Портал в режимі тестування та наповнення
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за травень 2022 року

Опубліковано 07 червня 2022 року о 16:34
фото

Основні напрямки та показники роботи
Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
за травень 2022 року

 

Інформуємо, що Указом Президента України від 24.02.2022 № 64

«Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами),

 затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»,

в Україні введено воєнний стан

 

 

Управління соціального захисту населення
(надалі - Управління)

У звітному періоді основна діяльність Управління здійснювалась в умовах правового режиму воєнного стану  з дотриманням встановлених додаткових правил на час війни. В роботі задіяні модель комунікації з населенням online/offline з використанням інтерфейсів прикладного програмування та електронних засобів комунікації, формати  a&q, outside  та через скриньку,  працює «гаряча лінія» фіксованого телефонного зв’язку, надаються консультації  в телефонному режимі.

 

В період 01 - 31.05.2022 до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло 210 звернень від громадян з питань соціального захисту, всього за період з 01.01.2022 по 31.05.2022 в Управлінні опрацьовано 2727 звернень.

 

За напрямами основної діяльності у травні місяці 2022 року в Управлінні  досягнуто таких результатів:

 

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 13.03.2022  № 269 «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи» працівники Управління здійснювали прийом внутрішньо переміщених осіб з регіонів, на території яких проводяться бойові дії та призначення допомоги на проживання згаданій категорії громадян згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам». З метою налагодження процесу прийому громадян та обробки документів Управлінням задіяні всі наявні людські та технічні ресурси. 

Станом на 31.05.2022 в районі обліковано 9211 осіб відповідної категорії та  призначено допомогу на проживання 2938 особам.

 

Робота гуманітарного штабу

З метою покриття першочергових потреб переміщених осіб, які знайшли прихисток в Деснянському районі міста Києва, в приміщенні Управління організована робота гуманітарного штабу, забезпечення якого здійснюють працівники Управління в комунікації з фахівцями Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району міста Києва та Деснянського районного Центру соціальних служб.

Внутрішньо переміщені особи мають можливість  пройти  відповідну реєстрацію та за потреби, отримати продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг, взуття, гарячі обіди, інше. Станом на 31.05.2022 гуманітарну  допомогу отримали 5423 особи визначеної категорії громадян.

 

Призначення житлових субсидій

У звітному періоді  спеціалістами Управління орієнтовно розраховано житлові субсидії для  5796 домогосподарств на загальну суму 2581053 грн.

Відшкодування пільг

На обліку в Єдиному державному  автоматизованому реєстрі осіб,  які мають право на пільги за соціальною ознакою, перебувало 15151 пільговиків /у звітному періоді здійснено нарахування  пільг  на  загальну суму 7309008 грн.

 

Відшкодування соціальних стипендій

Спеціалістами Управління здійснено нарахування соціальної стипендії студентам вищих навчальних закладів  I - IV рівня акредитації, які навчаються на денній формі за державним замовленням  на  суму 871761 грн.

 

Соціально - трудові  відносини

Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією в повному обсязі забезпечено виплату заробітної плати та сплату відповідних платежів (податків та внесків) з фонду заробітної плати працівникам підприємств, організацій та установ, зокрема бюджетної сфери, які засновані на комунальній власності територіальної громади району.

 

Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми

Призначено різні види державної соціальної допомоги 451 сім'ям  з дітьми /загальна кількість осіб, які отримали допомогу становила -  16981.

В Управлінні обліковано 1146 особових справ  багатодітних сімей, які  мають право на отримання допомоги  у розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною.

 

Надання при народженні дитини одноразової

натуральної допомоги «пакунок малюка»

Спеціалістами Управління у звітному періоді прийнято 90 заяв /всього опрацьовано 414 заяв, на отримання грошової компенсації вартості одноразової  натуральної  допомоги “пакунок малюка”.

 

Комплекс реєстраційних послуг для новонароджених Є-Малятко  Відповідно до заяв, які надійшли через електронні засоби комунікації у звітному періоді опрацьовано 9 звернень (заяв) /всього опрацьовано - 143 стосовно  призначення допомоги  при народженні дитини. 

 

Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам

В розрізі виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2022 - 2024 роки»  з початку року надано матеріальну допомогу  1019 малозабезпеченим особам на суму 2 718 800 грн/середній розмір допомоги складав 2668,10 грн/особу.

У звітному періоді прийнято/опрацьовано 41 заява /всього опрацьовано 116 заяв та сформовано відповідні справи, з метою надання матеріальної допомоги на поховання особам, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у Центрі зайнятості як безробітні, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого.

Станом на 31.05.2022 прийнято 7 заяв та сформовані відповідні рішення про призначення одноразової матеріальної допомоги  військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.

 

Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

 На обліку перебувало 17715 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 2581 - дитина. У звітному періоді призначено первинно 79 компенсаційних  виплат/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли через скриньку або електронні засоби комунікації. В контексті механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, станом на 31.05.2022 розроблено та укладено 18 трьохсторонніх договорів з контрагентами стосовно  надання  таких послуг.   

 

Забезпечення  технічними засобами реабілітації,

засобами гігієни та реабілітація дітей з інвалідністю

Відповідно до чинних нормативних актів забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації або виплати компенсації їх вартості, у звітному періоді  прийнято 81 заяву  від громадян та відповідні документи до них встановленого зразка, які передані захищеним каналом зв’язку до Фонду соціального захисту інвалідів для подальшого завантаження їх до електронної особової справи.

Станом на 31.05.2022 видано безкоштовно:

-        направлення до транспортної МСЕК Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - 3;

-        направлено заяв до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  для влаштування  до  будинку - інтернату - 2;

-        листи - талони для проїзду в соціальному транспорті на  2019-2022 роки особам з інвалідністю внаслідок  війни - 17;

-        палиці/милиці - 13;

З метою здійснення реабілітації дітей з інвалідністю Управлінням укладено 22  двосторонніх договори, відповідно до встановленого  Порядку використання коштів, передбачених  у державному бюджеті.

 

Забезпечення санаторно - курортного лікування

пільгової категорії громадян

Станом на 31.05.2022 видано безкоштовно 27 путівок  у  санаторно-курортні заклади, з них оздоровлено: ветеранів війни - 10 (осіб); осіб з інвалідністю загального захворювання - 17 (осіб).

 

 

Встановлення статусів пільговим  категоріям  киян

 З початку року встановлено статус/видано відповідні посвідчення таким категоріям  киян:

-        особи з інвалідністю внаслідок війни - 28 осіб;

-        члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни - 9 осіб;

-        ветерана праці - 61 особа.

 

Призначення державної соціальної допомоги громадянам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю

 У звітному періоді призначено державну соціальну допомогу 10 особам /всього 30 особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю; станом на 31.05.2022 здійснено призначення  тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату - 52 особам.

 

Здійснення контролю за призначенням (перерахунку) пенсій,

органами Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством

У звітному періоді перевірено 3 пенсійні справи /всього 78,  зокрема 52 пенсійні справи призначені вперше.

 

Обстеження матеріально - побутових умов проживання громадян

З метою визначення факту проживання, складу  сім’ї,  ступеня нужденності, та можливостей знаходження додаткових джерел для  існування осіб, які звертаються за призначенням усіх видів державної  соціальної допомоги, проведено обстеження матеріально - побутових умов проживання 26 сімей /всього 95 сімей.

 

Організація надання соціальних послуг

Відповідно до  встановленого Порядку організації надання соціальних послуг, спеціалістами Управління опрацьовано заяви від малозахищених верств населення щодо надання соціальних послуг, прийнято 49 рішень /всього 258 рішень  щодо надання соціальних послуг.

 

Юридичне забезпечення, встановлення опіки (піклування) та захист прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб

Протягом  травня 2022 року спеціалістами сектору опіки та піклування Управління:

 - представлено інтереси Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації як органу опіки та піклування у 25 судових  засіданнях  у справах про визнання фізичних осіб недієздатними або обмежено дієздатними, встановлення опіки або піклування та призначення опікунів або піклувальників.

Проведено 1 засідання опікунської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації, на якому розглянуто 8 питань щодо встановлення опіки (піклування), надання дозволів на вчинення правочинів від імені недієздатних осіб, захисту прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб.

За результатами розгляду питань та пропозицій опікунської ради:

- сформовано та направлено до суду 6 подань про доцільність призначення опікунів та 1 заява про звільнення особи від повноважень опікуна у зв’язку з невиконання опікунських обов’язків та порушення прав підопічного;

- розроблено проєкт розпорядження Деснянської районної  в місті Києві державної адміністрації про надання дозволу на приватизацію квартири.

 

Надання соціальних послуг населенню Деснянського району міста Києва

В Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва (надалі - Територіальний центр) за травень 2022 року 1045 осіб, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, отримали 61376 заходів соціальних послуг.

Працівники  відділень постійно проводять інформаційно - роз’яснювальну  роботу серед отримувачів соціальних послуг (осіб похилого віку, осіб з інвалідністю) щодо запобігання захворювання COVID-19, шляхів передачі вірусу SARS-CоV-2", зокрема наголошують щодо гігієни рук та носінні захисних масок в місцях скупчення людей.

З метою створення необхідних умов зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців району, в Територіальному центрі працює «гаряча» телефонна лінія до якої звертаються особи похилого віку та особи з обмеженими можливостями, зокрема у травні 276 осіб отримали послуги інформування.

Впродовж звітного періоду виявлено та взято на обслуговування 28 осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребує надання соціальних послуг.

 

Догляд вдома/ представництво інтересів

У відділеннях соціальної допомоги вдома:

-         623 особи отримали 28060 заходів соціальної послуги догляду вдома;

-         2 особи отримали 598 заходів соціальної послуги паліативного догляду.

-         9 осіб отримали 26 заходів соціальної послуги догляду вдома на платній основі на суму  2,2 тис. грн.

Відповідно до укладених договорів та на підставі визначення індивідуальних потреб осіб, які перебувають на обліку, з урахуванням їх фізичного, психічного стану, соціальними робітниками здійснюються такі заходи соціальних послуг: придбання і доставка продовольчих; промислових та господарських товарів; медикаментів; допомога у самообслуговуванні; допомога   у приготуванні їжі, прибирання житла, тощо.

 

Представництво інтересів / Фізичний супровід осіб з інвалідністю,

які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються

на кріслах колісних

У відділеннях соціальної допомоги вдома:

- 602 особи отримали 4006 заходів соціальної послуги представництва інтересів: забезпечення супроводу у медичні заклади, відвідування у лікарнях, надання допомоги з оплати комунальних послуг, оформлення документів із соціально-правових питань, питань отримання комунальних, медичних, соціальних послуг, сприяння в отриманні адресної натуральної  та грошової допомоги;

- 6 осіб отримали 8 заходів соціальної послуги фізичного супроводу. Допомога в переміщенні у громадських місцях і транспорті під час відвідування органів державної  влади та установ.

 

Соціальна адаптація та консультування людям похилого віку

У відділенні денного перебування:

- 58 осіб отримали 116 заходів соціальної послуги соціальної адаптації.

- 92 особи отримали 110 заходів соціальної послуги консультування, допомоги в аналізі життєвої ситуації, визначення основних проблем, шляхів їх розв’язання, надання психологічної допомоги.

 

Натуральна допомога /Інформування

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги:

-        943 особи отримали 5786 заходів соціальної послуги натуральної допомоги (зокрема забезпечено гарячими обідами, продуктами харчування, засобами особистої гігієни та миючими засобами).

Впродовж вищезазначеного періоду Територіальний центр в умовах воєнного стану отримував допомогу від міської влади, соціально-відповідального бізнесу, волонтерів, зокрема:

- продукти харчування: гуманітарного штабу Деснянського району м. Києва, Червоного Хреста України, який співпрацює з торговельною мережею NOVUS, БФ «Порятунок життя» та волонтерів;

- гаряче харчування: гуманітарного штабу Деснянського району  м. Києва таволонтерів.

Вищезазначену гуманітарну допомогу отримали близько 1 520 осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують надання соціальних послуг, а саме: громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, батьків з інвалідністю, які виховують неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, малозабезпечені сім’ї та інших громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах в умовах воєнного стану.

 

Денний догляд/Реабілітація/ Консультування/Соціальна адаптація

дітям з інвалідністю

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей   з інвалідністю:

-  40 дітей, які відвідують групи денного перебування повного та неповного дня, отримали 11346 заходів соціальної послуги денного догляду, а саме: організація денного відпочинку (сну), організація харчування та допомога у прийнятті їжі; допомога при пересуванні у приміщенні відділення (за потреби); спостереження за станом здоров'я, формування та підтримка навичок самообслуговування; надання психологічної підтримки; сприяння в організації денної зайнятості, дозвілля.

Відповідно до індивідуальних програм реабілітації 40 дітей отримали  9 800 заходів з соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації та медичного супроводу.

 

Привітання ювілярів-мешканців Деснянського району

У травні місяці 2022 року відбулося привітання двох ювілярів - мешканців Деснянського району з 95-річчям та  зі 100-річчям, які отримали вітальні листівки від райдержадміністрації.

 

 

Управління освіти

 

Відповідно до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік» по галузі «Освіта» заплановано виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району на загальну суму 67 937,8 тис. грн, в тому числі:

 

-                 капітальний ремонт місць загального користування в 7-ми закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 39, 147, 218, 276, 292, 306, 320) на загальну суму 6 225,0 тис. грн;

-                 капітальний ремонт (відновлення роботи закладу) в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 782) на суму 15 000,0 тис. грн;

-                 капітальний ремонт харчоблоків у 6-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 459, 746, 770, 780, 781, 797) та 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 213) на загальну суму 11 737,6 тис. грн;

-                 капітальний ремонт басейну в 1-му закладі дошкільної освіти  (ЗДО № 333) на суму 470,2 тис. грн;

-                 капітальний ремонт / облаштування тіньових навісів, ігрових та спортивних майданчиків  в 4-х закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 333, 421, 753, 757) та 1-му закладі загальної середньої освіти (початкова школа «Усмішка») на загальну суму 3 176,5 тис. грн;

-                 капітальний ремонт інженерних мереж в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО №755) та 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 275) на загальну суму 1 300,0 тис. грн;

-                 капітальний ремонт (заміна вікон) в 7-ми закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 213, 259, 276, 307, 320, гімназія «Троєщина») на загальну суму 4 125,0 тис. грн;

-                 капітальний ремонт стадіонів та спортивних майданчиків в 3-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 294 (проектні роботи), 300, 320 (проектні роботи) на загальну суму 3 453,5 тис. грн;

-                 капітальний ремонт вхідних груп в 5-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 189, 259, 264, 307, 320) на загальну суму 1 775,0 тис. грн;

-                 безбар’єрне середовище (капітальний ремонт місць загального користування) в 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 152, 275) на загальну суму 9 125,0 тис. грн;

-                 капітальний ремонт спортивних залів та допоміжних приміщень в 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 275, 301) на загальну суму 3 300,0 тис. грн;

-                 капітальний ремонт покрівель в 3-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 270, 275, 306) на загальну суму 2 750,0 тис. грн;

-                 капітальний ремонт приміщень в 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО № 275, Ліцей №18) на загальну суму 3 300,0 тис. грн;

-                 капітальний ремонт фасадів в 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 270, 306) на загальну суму 2 200,0 тис. грн.

 

 

Управління культури

 

Відповідно до рішення Київської міської ради від 09.12.2021 № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік» по галузі «Культура» на 2022 рік виділено коштів загального фонду  24 960,2 тис. грн. та 215,0 тис. грн. коштів спеціального фонду (бюджету розвитку).

Протягом травня поточного року Публічними бібліотеками Централізованої бібліотечної системи, позашкільними навчальними та клубними закладами Деснянського району проведено низку заходів, в тому числі з популяризації безкоштовних книжкових сервісів, консультації психологів та тренінги для саморозвитку, підбір інформації та рекомендації пізнавальних онлайн - ресурсів для дітей та їх батьків, відеозаписи читання вголос для дітей, висвітлення інформації щодо пам’ятних дат, майстер-класи; виставки, заходи в онлайн форматі.

До Всесвітнього дня вишиванки майстринями позашкільного навчального закладу Освітньо-культурного центру «Дивосвіт» Деснянського району започаткована акція «Вишию,  щоб вижили!» зі збору та створення вишиванок для військових на передову. Впродовж 10 днів, з 19 травня й до Дня Києва, мисткині у Галереї мистецтв Деснянського району збирали вишиванки, які 27 травня під час зустрічі керівництва району з військовослужбовцями та волонтерами були передані захисникам на передову, адже вишита сорочка здавна була оберегом воїна-українця.

З нагоди святкування  Дня столиці та Дня Києва закладами культури району проведено комплекс різноманітних культурно-мистецьких заходів: виставка театрального вбрання«Київська старовина» (Будинок культури Деснянського району м. Києва /експозиція костюмів різних верств міського та сільського населення з фонду реквізитів вуличного театру історичного фехтування та сценічного бою «Камелот»); літературні читання «Скільки років кохаю, а закохуюсь в тебе щодня», онлайн-конкурси дитячих малюнків «Хай квітне у щасті моє рідне місто» (Центральна районна бібліотека ім. Павла  Загребельного); онлайн-зустріч з представниками Громадської організації «Громадський рух «Почайна» (про реальні справи по повернення місту його природи та культури)  (бібліотека для дітей ім. Гагаріна); голосні читання за творами Зірки Мензатюк «Київські казки» (бібліотека для дітей № 115); літературно-мистецький вечір «Київ мій, оспіваний в віршах» (бібліотека ім. Кучера); онлайн-виставка робіт з образотворчого мистецтва вихованців гуртків Освітньо-культурного центру «Дивосвіт» «На Київській хвилі»; фото – квест «Київ – серце України» за тематикою«Київ театральний», «Київ культурний», «Київ літературний», «Київ архітектурний», «Улюблений куточок мого міста» (Центр естетичного виховання «Гармонія»); відео-концерт «Серця сповнені любов’ю» та Онлайн-виставка «Як тебе не любити, Києві мій» за участі учнів Київської дитячої школи мистецтв № 3); онлайн-концерт відділу народних інструментів Школи мистецтв Деснянського району міста Києва ім. М. Леонтовича «Знову цвітуть каштани».

 

Управління у справах молоді та спорту

 

Підпорядковані Управлінню установи:

-                 Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» ( далі - ДЦФЗН «Спорт для всіх»).

-                 Центр навчання плаванню Деснянського району м. Києва.

Проведення спортивно-оздоровчих та молодіжних заходів.

 

Протягом звітного періоду Управлінням та Деснянським районним у Києві Центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»  проведено  та взято учаcть у спортивно-масових та молодіжних заходах, а саме:

 

-        Благодійний турнір з футболу серед дорослих команд (для допомоги мешканцям села «Перемога», Броварського р-ну, Київської обл.)

-        Благодійний турнір з футболу серед юнаків 2006 р.н.

-        Відкрите заняття зі стретчінгу (вправи для гнучкості тіла) для всіх бажаючих.

-        Матч дружби Україна - Польща

-        Благодійний турнір з футболу серед команд 2009-2010 р.н.

-        Благодійний турнір з футболу серед дорослих команд «Ліга дворового футболу» (для допомоги мешканцям Київської обл. та Чернігівської обл.)

Управлінням у справах молоді та спорту Деснянської районної в Києві державної адміністрації, згідно розподілу путівок, отриманих від Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у  травні місяці 2022 року направлено на оздоровлення та відпочинок 9  дітей пільгових категорій до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а саме:

- ДЗСТ  ЛОК «Карпатські зорі» (Івано-Франківська область, м. Косів)

 

Повідомляємо додатково, станом на 30.05.2022 зареєстровано  309 дітей пільгових категорій.

 

 

Управління (Центр) надання адміністративних послуг

 

Управлінням (Центром) надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) за період з 01.05.2022 по 31.05.2022 надано 3097 адміністративних послуг, за квітень – 1121 послуг.

Найбільшим попитом серед відвідувачів ЦНАПу  у звітному періоді користувались послуги щодо видачі довідок про реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання  – 1019 послуг, що становить (32,9 %)  від загальної кількості прийнятих заяв; з оформлення паспорта громадянина України та для виїзду за кордон, а також вклеювання фотокартки до паспорта по досягненню 25-ти та 45-ти річного віку – 1609 послуг (51,9 %); у сфері державної реєстрації фізичних та юридичних осіб – 70 послуги (2,2 %).

20.05.2022 керівник ЦНАП прийняв участь у семінарі на тему «Актуальні питання надання адміністративних послуг», під час якого, зокрема, було розглянуто питання забезпечення роботи щодо компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб то на дання паспортних послуг.

За звітний період працівники ЦНАПу забезпечували роботу Call – центру та надали близько 7000 консультацій.

 

 

Відділ охорони здоров’я

Незважаючи на впровадження в Україні воєнного стану, заклади охорони здоров’я, віднесені до сфери управління Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації працюють у звичному режимі та здійснюють медичне обслуговування мешканців району в повному обсязі на амбулаторному етапі.

Продовжується реалізація Урядової  програми «Доступні ліки», яка запроваджена у 2017 році.

З 01.04.2019 працює система видачі ліків за електронними рецептами.

НСЗУ забезпечено повернення коштів аптечним закладам, які заключили з нею договір і отримали право працювати в програмі «Доступні ліки».

Нова система фінансування дозволяє пацієнту отримати ліки в любій аптеці, з якою підписаний договір, незалежно від того де він проживає. У травні поточного року лікарями медичних закладів Деснянського району  м. Києва виписано 15456 електронних рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів 7774 хворим, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.

Продовжується запровадження медичної реформи: кількість підписаних та внесених до електронної медичної системи декларацій станом на 31.05.2022– 288097, що становить 78,7 %.

 З 01.07.2018 запроваджено новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» Національною службою здоров’я України. Тарифи на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року.

Забезпечено реалізацію глобальної ініціативи стратегії Fast-Trask Cities у м. Києві (90х90х90) з покращення надання медичних послуг у сфері ВІЛ /СНІДу.  Станом на 31.05.2022 протестовано за допомогою швидких тестів 1000 осіб, з них виявлено антитіла до ВІЛ у 7 випадках.

Функціонує 4 кабінети надання антиретровірусної допомоги за місцем проживання хворого.

З 01.04.2020 стартував ІІ етап медичної допомоги – надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в закладах охорони здоров’я.

Закладом, фахівці якого надають амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу пацієнтам на території Деснянського району за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів, є КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

Підприємство та його філії  зареєстровані в системі е-Health та на 100 % забезпечені комп’ютерною технікою. Укладено договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ, відповідно до якого включено 13 пакетів надання медичної допомоги.

Впроваджено електронне направлення на консультацію до спеціалістів Підприємства та лабораторні обстеження за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів.

          Впроваджено електронну карту пацієнта та електронний листок непрацездатності.

          З 11.03.2021 розпочалася  вакцинація проти COVID-19, яка проводиться відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцинації від гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.12.2020 № 3018.

На сьогодні вакцинація у Деснянському районі міста Києва здійснюється в пунктах щеплення, які розташовані на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги та КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

 

 

Управління благоустрою та підприємництва

 

Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», в Україні введено воєнний стані з 05 години 30 хвилин 24.02.2022.

Разом з тим, спеціалістами Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації щоденно забезпечується дієвий контроль за належним санітарно-технічним станом території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 №1051/1051.

В разі виявлення порушень, балансоутримувачам вносяться приписи з визначенням терміну усунення недоліків, а в разі невиконання вимог припису складаються протоколи про адміністративні правопорушення згідно ст. 152 КУпАП.

 

 

Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»

 

Комунальники продовжують наводити лад на своїх балансових територіях.

Робітники з комплексного прибирання ЖЕД № 301-319 структурних підрозділів КП «Керуюча компанія»щодня забезпечують необхідний рівень прибирання та утримання в належному санітарному стані прибудинкових територій та будинків, фарбують лави, огорожі, дитячі майданчики.

Також спільно з КП «Київкомунсервіс» виконують складання, погрузку та вивезення різноманітного сміття та великогабаритних відходів.

 

 

Комунальне підприємство по утриманню

зелених насаджень Деснянського району м. Києва

 

У травні 2022 року проведено роботи із висаджування зелених насаджень, а саме: висаджено дерев різних порід дерев – 44 шт., кущів – 324 шт., квітів  125 тис. шт.

Проведено видалення сухостійних та аварійних дерев – 251 шт., кущів – 973 шт., санітарну обрізку дерев – 502 шт., санітарну обрізку кущів – 500 шт. та видалено омели з крон дерев – 20 шт.

 

Встановлено нових лав – 30 шт., урн – 30 шт., відремонтовано лав – 14 шт.,  елементів: на дитячих майданчиках – 11 шт.; на спортивних майданчиках – 3 шт.

Спільно з КП ШЕУ зібрано автошин – 8177 шт.

 

27 травня перед Деснянською райдержадміністрацією замайоріла дивовижна клумба «З Мрією в серці» військово-патріотичної тематики. Для створення клумби на площі 85 м² знадобилося близько 10 тисяч квітів та 2 тони мармурової крихти. Висаджені альтернатери, агератум, тагетіс, бегонія, колеус та цинерарія приморська.

 

Також фахівці КП УЗН постійно доглядають за газонами у парках, скверах, на зелених зонах, слідкують за тим, щоб рясна трава скрізь мала однакову висоту, насичений зелений колір та міцну дернину. Здійснюють покіс трави на усіх зелених зонах. Прибирають сміття, щоб деснянці відпочивали в охайних парках.

 

 

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» міста Києва

Автодорівці району продовжують працювати та дбати про стан вулично-дорожньої мережі Деснянського району.

Фахівці КП ШЕУ Деснянського району щодня проводять ручне і механізоване прибирання транспортних артерій, тротуарів, зупинкових комплексів, підземних переходів по усьому району.

Також проводять очищення і ремонт зливоприймачів.

Працівники КП ШЕУ проводять ямкові ремонти, профілактичні ремонти дорожнього покриття, ліквідовують аварійну ямковість струменево-ін’єкційним методом, а також проводять заливку тріщин дорожнього покриття за допомогою спеціальної машини «Crafco» по усьому Деснянському району.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux