Портал в режимі тестування та наповнення
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за жовтень 2022 року

Опубліковано 07 листопада 2022 року о 16:51
фото

Основні напрямки та показники роботи
Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
за жовтень 2022 року

 

Інформуємо, що Указом Президента України від 24.02.2022 № 64

«Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами),

 затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»,

в Україні введено воєнний стан
Указ Президента України від 12 серпня 2022 року № 573/2022
«Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»

 

Управління соціального захисту населення
(надалі - Управління)

Роботу Управління, в умовах правового режиму воєнного стану, організовано належним чином з дотриманням встановлених додаткових правил на час війни, здійснюється щоденно прийом громадян та діяльність гуманітарного штабу, надаються адміністративні, державні та соціальні послуги, що складають систему публічних послуг, працює «гаряча лінія» фіксованого телефонного зв’язку, надаються консультації в телефонному режимі та безпосередньо громадянам.

В період 01.10 - 28.10.2022 до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло 319 звернень від громадян з питань соціального захисту, всього за період з 01.01.2022 по 28.10.2022 в Управлінні опрацьовано  в установлений термін 4224  звернення.

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

У визначеному періоді в ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту «Облік ВПО» в Деснянському районі м. Києва обліковано 32 998 осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території, районів проведення бойових дій /зокрема з 24 лютого 2022 року спеціалістами Управління обліковано 17 000 осіб відповідної категорії/ по статистиці із загальної кількості ВПО: 25237 - сімей, працездатних осіб - 17772,
пенсіонерів - 5491, осіб з інвалідністю - 1064, діти - 6532.

Робота гуманітарного штабу Деснянського району м. Києва

З метою покриття першочергових потреб переміщених осіб, які перебувають на обліку в Деснянському районі міста Києва, в приміщенні Управління організована щоденна робота гуманітарного штабу, забезпечення якого здійснюють працівники Управління в комунікації з фахівцями Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району міста Києва та Деснянського районного Центру соціальних служб.

Відповідно до розпорядження Київської міської військової адміністрації
від 21.07.2022 № 583 «Про затвердження Порядку безоплатного забезпечення населення міста Києва продовольчими товарами тривалого зберігання та їх видачі на період дії воєнного стану» у моніторинговому періоді 25.07.2022 - 28.10.2022 в Управлінні та структурних підрозділах видано всього 10 919 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам та вразливій категорії киян /отримано 13104 набори/ залишок 2185 наборів.

Здійснюється відповідний облік щодо кількості продуктових наборів в програмі «Гуманітарний штаб міста Києва».

У період з квітня місяця по 28 жовтня 2022 року безпосередньо спеціалістами Управління видано/розвантажено 11144 продуктових наборів з урахуванням допомоги від соціально-відповідального бізнесу, зокрема БО «Фонд Ріната Ахметова».

Призначення житлових субсидій

Спеціалістами Управління орієнтовно розраховано житлові субсидії для 8529 домогосподарств на загальну суму 7 669 720  грн.

Відшкодування пільг

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою, перебувало17899 пільговиків /у звітному періоді здійснено нарахування пільг на  загальну суму 21 460 116 грн.

Відшкодування соціальних стипендій

Спеціалістами Управління здійснено нарахування соціальної стипендії студентам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, які навчаються на денній формі за державним замовленням на суму 987 748 грн.

Соціально - трудові  відносини

Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією в повному обсязі забезпечено виплату заробітної плати та сплату відповідних платежів (податків та внесків) з фонду заробітної плати працівникам підприємств, організацій та установ, зокрема бюджетної сфери, які засновані на комунальній власності територіальної громади району.

Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми

Призначено різні види державної соціальної допомоги у жовтні місяці 1818 сім'ям з дітьми, загальна кількість осіб, які отримали допомогу становила - 12934.

В Управлінні обліковано 1088 особових справ  багатодітних сімей, які  мають право на отримання допомоги у розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною.

Надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Спеціалістами Управління у звітному періоді прийнято 144 заяви /всього опрацьовано 1082 заяв/ на отримання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Комплекс реєстраційних послуг для новонароджених Є-Малятко

Відповідно до заяв, які надійшли через електронні засоби комунікації у звітному періоді опрацьовано 58 звернень (заяв) /всього опрацьовано - 351 звернення стосовно призначення допомоги при народженні дитини.

Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам

В розрізі виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2022 - 2024 роки» з початку року надано матеріальну допомогу 2184 малозабезпеченим особам на суму 5 586 800,00 грн/ середній розмір допомоги складав 2 558,06грн/особу.

З метою надання матеріальної допомоги на поховання особам, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у Центрі зайнятості як безробітні, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого у звітному періоді прийнято/опрацьовано 10 заяв /всього з початку року опрацьовано 237 заяв по яких сформовано відповідні справи.

Прийнято 7 заяв та сформовані відповідні рішення про призначення одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.

Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

На обліку перебувало 17552 особи, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 2362 - дітей. У звітному періоді призначено первинно 3616 компенсаційних виплат/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли через скриньку або електронні засоби комунікації. В контексті механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, станом на 28.10.2022 розроблено та укладено 222 трьохсторонніх договорів з контрагентами стосовно  надання  таких послуг.

Забезпечення технічними засобами реабілітації, засобами гігієни та реабілітація дітей з інвалідністю

Відповідно до чинних нормативних актів забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації або виплати компенсації їх вартості, прийнято 679 заяв від громадян та відповідні документи до них встановленого зразка, які передані захищеним каналом зв’язку до Фонду соціального захисту інвалідів для подальшого завантаження їх до електронної особової справи.

Станом на 28.10.2022 видано безкоштовно:

-           направлення до транспортної МСЕК Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - 6;

-           направлено заяв до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  для влаштування до будинку - інтернату -18;

-           листи - талони для проїзду в соціальному транспорті на 2019-2022 роки особам з інвалідністю внаслідок  війни - 32;

-           палиці/милиці - 71;

З метою здійснення реабілітації дітей з інвалідністю Управлінням укладено 83 двосторонніх договорів, відповідно до встановленого Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті.

Забезпечення санаторно - курортного лікування пільгової категорії громадян

Видано безкоштовно 156 путівок у санаторно-курортні заклади, з них оздоровлено: ветеранів війни - 28 (осіб); осіб з інвалідністю загального захворювання - 101 (осіб); ветеранів праці - 27 (осіб).

У розрізі  виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2022-2024 роки», з метою забезпечення санаторно - курортного лікування визначеної категорії киян видано 12 путівок (4 - дорослі, 8 - дитячі) для оздоровлення дружин та дітей до 14 років учасників антитерористичної операції.

В контексті механізму оплати послуг із санаторно - курортного лікування учасників антитерористичної операції, станом на 28.10.2022 розроблено та укладено 11 трьохсторонніх договорів з контрагентами стосовно надання таких послуг.

Оздоровлення та відпочинок дітей

Відповідно до Порядку направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» опрацьовано 58 заяв на скерування дітей для оздоровлення та відпочинку у згаданому дитячому центрі.

Встановлення статусів пільговим  категоріям  киян

З початку року встановлено статус/видано відповідні посвідчення таким категоріям  киян:

-           особи з інвалідністю внаслідок війни - 74 особам;

-           члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни - 120 особам;

-           учасника війни - 26;

-           ветерана праці - 164 особам.

Призначення державної соціальної допомоги громадянам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю

Призначено державну соціальну допомогу 35 особам /всього 195 особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю; здійснено призначення  тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату - 8 особам /всього 132 особам.

Здійснення контролю за призначенням (перерахунку) пенсій, органами Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством

Перевірено 130 пенсійних справ /всього 615, зокрема 260 пенсійних справ призначених вперше.

Обстеження матеріально - побутових умов проживання громадян

З метою визначення факту проживання, складу сім’ї, ступеня нужденності, та можливостей знаходження додаткових джерел для  існування осіб, які звертаються за призначенням усіх видів державної  соціальної допомоги, проведено обстеження матеріально - побутових умов проживання 71 сім’ї /всього 499 сімей.

Організація надання соціальних послуг

Відповідно до встановленого Порядку організації надання соціальних послуг, спеціалістами Управління опрацьовано заяви від малозахищених верств населення щодо надання соціальних послуг, прийнято 90 рішень /всього 786 рішень  щодо надання соціальних послуг.

Юридичне забезпечення, встановлення опіки (піклування) та захист прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб

Протягом жовтня місяця 2022 року спеціалістами сектору опіки та піклування Управління:

-       представлено інтереси Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації як органу опіки та піклування у 25 судових засіданнях у справах про визнання фізичних осіб недієздатними або обмежено дієздатними, встановлення опіки або піклування та призначення опікунів або піклувальників;

-       проведено 1 засідання опікунської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації, на якому розглянуто 10 питань щодо встановлення опіки (піклування), надання дозволів на вчинення правочинів від імені недієздатних осіб, захисту прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб;

-       підготовлено до суду 7 подань про доцільність призначення опікунів,
3 проєкта розпоряджень Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації,  з них: 2 - про надання дозволу на влаштування недієздатної особи до психоневрологічного інтернату, 1 - про надання дозволу на зняття коштів.

Надання соціальних послуг населенню Деснянського району міста Києва

В Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва (надалі - Територіальний центр) за жовтень 2022 року 1257 осіб, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, отримали 47 148 заходів соціальних послуг.

З метою створення необхідних умов зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців району, в Територіальному центрі працює «гаряча» телефонна лінія до якої звертаються особи похилого віку та особи з обмеженими можливостями, зокрема 172 особи отримали послуги інформування. Виявлено та взято на обслуговування 11 осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребували надання соціальних послуг.

Догляд вдома/ представництво інтересів

У відділеннях соціальної допомоги вдома:

-        655 осіб отримали 29 275 заходів соціальної послуги догляду вдома;

-        3 особи отримали 869 заходів соціальної послуги паліативного догляду;

-        9 осіб отримали 44 заходи соціальної послуги догляду вдома на платній основі на загальну суму 3,3 тис. грн.

Відповідно до укладених договорів та на підставі визначення індивідуальних потреб осіб, які перебувають на обліку, з урахуванням їх фізичного, психічного стану, соціальними робітниками здійснюються такі заходи соціальних послуг: придбання і доставка продовольчих; промислових та господарських товарів; медикаментів; допомога у самообслуговуванні; допомога у приготуванні їжі, прибирання житла, тощо.

Представництво інтересів / Фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних

У відділеннях соціальної допомоги вдома:

-       641 особа отримала 2836 заходів соціальної послуги представництва інтересів: забезпечення супроводу у медичні заклади, відвідування у лікарнях, надання допомоги з оплати комунальних послуг, оформлення документів із соціально-правових питань, питань отримання комунальних, медичних, соціальних послуг, сприяння в отриманні адресної натуральної та грошової допомоги;

-       11 осіб отримали 23 заходи соціальної послуги фізичного супроводу, допомогу в переміщенні у громадських місцях і транспорті під час відвідування органів державної влади та установ.

Соціальна адаптація та консультування людям похилого віку

У відділенні денного перебування:

-       107 осіб отримали 287 заходів соціальної послуги соціальної адаптації.

Натуральна допомога

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги:

-           900 осіб отримали 3393 заходи соціальної послуги натуральної допомоги (зокрема забезпечено продуктовими наборами, гарячими обідами, продуктами харчування, засобами особистої гігієни та миючими засобами).

Впродовж вищезазначеного періоду Територіальний центр в умовах воєнного стану отримував допомогу від міської влади, соціально-відповідального бізнесу, волонтерів, зокрема:

-           продукти харчування:гуманітарного штабу Деснянського району м. Києва, БФ «Порятунок життя» та волонтерів.

Вищезазначену гуманітарну допомогу отримали 1589 осіб, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, а саме: громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, батьки з інвалідністю, які виховують неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, малозабезпечені сім’ї та інші громадяни, які опинилися в складних життєвих обставинах в умовах воєнного стану.

Денний догляд/Реабілітація/ Консультування/Соціальна адаптація

дітям з інвалідністю

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю:

-       15 дітей, які відвідували групи денного перебування повного та неповного дня, отримали 3042 заходи соціальної послуги денного догляду, а саме: організація харчування та допомога у прийнятті їжі; допомога при пересуванні у приміщенні відділення (за потреби); спостереження за станом здоров'я, формування та підтримка навичок самообслуговування; надання психологічної підтримки; сприяння в організації денної зайнятості, дозвілля.

Відповідно до індивідуальних програм реабілітації 50 дітей отримали 7379 заходів з соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації та медичного супроводу.

Привітання ювілярів-мешканців Деснянського району

У жовтні місяці 2022 року відбулося привітання двох ювілярів – мешканців Деснянського району з 95-річчям.

 

 

Управління освіти

Відповідно до Адресного переліку об’єктів для виконання робіт з капітального ремонту в межах бюджетних призначень на 2022 рік, затвердженого розпорядженням Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 21.02.2022 № 95 (зі змінами) по галузі «Освіта» передбачено видатки в сумі 70 424,4 тис. грн.

У 2022 році першочерговими та невідкладними напрямками видатків в частині капітальних ремонтів визначено:

 1. Проведення аварійних та відновних робіт в 3-х закладах освіти Деснянського району м. Києва (відповідно до розпорядження начальника Київської міської військової адміністрації від 13.04.2022 року № 499 «Про організацію та виконання робіт з технічного обстеження об’єктів у місті Києві, пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією російської федерації» (в редакції розпорядження начальника Київської міської військової адміністрації від 06.07.2022 № 571) на загальну суму 5 375,3 тис. грн, а саме:

-           заміна вікон в 2 закладах дошкільної освіти (ЗДО№№ 111, 125) на загальну суму 1 868,2 тис. грн. Роботи тривають.

-           капітальний ремонт будівель та прибудинкової території (капітальний ремонт світлоаераційного ліхтаря) в ЗДО № 111 на суму 321,0 тис. грн. Проводяться роботи.

-           капітальний ремонт приміщень (заміна дверей) в 2 закладах дошкільної освіти  (ЗДО №№ 111, 125) на загальну суму 94,1 тис. грн.Роботи тривають.

-           заміна вікон в ЗЗСО № 321 на суму 2 710,0 тис. грн.Проводяться роботи.

-           капітальний ремонт приміщень (заміна дверей) в ЗЗСО № 321 на
суму 382,0 тис. грн.Роботи тривають.

 1. Капітальні ремонти найпростіших укриттів та захисних споруд цивільного захисту закладів загальної середньої освіти (відповідно до рішення Київської міської ради від 14.07.2022 № 4876/4917 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік» за рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами) на загальну суму 2 486,6 тис. грн в 5 закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 190, 212, 264, 277, 307). В ЗЗСО №№ 190, 264, 307 роботи завершено. В ЗЗСО № 277 роботи завершуються. Для виконання ремонтних робіт в ЗЗСО № 212 завершено проектні роботи та оголошено електронну закупівлю робіт. Станом на 31.10.2022 освоєно 1 478,3 тис. грн (з них на реєстрації в казначействі  5,99 тис. грн).

 

 

Управління культури

Відповідно до рішення Київської міської ради від 09.12.2021 № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік» по галузі «Культура» на 2022 рік виділено коштів загального фонду 24 960,2 тис. грн. та 215,0 тис. грн. коштів спеціального фонду (бюджету розвитку).

Протягом жовтня поточного року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації було витрачено коштів у сумі загального фонду 9363,91 тис. грн.

Публічними бібліотеками Централізованої бібліотечної системи,  позашкільними навчальними та клубними закладами Деснянського району проведено низку заходів, в тому числі з популяризації безкоштовних книжкових сервісів, консультації психологів та тренінги для саморозвитку, підбір інформації та рекомендації пізнавальних онлайн - ресурсів для дітей та їх батьків, відеозаписи читання вголос для дітей, висвітлення інформації щодо пам’ятних дат, майстер-класи; виставки, заходи в онлайн форматі.

2 жовтня у Деснянському районі на території «Даринку» пройшов ІV Фестиваль вуличного мистецтва «Street Art Festival & Music Festival». Для всіх, хто любить музику і мистецтво була чудова нагода провести час з позитивом.

Більше ніж на 15 локаціях розташувалися майстри та майстрині з прикладного мистецтва, бібліотекарі, художники, театрали, які охоче долучали до своєї улюбленої справи всіх бажаючих учасників та гостей Фестивалю.

Фестиваль вуличного мистецтва «Street Art and Music Festival» ще раз продемонстрував на скільки багатий талантами та творчими людьми наш рідний Деснянський район.

2 жовтня Централізована бібліотечна система Деснянського району за підтримки Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, маркет-моллу «Даринок» та компанії «Оболонь» запросила громаду міста на свято, присвячене Всеукраїнському дню бібліотек «Бібліотека – спільнодія для твоєї мрії»!

Зараз особливо нікого вже не дивує, що бібліотеки працюють на різних локаціях, пропонуючи безліч активностей! Але цей день був особливим, наповнений радістю від зустрічей з друзями та нашими героїчними захисниками!

А ще, завдяки сувенірам від читачів  назбирали 4328 грн. на квадрокоптер для хлопців із 243 окремого батальйону 241 Обр ТрО! Хлопці! Наші думки та серця з вами!

Бібліотека – спільнодія до нашої мрії – ПЕРЕМОГИ!

Нагадуємо, що на базі Центральної районної бібліотеки, в рамках реалізації проєкту «Єдині», працює розмовний клуб підтримки у переході на українську мову Щонеділі о 12.00 вул. Т. Драйзера, 6

Як взяти участь? Потрібно залишити свої контакти у ґуґл-формі: https://forms.gle/aWge5TX9fHy74T577 Участь безоплатна.

Проєкт проходить за підтримки уповноваженого із захисту державної мови та Ініціативи «Навчай українською»

В умовах воєнного стану найголовніше – зберегти життя та здоров’я кожного українця. Адже небезпека може бути там, де її зовсім не чекаєш. З цією метою у ЦРБ ім. П.А.Загребельного з цікавими завданнями та іграми був проведений урок-гра «Мінна безпека не без ПЕКа» для учнів 238 школи. Діти дізналися, як відрізнити вибухонебезпечні предмети та вберегтися від них,а головне – запам‘ятали усі правила безпечної поведінки від песика Патрона.

Наприкінці заходу всі разом читали листи від наших Захисників та писали їм відповіді, адже Українська армія потребує нашої підтримки!

29 жовтня 2022 року в кінотеатрі «Флоренція» відбувся показ фільму «Максим Оса: золото Песиголовця» виробництва кіностудії «Фільм UA», на який запрошені українські захисники, представники громадських організацій, мешканці району, гості.

Голова Деснянської райдержадміністрації Дмитро Ратніков, актори, знімальна група фільму привітали глядачів, розповіли про події, які відбувалися з козаком Максимом Осою в шістнадцятому столітті, побажали приємного перегляду.

До привітання долучився Фольклорний театр української пісні «Колос» КДШМ
№ 3 - керівник Ганна Петренко, концертмейстер Костянтин Мілевський, з українською піснею, яка стала народним гімном, - «Ой у лузі червона калина».

 

 

Управління у справах молоді та спорту

Підпорядковані Управлінню установи:

- Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» ( далі - ДЦФЗН «Спорт для всіх»).

- Центр навчання плаванню Деснянського району м. Києва.

Проведення спортивно-оздоровчих та молодіжних заходів

Протягом звітного періоду Управлінням та Деснянським районним у Києві Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  проведено  та взято участь у спортивно-масових  та   молодіжних - заходів, а саме:

 1. «Активні парки-локації здорової України» (5 заходів)
 2. Відкритої Першості Деснянського району з футболу (5 заходів)
 3. Флеш-моб (Fun-Up)
 4. Фестиваль футболу серед команд 2015-2016 р.н. – «Kids Football Fest 2022»
 5. Першість Деснянського району серед команд «Ліга дворового футболу» (5 заходів)
 6. Змагання з футболу серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Деснянського району міста Києва «ПРЕМЄР-ЛІГА ШКІЛЬНОГО ФУБОЛУ «ДАРИНОК» за підтримки голови Деснянської РДА (5 заходів)

Управлінням у справах молоді та спорту Деснянської районної в Києві державної адміністрації, згідно розподілу путівок, отриманих від Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у ЖОВТНІ місяці 2022 року направлено на оздоровлення та відпочинок 21дітей пільгових категорій додитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а саме:

ДЗСТ ЛОК «Карпатські зорі» (Івано-Франківська область, м. Косів)

ДЗСТ ЛОК «ВЕРХОВИНА» (Івано-Франківська обл., Верховинський р-н., смт. Верховина)

ДЗОВ «Сонячні Карпати» (Івано-Франківська обл., Верховинський р-н. с. Красногіря

ДП-ОК «Лісовий» (Тернопілька обл., Бучацький р-н.,с. Скоморохи

 

 

Управління (Центр) надання адміністративних послуг

Управлінням (Центром) надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) за вересень надано 5585 адміністративних послуг. Найбільшим попитом серед відвідувачів ЦНАПу  у звітному періоді користувались послуги:

-           відділу з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації – прийнято 2560 заяв (46 % від загальної кількості прийнятих заяв);

-           Деснянського районного відділу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у місті Києві та Київській області (оформлення паспортних документів) – 2016 заяв (36 %  від загальної кількості прийнятих заяв);

-           відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації – 243 заяви (4 % від загальної кількості прийнятих заяв);

-           Управління житлово-комунального господарства Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (компенсація витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб) – 158 заяв (3 % від загальної кількості прийнятих заяв);

-           надання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 149 заяв (3 % від загальної кількості прийнятих заяв);

-           Служби у справах дітей та сім’ї Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації – 71 заява (1 % від загальної кількості прийнятих заяв).

Адміністраторами ЦНАПу через call-центр міста Києва надано більше 5250 консультацій.

Також адміністратори ЦНАПу залучені до роботи консультативного центру для внутрішньо переміщених осіб у бібліохабі на вул. Оноре де Бальзака, 28 для надання консультацій відвідувачам з питань отримання адміністративних послуг.

Працівники ЦНАПу брали участь у онлайн-курсах та вебінарах, що готуються Міністерством цифрової трансформації України та освітніми платформами, з отриманням 15 електронних сертифікатів; проходили професійне навчання у Департаменті (Центрі) надання адміністративних послуг КМДА за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання надання адміністративних послуг».

Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції ЦНАПу проведені заняття для адміністраторів з антикорупційної діяльності і щодо виявлення та запобігання проявів колаборації у колективі та під час взаємодії з відвідувачами.

Для врегулювання службових питань, які виникають під час прийому документів за адміністративною послугою «Компенсація витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб», 31 жовтня проведено зустріч зі співробітниками Управління житлово-комунального господарства Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

 

Відділ охорони здоров’я

Незважаючи на впровадження в Україні воєнного стану, заклади охорони здоров’я, віднесені до сфери управління Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації працюють у звичному режимі та здійснюють медичне обслуговування мешканців району та внутрішньо переміщених осіб в повному обсязі на амбулаторному етапі.

Продовжується реалізація Урядової програми «Доступні ліки», яка запроваджена у 2017 році.

З 01.04.2019 працює система видачі ліків за електронними рецептами.

НСЗУ забезпечено повернення коштів аптечним закладам, які заключили з нею договір і отримали право працювати в програмі «Доступні ліки».

Нова система фінансування дозволяє пацієнту отримати ліки в любій аптеці, з якою підписаний договір, незалежно від того де він проживає. У жовтні поточного року лікарями медичних закладів Деснянського району м. Києва виписано 44090 електронних рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів 19955 хворим, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.

Продовжується запровадження медичної реформи: кількість підписаних та внесених до електронної медичної системи декларацій станом на 31.10. 2022 – 290835, що становить 79,6 %.

З 01.07.2018 запроваджено новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» Національною службою здоров’я України. Тарифи на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року.

    Забезпечено реалізацію глобальної ініціативи стратегії Fast-Trask Cities у м. Києві (90х90х90) з покращення надання медичних послуг у сфері ВІЛ /СНІДу. Станом на 31.10.2022 протестовано за допомогою швидких тестів 3510 осіб, з них виявлено антитіла до ВІЛ у 12 випадках.

    Функціонує 4 кабінети надання антиретровірусної допомоги за місцем проживання хворого.

    З 01.04.2020 стартував ІІ етап медичної допомоги – надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в закладах охорони здоров’я.

    Закладом, фахівці якого надають амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу пацієнтам на території Деснянського району за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів, є КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

    Підприємство та його філії зареєстровані в системі е-Health та на 100 % забезпечені комп’ютерною технікою. Укладено договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ, відповідно до якого включено 14 пакетів надання медичної допомоги.

      Впроваджено електронне направлення на консультацію до спеціалістів Підприємства та лабораторні обстеження за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів.

      Впроваджено електронну карту пацієнта та електронний листок непрацездатності.

      З 11.03.2021 розпочалася вакцинація проти COVID-19, яка проводиться відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцинації від гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.12.2020 № 3018.

      На сьогодні вакцинація у Деснянському районі міста Києва здійснюється в пунктах щеплення, які розташовані на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги та     КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

 

 

Управління благоустрою та підприємництва

Спеціалістами Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (далі - Управління) щоденно забезпечується дієвий контроль за належним санітарно-технічним станом території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051.

В разі виявлення порушень, балансоутримувачам вносяться приписи з визначенням терміну усунення недоліків, а в разі невиконання вимог припису складаються протоколи про адміністративні правопорушення згідно ст. 152 КУпАП.

Зокрема, за жовтень місяць поточного року спеціалістами Управління було внесені 172 приписи та складено 24 протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Крім того, активізовано роботу представників робочої групи з питань недопущення здійснення несанкціонованої торгівлі на території Деснянського району міста Києва на предмет обстеження Деснянського району. В ході проведення комісійних обстежень, працівниками Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації надаються роз’яснення продавцям – порушникам, стосовно можливості здійснювати торговельну діяльність на пільгових умовах на виділених соціальних місцях на території ринків, складаються адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) та вносяться приписи.

 

 

Управління житлово-комунального господарства

Відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 21.06.2022 № 199 та від 23.08.2022 № 339 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 21.02.2022 № 95 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2022 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районної в місті Києві державної адміністрації»  Управлінням житлово-комунального господарства заплановано провести капітальний ремонт житлового фонду Деснянського району на суму 169 323 077 грн.

На сьогоднішній день фактично завершено та профінансовано капітальний ремонт робіт з асфальтового покриття  прибудинкових територій  на суму 21 315 610,35 грн.

 

 

Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»

Комунальники продовжують наводити лад на своїх балансових територіях.

Робітники з комплексного прибирання ЖЕД № 301-319 структурних підрозділів КП «Керуюча компанія»щодня забезпечують необхідний рівень прибирання та утримання в належному санітарному стані прибудинкових територій та будинків, фарбують лави, огорожі, дитячі майданчики.

Також спільно з КП «Київкомунсервіс» виконують складання, погрузку та вивезення різноманітного сміття та великогабаритних відходів.

 

Комунальне підприємство по утриманню

зелених насаджень Деснянського району м. Києва

У жовтні 2022 року проведено роботи із висаджування: дерев – 186 шт., кущів – 2018 шт. та проведено ремонт газонів загальною площею 10000 м2.

Проведено: санітарну обрізку дерев – 55 шт. та формувальну обрізку кущів –  2400 шт.

Відремонтовано лав – 39 шт., елементів: на дитячих майданчиках – 2 шт.; на спортивних майданчиках – 1 шт.

Встановлено нових контейнерів для сміття – 2 шт.

Також фахівці КП УЗН постійно доглядають за газонами у парках, скверах, на зелених зонах, прибирають, очищають.

 

 

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління
по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» міста Києва

За жовтень місяць 2022 року очищено 182 од. зливоприймачів та 168 од. оглядових колодязів, відремонтовано 15 од. зливоприймачів та 4 од. оглядових колодязів. Завершено роботи по поточному ремонту ділянки дощової каналізації по вул. Магнітогорська. Прокладено 132 п.м. труби, влаштовано 2 од. оглядових колодязів та 3 од. зливоприймачів.

Щоденно проводяться роботи по прибиранню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району та нанесенню горизонтальної дорожньої розмітки.

Розпочаті роботи по влаштуванню транспортної кільцевої розв’язки по вул. Кіото з виїздом на просп. Броварський.

Додатково виконано заповнення швів асфальтобетонного покриття гумово-бітумною мастикою за допомогою плавильно-заливальної машини CRAFCO SUPER SHOT 125 DCRC у кількості 6 205 п.м.

Завершені роботи по благоустрою (поточний ремонт, ліквідація аварійної ямковості) по вул. Червоноткацька. Влаштовано 3 140 м2 асфальтобетонного покриття проїзної частини та 230 м2 асфальтобетонного покриття тротуару.

Завершені роботи по благоустрою (поточний ремонт, ліквідація аварійної ямковості) по вул. Архітектора Ніколаєва від пр. В. Маяковського до вул. Оноре де Бальзака. Загалом влаштовано 1 876,7 м2 ФЕМового покриття тротуару.

Розпочато роботи по благоустрою (ліквідація аварійної ямковості, поточний ремонт) вул. Радунська від вул. Градинської до вул. Лісківської в Деснянському районі м. Києва.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux