартири для 7 заявників та їх членів родини, які включалися в розрахунок грошової компенсації. отримано право власності на житло. Продовжується робота щодо укладання договорів на придбання житла.

Відповідно до постанови Уряду від 24.03.2023 № 263 виділено кошти для виплати грошової компенсації 6 (потреба подана на 8) внутрішньо переміщеним особам, яким було призначено грошову компенсацію до 24 лютого 2022 року на територіях, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, та не виплачена і які після цієї дати перемістилися із зазначених територій, за місцем їх перебування на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб, у
сумі 12 003 625 грн.

Компенсація за земельну ділянку окремим категоріям  киян

Відповідно до пункту 3.3 Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги киянам - уповноваженим членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції внаслідок участі в антитерористичної операції за належні для одержання або одержані ними земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Управлінням розглянуто та винесено на комісію при Деснянській райдержадміністрації 2 особові справи членів сім’ї загиблого ветерана війни для виплати або відмови у виплаті матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку.

Надання соціальних  послуг населенню Деснянського району міста Києва

У Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва(надалі - Територіальний центр) за жовтень 2023 року 1 305 осіб, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, отримали 35 772 заходів соціальних послуг.

З метою створення необхідних умов зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців району, в Територіальному центрі працює «гаряча» телефонна лінія до якої звертаються особи похилого віку та особи з обмеженими можливостями.

Догляд вдома

У відділеннях соціальної допомоги вдома:

-       651 особа отримали 30 041 захід соціальної послуги догляду вдома;

-       3 особи отримали 319 заходів соціальної послуги паліативного догляду;

-       644 особи отримали 2 787 заходів соціальної послуги представництва інтересів;

-       3 особи отримали 54 заходи соціальної послуги фізичного супроводу;

-       2 особи отримали 6 заходів транспортних послуг.

Соціальна адаптація людям похилого віку

У відділенні денного перебування:

-       181 особа отримала 978 заходів соціальної послуги соціальної адаптації,

-       21 особа отримала 22 заходи соціальної послуги консультування.

Натуральна допомога

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги:

-       937 осіб отримали 1 462 заходи соціальної послуги натуральної допомоги (у вигляді продуктових наборів, засобів особистої гігієни, постільної білизни, послуг перукаря, тесляра, манікюру/педикюру).

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Деснянського району міста Києва (далі - Центр)

В Центрі функціонує 6 відділень, які надають соціальні послуги.

За період 02.10.2023 - 27.10.2023:

У відділенні денного догляду 18 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 1257 соціальних послуг/ 7277 заходів денного догляду, соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації, медичного супроводу та організація харчування та допомога у прийнятті їжі, 18 дітей отримувала харчування, також 8 дітей отримали 70 послуг/ 140 заходів із транспортного перевезення/реверс  на спеціалізованому автомобілі.

Проведені тематичні культурні заходи.

У відділенні ранньої реабілітації (абілітації) 14 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 1125 соціальних послуг /7773 заходи психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації, медичного супроводу та інформування.

Проведені тематичні культурні заходи.

У відділенні психолого - педагогічної реабілітації 25 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 1475 соціальних послуг/8708 заходів психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації, медичного супроводу та інформування.

У відділенні соціальної реабілітації (абілітації) 25 особам з інвалідністю відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 245 соціальних послуг/1225 заходів соціальної, педагогічної реабілітації та інформування.

Щовівторка та щочетверга проходять групові заняття з параолімпійського виду спорту «Бочча» для дітей з ураженням опорно-рухового апарату/охоплено 11 дітей.

Службою соціального патронажу охоплено 16 осіб з інвалідністю, надано 244 соціальні послуги/411 заходів соціальної реабілітації та інформування.

У відділенні професійної та трудової реабілітації/працетерапії (трудові майстерні) 10 особам з інвалідністю відповідно до індивідуальних програм реабілітації, надано 17 соціальних послуги /85 заходів соціальної, педагогічної реабілітації та інформування.

Деснянський районний в місті Києві центр соціальних служб

(далі - Центр)

Центр проводить у Деснянському районі міста Києва соціальну роботу з сім’ями/особами, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги, а також соціальну послугу в сприянні  гуманітарної допомоги.

Протягом 02.01.-27.10.2023  центром охоплено: повідомлення про можливі випадки постраждалих від жорстокого поводження та насильства - 1268, у тому числі особи, які постраждалі від торгівлі людьми - 3. Кількість сімей/осіб, охоплених послугами, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою
статі - 435, в яких виховуються 170 дітей, складено актів оцінки потреб - 387. Даним сім’ям/особам надано послуг: інформування - 418, консультування - 418, представництво інтересів - 150; психологічної допомоги - 103; юридичної допомоги -  108.

Загалом на обліку центру перебувало 1572 сім’ї, в якій виховується 1683 дітей, охоплених соціальними послугами, з них перебувають в складних життєвих обставинах 985 сім’ї/особи, в якій виховуються 990 дітей.

В ході здійснення соціальної роботи з сім’ями/особам надано (з початку року) 6590 соціальних послуг 1542 сім’ї: соціального супроводу - 75 (сімей/послуг); консультування - 1617 (сімей/послуг); інформування - 1531 (сімей/послуг); представництва інтересів - 1157 (сімей/послуг); психологічної допомоги - 362 (сімей/послуг); сприяння в отриманні гуманітарної допомоги - 1260, послуга кризового та екстреного втручання - 12; юридичної допомоги - 152.

Управління освіти

Відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 02.08.2023 № 454 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 03.02.2023 № 57 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2023 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації» по галузі «Освіта» заплановано виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району на загальну суму 105 066,9 тис. грн. Станом на 27.10.2023 освоєно 77 442,3 тис. грн (з них на реєстрації в казначействі 14 233,3 тис. грн).

По галузі «Освіта» кошти передбачено на:

-       капітальний ремонт найпростішого укриття в 5 ЗЗСО (№ 152, 202, 218, гімназія «Києво-Могилянський колегіум», початкова школа «Усмішка») на загальну суму 15 150,0 тис. грн. В школі № 202 ремонтні роботи на стадії завершення. У всіх інших закладах роботи виконано. Станом на 27.10.2023 освоєно 12 971,4 тис. грн.

-       капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж з використанням енергозберігаючих технологій) в 5 ЗЗСО (№ 39, 190, 207, 212, 218) на загальну суму 5 000,0 тис. грн. В усіх закладах роботи завершено. Станом на 27.10.2023 освоєно 4 580,2 тис. грн.

-       капітальний ремонт інженерних мереж в найпростішому укритті в ЗЗСО
(№ 152, СНВК «Мрія», початкові школи «Київські каштани», «Усмішка») на загальну суму 3 526,0 тис. грн. У всіх закладах роботи завершено. Станом на 27.10.2023 освоєно 2 816,4 тис. грн.

-       капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в 22 ЗЗСО (№ 249, 250, 259, 263, 264, 270, 275, 276, 277, 278, 282, 283, 300, 301, 306, 307, 308, 312, 313, 320, 321, гімназія «Троєщина») на загальну суму 21 500,0 тис. грн. В ЗЗСО № 300 роботи завершуються. В 21 ЗЗСО (№ 249, 250, 259, 263, 264, 270, 275, 279, 277, 278, 282, 283, 301, 306, 307, 308, 312, 313, 320, 321, гімназія «Троєщина) роботи виконано. Станом на 27.10.2023 освоєно 19 286,7 тис. грн.

-       капітальний ремонт покрівель в 14 ЗЗСО (№ 190, 238, 250 ,259, 263, 270, 275, 276, 277, 282, 306, 307, 308, гімназія «Троєщина») на загальну суму  33 266,9 тис. грн. У 10 ЗЗСО (№ 250, 259, 263, 270, 275, 276, 277, 307, 308, гімназії «Троєщина») роботи виконано. В 4 ЗЗСО (№ 190, 238, 282, 306) роботи на стадії завершення. Станом на 27.10.2023 освоєно 23 674,9 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 12 791,4 тис. грн.), замовлено по актах виконаних робіт кошти в сумі 1 293,4 тис. грн.

-       капітальний ремонт (заміна вікон) в 2 ЗЗСО (№ 276, 277) на загальну суму 2 100,00 тис. грн. В ЗЗСО № 276 проводиться електронна закупівля (повторно), в ЗЗСО № 277 роботи виконано. Станом на 27.10.2023 на реєстрації в казначействі 473,6 тис. грн.).

-       капітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в 14 ЗДО (№ 15, 94, 111, 136, 170, 222, 300, 327, 333, 459, 721, 768, 771, 780) на загальну суму 4 524,0 тис. грн. В 10 ЗДО (№ 15, 94, 136, 170, 327, 333, 459, 768, 771, 780) роботи виконано. В ЗДО № 111 роботи на стадії завершення. По 3 закладах (№ 222, 300, 721) здійснюються організаційно-правові заходи щодо проведення закупівель та укладення договорів. Станом на 27.10.2023 освоєно 2 657,4 тис. грн.

-       капітальний ремонт найпростішого укриття у 9 ЗДО (№ 9, 125, 421, 569, 597, 742, 743, 776, 796) на загальну суму 13 500,0 тис. грн. У всіх закладах роботи завершено. Станом на 27.10.2023 освоєно 10 013,5 тис. грн.

-       капітальний ремонт будівель та прибудинкової території (відновлення роботи закладу) (ЗДО № 782) на суму 5 000,0 тис. грн. Проводиться перерозподіл коштів на інші об’єкти.

-       капітальний ремонт покрівлі в ЗДО № 744 на суму 1 500,0 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 27.10.2023 на реєстрації в казначействі 968,3 тис. грн.).

Управління культури

Протягом жовтня 2023 року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, було організовано та проведено низку заходів, а саме:

Централізованою бібліотечною системою Деснянського району проведено: 29 майстер-класів, 6 консультацій психологів та 8 тренінгів, 9 зустрічей з письменниками, 4 відеозаписів читання в голос для дітей, 4 інформації про пам’ятні дати, взято участь у 3 творчих заходах району.

Вихованці шкіл мистецтв та музичних шкіл району взяли участь у 9 творчих заходах міста, отримали нагороди всеукраїнського та міжнародного рівнів.

До Дня Захисників та Захисниць України та Дня Українського Козацтва бібліотека № 1 провела для старшої школи № 277 патріотичну годину «Козаченьки, браття мої, лицарі завзяті!». На заході виступили наші Захисники, які розповіли про воєнні часи на Сході України, про свою громадянську позицію, обов’язок захищати свою країну, навіть про кумедні випадки, які трапляються на фронті.

У бібліотеці ім. С. Олійника був створений мистецький простір «Магія рукоділля та культурного спадку» за участю членів клубу «Іванна». Відвідувачі мали нагоду розглянути красу та деталі представлених полотен, які втілюють в собі багато вікових традицій. Майстрині поділилися досвідом та дали практичні поради в створенні особистих робіт.

У Всесвітній день тварин маленькі читачі бібліотеки № 119 познайомилися з цікавинками тваринного світу. Особливу увагу дітей привернули книжки та презентація про тварин-рекордсменів, що відрізняються незвичайними розмірами і забарвленням, дивовижними повадками і хитромудрими способами захисту.

З нагоди Міжнародного дня дівчат бібліотека ім. С. Олійника завітала до учнів школи № 147 на годину роздум «Дівчата у світі: маленькі історії великих вчинків». Бібліотекарка розповіла захоплюючі історії з життя юних дівчаток та привела приклади успішних жінок, які досягли великих цілей, зробили важливий внесок у різні сфери діяльності, про жінок-вчених, якими пишається весь світ. Бажаючі поділились своїми думками щодо прав та проблем дівчат. Під час тренінгу «Як стати впевненою в собі?» учасники вивчали та розвивали навички самовпевненості. Практичні вправи навчали реагувати на страхи та незручності і бути сильнішими в майбутньому.

Бібліотека №115 для дітей м. Києва ЦБС Деснянського району у партнерстві з Благодійним фондом Сергія Притули провели тренінг «Зупинка критичних кровотеч», які є найпоширенішою причиною смерті поранених. Методичні і практичні поради можливо врятують чиєсь життя.

Надзвичайна затишна атмосфера панувала у ЦРБ ім. П. А. Загребельного, під час зустрічі з відомою  дитячою  письменницею  Ларисою Ніцой!

В інтерактивній формі літераторка познайомила юних слухачів зі своєю творчістю. Особливо дітлахам сподобалися книги «Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку», «Автомобіль» та «Незламні мурашки». На прикладі книжки «Дві бабуськи...» пані Лариса пояснила дітям важливість толерантного ставлення до людей з інвалідністю. Також авторка звернула увагу аудиторії на яскраві ілюстрації її творів талановитими художниками, розповіла дітям скільки зусиль докладають митці, аби зробити книжечки на наших полицях такими чарівними.

Управління у справах молоді та спорту

Підпорядковані Управлінню установи:

- Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» ( далі - ДЦФЗН «Спорт для всіх»).

- Центр навчання плаванню Деснянського району м. Києва.

Відповідно до Програми  економічного і соціального розвитку м. Києва на 2023 рік, передбачені бюджетні асигнуванняпо галузі «Фізична культура і спорт» спеціальний фонд (бюджет розвитку) :

Фінансування по спеціальному фонду бюджету заплановано з 01.03.2023 р.

Капітальний ремонт нежитлових приміщень з улаштуванням під укриття (споруд цивільного захисту):

-       Заплановано (бюджетний запит) – 12288,528 тис. грн;

-       Профінансовано – 387,7 тис. грн;

-       Стан освоєння – 360,3 тис. грн (2,9) %.

Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»:

Капітальний ремонт найпростіших укриттів та захисних споруд цивільного захисту, проспект Червоної Калини, 26-А:

-       Заплановано (спеціальний фонд бюджету) – 1300,00 тис. грн;

-       Профінансовано – 180,0 тис. грн;

-       Стан освоєння –152,7 тис. грн (11,7%)

капітальний ремонт нежитлового приміщення з улаштуванням під укриття (споруд цивільного захисту), проспект Червоної Калини, 63/12:

-         Заплановано (спеціальний фонд бюджету) 5983,963 тис. грн;

-         Профінансовано – 207,6 тис. грн;

-         Стан освоєння – 207,6 тис. грн (3,5) %;

Капітальний ремонт нежитлового приміщення з улаштуванням під укриття

(споруд цивільного захисту), проспект Шолом-Алейхема, 18:

-       Заплановано (спеціальний фонд бюджету) 5004,565 тис. грн;

-       Профінансовано – 0,0 тис. грн;

-       Стан освоєння – 0,0 тис. грн (0,0) %

Проведення спортивно-оздоровчих та молодіжних заходів.

Протягом звітного періоду Управлінням та Деснянським районним у Києві Центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» проведено та взято участь у спортивно-масових та молодіжних - заходів, а саме:

-       військово-патріотичний фестиваль «Молодий патріот»;

-       забіг заради перемоги до Дня захисників та захисниць України;

-       турнір з боксу «Воля до перемоги» на підтримку ЗСУ;

-       засідання за круглим столом на тему: «Молодь – це сила. Спільно до перемоги»;

-       клубні змагання з греко - римської боротьби СК «Переможець»;

-       відкритий кубок СК «Аматор» в підтримку ЗСУ зі спортивної рибної ловлі на фідер;

-       відкритий чемпіонат КДЮШ № 14 до 40-річчя заснування школи;

-       турнір серед дітей «Об’єднані футболом»;

-       Змагання з футболу серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Деснянського району міста Києва «ПРЕМЄР-ЛІГА ШКІЛЬНОГО ФУБОЛУ «ДАРИНОК»;

-       соціальний проєкт «Активні парки»;

-       заняття бігового клубу «Деснянський RUN Club»;

-       матчі ДЮФЛУ за участі команд КДЮСШ № 14

Також за жовтень підготовлено 2 наказів з основної діяльності Управління у справах молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та 10 наказів з кадрових питань Управління у справах молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

На виконання Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», міських цільових програм, Управління веде реєстр дітей пільгових категорій Деснянського району міста Києва, які бажають оздоровитися та відпочити в таборах, відповідно реєстру, а також заяв батьків та осіб, що їх замінюють, направлено на оздоровлення та відпочинок23 дитини пільгових категорій додитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а саме:

-         ДОЗ «Чайка» (Київська обл., Обухівський р-н., с. Чайки);

-         ДОЗ «Артек» (Львівська область, м. Трускавець);

-         міста Києва, які бажають оздоровитися та відпочити в таборах.

Управління (Центр) надання адміністративних послуг

В Управлінні (Центрі) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (далі – ЦНАП), з метою вшанування світлої пам'яті, полеглих героїв під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, щоранку о 9.00 годині проводилась загальнонаціональна хвилина мовчання.

За звітній період через ЦНАП адміністраторами надано 9 290 адміністративних послуг, за період з 01.01.2023 по 31.10.2023 – 87 300 послуг.

У жовтні найбільшим попитом серед відвідувачів ЦНАПу  користувались послуги:

-       з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб – прийнято 3 838 заяв (що складає 41 % від загальної кількості прийнятих заяв);

-       Деснянського районного відділу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у місті Києві та Київській області (оформлення паспортних документів) – прийнято 2 043 заяви (22 %);

-       Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (надання одноразової адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення міста Києва) – прийнято 910 заяв (10 %);

-       соціального характеру (зокрема щодо надання субсидій, призначення державних допомог, пільг, грошових компенсацій тощо) – прийнято 735 заяв (8 %) ;

-       відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації – прийнято 350 заяв (4 %);

-       Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (зокрема державна реєстрація права власності на нерухоме майно, державна реєстрація обтяження речового права на нерухоме майно тощо) – прийнято 219 заяв (2 %).

Адміністраторами ЦНАПу Деснянського району, залученими до роботи єдиного Call-центру центрів надання адміністративних послуг м. Києва, надано понад 3 802 консультації у телефонному режимі.

У приміщенні ЦНАПу представники суб’єктів надання адміністративних послуг здійснювали прийом та консультування громадян згідно графіку консультацій.

Для зручності відвідувачів, щоп'ятниці, в приміщенні ЦНАПу здійснював прийом громадян юрист Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Також адміністратори були залучені до участі у короткочасних семінарах щодо особливостей надання адміністративних послуг на базі Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Відділ охорони здоров’я

Незважаючи на впровадження в Україні воєнного стану, заклади охорони здоров’я, віднесені до сфери управління Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації працюють у звичному режимі та здійснюють медичне обслуговування мешканців району та внутрішньо переміщених осіб в повному обсязі на амбулаторному етапі.

Продовжується реалізація Урядової  програми «Доступні ліки», яка запроваджена у 2017 році.

З 01.04.2019 працює система видачі ліків за електронними рецептами.

НСЗУ забезпечено повернення коштів аптечним закладам, які заключили з нею договір і отримали право працювати в програмі «Доступні ліки».

Нова система фінансування дозволяє пацієнту отримати ліки в любій аптеці, з якою підписаний договір, незалежно від того де він проживає. У жовтні поточного року лікарями медичних закладів Деснянського району м. Києва виписано 65054 електронних рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів 27917 хворим, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму, психічні захворювання, ревматоїдний артрит.

Продовжується запровадження медичної реформи: кількість підписаних та внесених до електронної медичної системи декларацій станом на 30.10.2023 – 285640, що становить 78,2 %.

З 01.07.2018 запроваджено новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» Національною службою здоров’я України. Тарифи на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року.

Забезпечено реалізацію глобальної ініціативи стратегії Fast-Trask Cities у м. Києві (90х90х90) з покращення надання медичних послуг у сфері ВІЛ /СНІДу.  Станом на 30.10.2023 протестовано за допомогою швидких тестів 4195 осіб, з них виявлено антитіла до ВІЛ  у 28 випадках.

Функціонує 4 кабінети надання антиретровірусної допомоги за місцем проживання хворого.

З 01.04.2020 стартував ІІ етап медичної допомоги – надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в закладах охорони здоров’я.

Закладом, фахівці якого надають амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу пацієнтам на території Деснянського району за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів, є КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

Підприємство та його філії  зареєстровані в системі е-Health та на 100 % забезпечені комп’ютерною технікою. Укладено договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ, відповідно до якого включено 11 пакетів надання медичної допомоги.

Впроваджено електронне направлення на консультацію до спеціалістів Підприємства та лабораторні обстеження за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів.

Впроваджено електронну карту пацієнта та електронний листок непрацездатності.

Підприємством підписано договір з Національною службою здоров’я України за пакетом № 60 «Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки» за програмою медичних гарантій на 2023 рік.

Відповідно до Договору з 02.10.2023 медичний огляд військовозобов’язаних та призовників проводиться за місцем провадження медичної практики у закладі охорони здоров’я за адресою: вул. Закревського 81/1.

З липня поточного року на базі КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва функціонує відділення реабілітації, у якому надаються послуги з реабілітації військовим, учасникам АТО, інвалідам.

Продовжується вакцинація населення проти керованих інфекційних хвороб.

На сьогодні вакцинація у Деснянському районі міста Києва здійснюється в кабінетах щеплення, які розташовані на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги  та КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району
м. Києва.

Управління благоустрою та підприємництва

Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (далі - Управління) щоденно забезпечує дієвий контроль за належним санітарно-технічним станом території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051.

Зокрема, за вересень місяць поточного року спеціалістами Управління було внесено 116 приписів та складено 61 протокол про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Крім того, активізовано роботу представників робочої групи з питань недопущення здійснення несанкціонованої торгівлі на території Деснянського району міста Києва на предмет обстеження Деснянського району. В ході проведення комісійних обстежень, працівниками Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації надаються роз’яснення продавцям – порушникам, cстосовно можливості здійснювати торговельну діяльність на пільгових умовах на виділених соціальних місцях на території ринків, складаються адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) та вносяться приписи.

На виконання розпорядження Київського міського голови 29.09.2023 № 941 «Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва у 2023 році», розпорядження в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 29.09.2023 № 612 «Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Деснянського району міста Києва у 2023 році» та, з метою поліпшення рівня благоустрою, санітарного та технічного стану об’єктів інфраструктури на території району міста Києва, Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією вживаються заходи з виявлення та ліквідації стихійних навалів сміття, ліквідації несанкціонованої стихійної торгівлі, прибирання опалого листя, очищення зливостоків та очищення від графіті.

Станом на 31.10.2023, в рамках проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Деснянського району міста Києва, ліквідовано 19 місць постійного утворення стихійних навалів сміття, 32 об’єкти несанкціонованої стихійної торгівлі та очищено 157 будівель та споруд від графіті.

 

Управління житлово-комунального господарства

Відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 02.08.2023 № 454 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 03.02.2023 № 57 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2023 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районної в місті Києві державної адміністрації» Управлінням житлово-комунального господарства заплановано провести капітальний ремонт житлового фонду Деснянського району на
суму 255 375, 969 тис. грн

На сьогоднішній день завершено роботи з капітального ремонту житлового фонду на суму 63 564, 1 тис. грн., а саме:

-       капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та міжквартальних проїздів на суму 7 912, 2 тис. грн.;

-       капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових (підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) на суму 49 092, 6 тис. грн.;

-        капітальний ремонт покрівель на суму 6 559,3  тис. грн.;

 

Управління будівництва, архітектури

та землекористування

Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки Деснянській районній в місті Києві державної адміністрації передбачено фінансування на 2023 рік в сумі 66 756,015 тис. грн., з них станом на 25.10.2023 освоєно 15 530,086 тис. грн., в тому числі за  жовтень – 482,166 тис. грн., а саме:

-           «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі м. Києва» виконання будівельних робіт – 228,177 тис. грн.;

-           «Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи №23 по вул. Путивльській, 35 у Деснянському районі м. Києва» виконання коригування проектної документації – 257,11 тис. грн.;

-           «Будівництво пожежного депо на вул. Миколи Закревського у 3-А мікрорайоні комунальної зони житлового масиву Вигурівщина-Троєщина у Деснянському районі м. Києва» - отримання технічних умов – 0 тис. грн.

Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»

Комунальники продовжують наводити лад на своїх балансових територіях.

Робітники з комплексного прибирання ЖЕД № 301-319 структурних підрозділів КП «Керуюча компанія»щодня забезпечують необхідний рівень прибирання та утримання в належному санітарному стані прибудинкових територій та будинків, фарбують лави, огорожі, дитячі майданчики.

Також, спільно з КП «Київкомунсервіс» виконують складання, вантаження та вивезення різноманітного сміття та великогабаритних відходів.

Комунальне підприємство по утриманню

зелених насаджень Деснянського району м. Києва

У жовтні 2023 року на балансових територіях підприємства проведено роботи:

-       висаджування дерев – 125 шт.;

-       висаджування кущів – 1075 шт.;

-       висаджування квітів – 4,2 тис. шт.;

-       ремонт газонів – 0,7 га;

-       із формувальної і санітарної обрізки дерев – 228 шт.;

-       із формувальної і санітарної обрізки кущів – 1492 шт.;

-       видалення сухостійних дерев – 30 шт.;

-       із ремонту існуючих лав – 25 шт.;

-       із ремонту елементів на дитячих майданчиках – 6 шт.;

-       із ремонту елементів на спортивних майданчиках – 6 шт.

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління
по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» міста Києва

За жовтень місяць 2023 року очищено 112 од. зливоприймачів, 170 од. оглядових колодязів, відремонтовано 13 од. зливоприймачів, та 5 оглядовий колодязь. Проведені роботи по очистки колекторів на місцевому проїзді
пр. Шухевича.

Щоденно проводяться роботи по прибиранню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району, підземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту.

Ведуться роботи з ремонту підземного пішохідного переходу: «Транспортна розв’язка вул. С. Лифаря – пр. Ч. Калини»; «Вулиця Братиславська - вулиця Ореста Левицького (Курчатова)», «Проспект Гагаріна - вулиця Червоноткацька».

Відремонтовано асфальтобетонне покриття по об’єкту: «вул. Гната Хоткевича в Деснянському районі м. Києва», в ході яких влаштовано: 9 285 м2 проїзду.

Завершені роботи по об’єкту «Поточний ремонт на вул. Радунська» - 1 386 м2 тротуару, технічна смуга-154 м2.

Виконані роботи з облаштування наземних пішохідних переходів заниженим бортовим камінням (безбар’єрне середовище, тактильна плитка) - 10 од.

Також продовжуються роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки балансової вулично-дорожньої мережі району.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux