Портал в режимі тестування та наповнення
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за липень 2022 року

Опубліковано 08 серпня 2022 року о 16:59
фото

Основні напрямки та показники роботи
Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
за липень 2022 року

 

Інформуємо, що Указом Президента України від 24.02.2022 № 64

«Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами),

 затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»,

в Україні введено воєнний стан

 

 

Управління соціального захисту населення
(надалі - Управління)

З урахуванням поточного стану повномасштабної військової агресії російської федерації, основна діяльність Управління здійснювалась в умовах правового режиму воєнного стану з дотриманням встановлених додаткових правил на час війни. Роботу Управління організовано належним чином, здійснюється щоденний прийом громадян, надаються адміністративні, державні та соціальні послуги,  що складають систему публічних послуг, організована щоденна робота гуманітарного штабу. В роботі задіяні модель комунікації з населенням actually/offline та online з використанням інтерфейсів та електронних засобів комунікації, працює «гаряча лінія» фіксованого телефонного зв’язку, надаються консультації в телефонному режимі та безпосередньо громадянам

В період 01 - 28.07.2022 до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло 305 звернень від громадян з питань соціального захисту, всього за період з 01.01.2022 по 28.06.2022 в Управлінні опрацьовано 3285  звернення.

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до єдиної Web-орієнтованої інформаційної технології формування сегменту  «Облік ВПО» ДП ІОЦ, у визначеному періоді  в  ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту «Облік ВПО» в Деснянському районі м. Києва на 28.07.2022 обліковано 26821 осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил

/зокрема з 24 лютого 2022 року спеціалістами Управління обліковано 11311 осіб відповідної категорії/ із загальної кількості:  20429 - сімей,  працездатних осіб - 14356, пенсіонерів - 4715, 822 - осіб  з інвалідністю,  5009 - діти.

Робота гуманітарного штабу Деснянського району м. Києва

З метою покриття першочергових потреб переміщених осіб, які перебувають на обліку в Деснянському районі міста Києва, в приміщенні Управління організована щоденна робота гуманітарного штабу, забезпечення якого здійснюють працівники Управління в комунікації з фахівцями Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району міста Києва та Деснянського районного Центру соціальних служб.

Внутрішньо переміщені особи мають можливість  пройти  відповідну реєстрацію та за потреби, отримати продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг, взуття, гарячі обіди, інше. Станом на 28.07.2022 гуманітарну  допомогу отримали 11107 осіб визначеної категорії громадян.

Призначення житлових субсидій

У звітному періоді  спеціалістами Управління орієнтовно розраховано житлові субсидії для  6014 домогосподарств на загальну суму 2 875 988 грн.

Відшкодування пільг

На обліку в Єдиному державному  автоматизованому реєстрі осіб,  які мають право на пільги за соціальною ознакою, перебувало17925 пільговиків /у звітному періоді здійснено нарахування  пільг  на  загальну суму 11 023 206 грн.

Відшкодування соціальних стипендій

Спеціалістами Управління здійснено нарахування соціальної стипендії студентам вищих навчальних закладів  I - IV рівня акредитації, які навчаються на денній формі за державним замовленням  на  суму 1462 грн.

Соціально-трудові  відносини

Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією в повному обсязі забезпечено виплату заробітної плати та сплату відповідних платежів (податків та внесків) з фонду заробітної плати працівникам підприємств, організацій та установ, зокрема бюджетної сфери, які засновані на комунальній власності територіальної громади району.

Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми

Призначено різні види державної соціальної допомоги 1413 сім'ям   з дітьми /загальна кількість осіб, які отримали допомогу становила - 16384.

В Управлінні обліковано 1074 особових справ  багатодітних сімей, які  мають право на отримання допомоги  у  розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною.

Надання при народженні дитини одноразової натуральної
допомоги «пакунок малюка»

Спеціалістами Управління у звітному періоді прийнято 131 заяву /всього опрацьовано 641 заяву/  на отримання грошової компенсації вартості одноразової  натуральної  допомоги “пакунок малюка”.

Комплекс реєстраційних послуг для новонароджених Є-Малятко

Відповідно до заяв, які надійшли через електронні засоби комунікації у звітному періоді опрацьовано 32 звернення (заяви) /всього опрацьовано – 221звернень  стосовно  призначення допомоги  при народженні дитини. 

Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам

У розрізі виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2022 - 2024 роки»  з початку року надано матеріальну допомогу  1425 малозабезпеченим особам на суму 3 884 800 грн/середній розмір допомоги складав 2726,18 грн/особу.

З метою надання матеріальної допомоги на поховання особам, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у Центрі зайнятості як безробітні, виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого у звітному періоді прийнято/опрацьовано 26 заяв /всього з початку року опрацьовано 178  заяв по яких  сформовано відповідні справи.

Станом на 28.07.2022 прийнято 7 заяв та сформовані відповідні рішення про призначення одноразової матеріальної допомоги  військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.

Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

 На обліку перебувало 17689 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 2551 - дитина. У звітному періоді призначено первинно  99 компенсаційних  виплат/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли через скриньку або електронні засоби комунікації. В контексті механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, станом на 28.07.2022 розроблено та укладено 117 трьохсторонніх договорів з контрагентами стосовно  надання  таких послуг.  

Забезпечення  технічними засобами реабілітації, засобами гігієни та реабілітація дітей з інвалідністю

Відповідно до чинних нормативних актів забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації або виплати компенсації їх вартості, у звітному періоді  прийнято 363 заяви  від громадян та відповідні документи до них встановленого зразка, які передані захищеним каналом зв’язку до Фонду соціального захисту інвалідів для подальшого завантаження їх до електронної особової справи.

Станом на 28.07.2022 видано безкоштовно:

-        направлення до транспортної МСЕК Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - 3;

-        направлено заяв до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  для влаштування  до  будинку - інтернату - 9;

-        листи - талони для проїзду в соціальному транспорті на  2019-2022 роки особам з інвалідністю внаслідок  війни - 20;

-        палиці/милиці - 50;

З метою здійснення реабілітації дітей з інвалідністю Управлінням укладено 37  двосторонніх договорів, відповідно до встановленого  Порядку використання коштів, передбачених  у державному бюджеті.

Забезпечення санаторно - курортного лікування пільгової категорії громадян

Станом на 28.07.2022 видано безкоштовно 41 путівку  у  санаторно-курортні заклади, з них оздоровлено: ветеранів війни - 15 (осіб); осіб з інвалідністю загального захворювання - 22 (особи) ; ветеранів праці - 4 (особи).

В контексті механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування учасників антитерористичної операції, розроблено та укладено 7 трьохсторонніх договорів з контрагентами стосовно  надання  таких послуг.  

Встановлення статусів пільговим  категоріям  киян

 З початку року встановлено статус/видано відповідні посвідчення таким категоріям  киян:

-        особи з інвалідністю внаслідок війни - 45 особам;

-        члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни - 44 особам;

-        ветерана праці - 100 особам.

Призначення державної соціальної допомоги громадянам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю

 У звітному періоді призначено державну соціальну допомогу 40 особам /всього 157 особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю; здійснено призначення  тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату - 16 особам /всього 91 особам.

Здійснення контролю за призначенням (перерахунку) пенсій,
органами Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством

У звітному періоді перевірено 56 пенсійних справ /всього 182,  зокрема  36 пенсійні справи призначені вперше.

Обстеження матеріально - побутових умов проживання громадян

З метою визначення факту проживання, складу  сім’ї,  ступеня нужденності, та можливостей знаходження додаткових джерел для  існування осіб, які звертаються за призначенням усіх видів державної  соціальної допомоги, проведено обстеження матеріально - побутових умов проживання 85 сімей /всього 217 сімей.

Організація надання соціальних послуг

Відповідно до  встановленого Порядку організації надання соціальних послуг, спеціалістами Управління опрацьовано заяви від малозахищених верств населення щодо надання соціальних послуг, прийнято 105 рішень /всього 415 рішень  щодо надання соціальних послуг.

Юридичне забезпечення, встановлення опіки (піклування) та захист прав недієздатних (обмежено дієздатних) осіб

Протягом липня місяця 2022 року спеціалістами сектору опіки та піклування Управління:

 - представлено інтереси Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації як органу опіки та піклування у 25 судових  засіданняху справах про визнання фізичних осіб недієздатними або обмежено дієздатними, встановлення опіки або піклування та призначення опікунів або піклувальників.

Надання соціальних послуг населенню Деснянського району міста Києва

В Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва (надалі - Територіальний центр) за липень 2022 року  1199 осіб, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, отримали 59196 заходів соціальних послуг.

З метою створення необхідних умов зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців району, в Територіальному центрі працює «гаряча» телефонна лінія до якої звертаються особи похилого віку та особи з обмеженими можливостями, зокрема 29 осіб отримали послуги інформування.

Впродовж звітного періоду виявлено та взято на обслуговування  21 особу, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребували надання соціальних послуг.

Догляд вдома/ представництво інтересів

У відділеннях соціальної допомоги вдома:

-         673 особи отримали 31 511 заходів соціальної послуги догляду вдома;

-         3 особи отримали 845 заходів соціальної послуги паліативного догляду;

-         7 осіб отримали 41 захід соціальної послуги догляду вдома на платній основі на загальну суму 3,3 тис. грн.

Відповідно до укладених договорів та на підставі визначення індивідуальних потреб осіб, які перебувають на обліку, з урахуванням їх фізичного, психічного стану, соціальними робітниками здійснюються такі заходи соціальних послуг: придбання і доставка продовольчих; промислових та господарських товарів; медикаментів; допомога у самообслуговуванні; допомога у приготуванні їжі, прибирання житла, тощо.

Представництво інтересів / Фізичний супровід осіб з інвалідністю,
  які мають порушення опорно-рухового апарату
та пересуваються на кріслах колісних

У відділеннях соціальної допомоги вдома:

- 652 осіб отримали 3039 заходів соціальної послуги представництва інтересів: забезпечення супроводу у медичні заклади, відвідування у лікарнях, надання допомоги з оплати комунальних послуг, оформлення документів із соціально-правових питань, питань отримання комунальних, медичних, соціальних послуг, сприяння в отриманні адресної натуральної  та грошової допомоги;

- 12 осіб отримали 49 заходів соціальної послуги фізичного супроводу, допомогу в переміщенні у громадських місцях і транспорті під час відвідування органів державної  влади та установ.

Соціальна адаптація та консультування людям похилого віку

У відділенні денного перебування:

- 136 осіб отримали 593 заходи соціальної послуги соціальної адаптації;

- 48 осіб отримали 95 заходів соціальної послуги консультування, допомоги в аналізі життєвої ситуації, визначення основних проблем, шляхів їх розв’язання, надання психологічної допомоги.

Натуральна допомога /Інформування

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги:

-                 1060 осіб отримали 5266 заходів соціальної послуги натуральної допомоги (зокрема забезпечено гарячими обідами, продуктами харчування, засобами особистої гігієни та миючими засобами).

Впродовж вищезазначеного періоду Територіальний центр в умовах воєнного стану отримував допомогу від міської влади, соціально-відповідального бізнесу, волонтерів, зокрема:

- продукти харчування: гуманітарного штабу Деснянського району м. Києва, БФ «Порятунок життя» та волонтерів.

Вищезазначену гуманітарну допомогу отримали 1533 осіб, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, а саме: громадяни похилого віку та ооіби з інвалідністю, батьки з інвалідністю, які виховують неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, малозабезпечені сім’ї та інші громадяни, які опинилися в складних життєвих обставинах в умовах воєнного стану.

Денний догляд/Реабілітація/ Консультування/Соціальна адаптація

дітям з інвалідністю

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю:

-  14 дітей, які відвідують групи денного перебування повного та неповного дня, отримали 1845 заходів соціальної послуги денного догляду, а саме: організація денного відпочинку (сну), організація харчування та допомога у прийнятті їжі; допомога при пересуванні у приміщенні відділення (за потреби); спостереження за станом здоров'я, формування та підтримка навичок самообслуговування; надання психологічної підтримки; сприяння в організації денної зайнятості, дозвілля.

Відповідно до індивідуальних програм реабілітації 33 дитини отримали 15883 заходи з соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації та медичного супроводу.

Привітання ювілярів-мешканців Деснянського району

У липні 2022 року відбулося привітання п’ятьох ювілярів - мешканців Деснянського району із 90-річчям, які отримали вітальні листівки від райдержадміністрації.

 

 

Управління освіти

Відповідно до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік» та розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 21.06.2022 № 199 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 21.02.2021 № 95 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2022 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації» по галузі «Освіта» заплановано виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району на загальну суму  67 937,8 тис. грн, в тому числі:

-                 капітальний ремонт місць загального користування в 7-ми закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 39, 147, 218, 276, 292, 306, 320) на загальну суму 6 225,0 тис. грн.

-                 капітальний ремонт (відновлення роботи закладу) в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 782) на суму 15 000,0 тис. грн.

-                 капітальний ремонт будівель та прибудинкової території (капітальний ремонт світлоаераційного ліхтаря) в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 111) на суму 321,0 тис. грн.

-                 капітальний ремонт харчоблоків у 5-ти закладах дошкільної освіти  (ЗДО №№ 459, 746, 770, 781, 797) та 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 213) на загальну суму 9 937,1 тис. грн.

-                 капітальний ремонт басейну в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 333) на суму 470,2 тис. грн.

-                 капітальний ремонт / облаштування тіньових навісів, ігрових та спортивних майданчиків  в 3-х закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 333, 421, 757) та 1-му закладі загальної середньої освіти (початкова школа «Усмішка») на загальну суму 2 645,9 тис. грн.

-                 капітальний ремонт інженерних мереж в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО №755) та 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 275) на загальну суму 1 300,0 тис. грн.

-                 капітальний ремонт (заміна вікон) в 3-х закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 9, 111, 125) та 8-ми закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 213, 259, 276, 307, 320, 321, гімназія «Троєщина», Ліцей №18) на загальну суму 8 751,0 тис. грн. В ЗЗСО № 321 оголошено відкриті торги.

-                 капітальний ремонт стадіонів та спортивних майданчиків в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 300) на суму 361,5 тис. грн.

-                 капітальний ремонт вхідних груп в 5-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 189, 259, 264, 307, 320) на загальну суму 1 775,0 тис. грн.

-                 безбар’єрне середовище в 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО № 152 – капітальний ремонт місць загального користування, ЗЗСО № 275 – капітальний ремонт місць загального користування та капітальний ремонт вхідних груп) на загальну суму 9 125,0 тис. грн.

-                 капітальний ремонт спортивних залів та допоміжних приміщень в 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 275, 301) на загальну суму  3 300,0 тис. грн.

-                 капітальний ремонт покрівель в 3-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 270, 275, 306) на загальну суму 2 750,0 тис. грн.

-                 капітальний ремонт приміщень в 2-х закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 111, 125) та 3-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО № 275, 321, Ліцей №18) на загальну суму 3 776,1 тис. грн. В ЗЗСО № 321 оголошено відкриті торги.

-                 капітальний ремонт фасадів в 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 270, 306) на загальну суму 2 200,0 тис. грн.

 

 

Управління культури

Відповідно до рішення Київської міської ради від 09.12.2021 № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік» по галузі «Культура» на 2022 рік виділено коштів загального фонду  24 960,2 тис. грн. та 215,0 тис. грн. коштів спеціального фонду (бюджету розвитку).

Протягом липня поточного року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури Деснянської районної в місті Києві державної  адміністрації було витрачено коштів у сумі загального фонду 2643,52 тис. грн.

Публічними бібліотеками Централізованої бібліотечної системи, позашкільними навчальними та клубними закладами Деснянського району проведено низку заходів, в тому числі з популяризації безкоштовних книжкових сервісів, консультації психологів та тренінги для саморозвитку, підбір інформації та рекомендації пізнавальних онлайн - ресурсів для дітей та їх батьків, відеозаписи читання вголос для дітей, висвітлення інформації щодо пам’ятних дат, майстер-класи; виставки, заходи в онлайн форматі.

28 липня Україна відзначається День Української Державності. Це свято пов‘язане із ще однією важливою історичною подією - хрещенням Київської Русі. А це означає, що українській державності не 30, а понад тисяча років. Про це і не тільки юні читачі ЦРБ ім. П.А. Загребельного дізналися на пізнавальній ігротеці «Україна - це ми!». Інтерактивна вікторина «Як я знаю Україну» довела, що юні українці знають і прагнуть знати про Україну все.

Нас ніколи не здолати та не зламати, бо ми боронимо свою свободу зараз і дітей своїх виховуємо справжніми патріотами незалежної України.

В бібліотеці ім. С. Олійника до Дня Української Державності провели патріотичний ранок для молоді Лісового масиву.

Разом із бібліотекарями обговорили важливість розуміння, що таке держава і державність, її витоки від князя Володимира до сьогодення та наскільки важливо відзначити цей день сьогодні.

Цікавою родзинкою заходу стали патріотичні пісні, які співали всі.

Наші читачі з нетерпінням чекають наступних заходів в бібліотеці, де завжди панує дружня атмосфера і можна дізнатися багато цікавих фактів та знайти однодумців.

За ініціативи «Навчай українською» https://www.facebook.com/teach.in.ukrainian/ в рамках реалізації проєкту «Єдині», в ЦРБ ім. П. Загребельного щоп’ятниці об 11.00 відбуваються заняття розмовного клубу. У формі живого спілкування учасники поглиблюють свої знання, відточують свою майстерність у спілкуванні.

 

Управління у справах молоді та спорту

Підпорядковані Управлінню установи:

- Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» ( далі - ДЦФЗН «Спорт для всіх»).

- Центр навчання плаванню Деснянського району м. Києва.

Проведення спортивно-оздоровчих та молодіжних заходів.

Протягом звітного періоду Управлінням та Деснянським районним у Києві Центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»  проведено та взято участь у спортивно-масових та молодіжних - заходів, а саме:

-                 Відкрите тренування з йоги.

-                 Відкрите заняття зі стретчінгу (вправи для гнучкості тіла) для всіх бажаючих.

-                 Благодійний турнір з футболу «Діти наше майбутнє».

-                 В рамках соціальної програми «Активні парки-здорові локації України» активності.

-                 Благодійний турнір з футболу серед команд (2006 р.н.).

-                 Благодійний турнір з футболу серед команд (2008 р.н.).

-                 Спортивно-розважальний захід для дітей з сімей ВПО.

Управлінням у справах молоді та спорту Деснянської районної в Києві державної адміністрації, згідно розподілу путівок, отриманих від Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у липні місяці 2022 року направлено на оздоровлення та відпочинок 38 дітей пільгових категорій до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а саме:

-                 ДЗСТ ЛОК «Карпатські зорі» (Івано-Франківська область, м. Косів);

-                 ДЗСТ ЛОК «ВЕРХОВИНА» (Івано-Франківська обл., Верховинський р-н., смт. Верховина);

-                 ДЗОВ «Сонячні карпати» (Івано-Франківська обл., Верховинський р-н. с. Красногіря;

-                 ДП-ОК «Лісовий» (Тернопілька обл., Бучацький р-н.,с. Скоморохи);

-                 ДОЗ СТ «Чайка» (Київська обл. Богуславський р-н с. Чайки).

Повідомляємо додатково, станом на 29.07.2022 зареєстровано 55 дітей пільгових категорій.

 

 

Управління (Центр) надання адміністративних послуг

Управлінням (Центром) надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) за липень надано 8475 адміністративних послуг (для порівняння: за червень – 6273 послуги).

Найбільшим попитом серед відвідувачів ЦНАПу  у звітному періоді користувались послуги:

- відділу з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації – 4052 заяви (48 % від загальної кількості прийнятих заяв);

- Деснянського районного відділу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у місті Києві та Київській області – 3029 заяв (36 %  від загальної кількості прийнятих заяв);

- Служби у справах дітей та сім’ї Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації – 298 заяв (4% від загальної кількості прийнятих заяв).

Адміністраторами ЦНАПу через call-центр міста Києва надано більше 4800 консультацій.

Також адміністратори ЦНАПу залучені до роботи консультативного центру для внутрішньо переміщених осіб у бібліохабі на вул. Оноре де Бальзака, 28 для надання консультацій відвідувачам з питань отримання адміністративних послуг.

З кінця липня спеціалісти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації через ЦНАП розпочали прийом заяв від внутрішньо переміщених осіб щодо отримання гуманітарної допомоги від столиці в міських терцентрах.

З 26 липня у приміщенні ЦНАПу (просп. Маяковського, 29) розпочався безкоштовний прийом психолога для надання кваліфікованої психологічної допомоги усім охочим.

Працівники ЦНАПу брали участь у онлайн-курсах та вебінарах, що готуються Міністерством цифрової трансформації України та освітніми платформами, з отриманням електронних сертифікатів (отримано 10 сертифікатів), проходили професійне навчання у Департаменті (Центрі) надання адміністративних послуг КМДА за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання надання адміністративних послуг».

 

 

Відділ охорони здоров’я

Незважаючи на впровадження в Україні воєнного стану, заклади охорони здоров’я, віднесені до сфери управління Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації працюють у звичному режимі та здійснюють медичне обслуговування мешканців району та внутрішньо переміщених осіб в повному обсязі на амбулаторному етапі.

Продовжується реалізація Урядової  програми «Доступні ліки», яка запроваджена у 2017 році.

З 01.04.2019 працює система видачі ліків за електронними рецептами.

НСЗУ забезпечено повернення коштів аптечним закладам, які заключили з нею договір і отримали право працювати в програмі «Доступні ліки».

Нова система фінансування дозволяє пацієнту отримати ліки в любій аптеці, з якою підписаний договір, незалежно від того де він проживає. У липні поточного року лікарями медичних закладів Деснянського району м. Києва виписано 29208 електронних рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів 13895 хворим, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.

Продовжується запровадження медичної реформи: кількість підписаних та внесених до електронної медичної системи декларацій станом на 29.07. 2022 – 290165, що становить 79,5 %.

 З 01.07.2018 запроваджено новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» Національною службою здоров’я України. Тарифи на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року.

Забезпечено реалізацію глобальної ініціативи стратегії Fast-Trask Cities у м. Києві (90х90х90) з покращення надання медичних послуг у сфері  ВІЛ /СНІДу.  Станом на 29.07.2022 протестовано за допомогою швидких тестів 1848 осіб, з них виявлено антитіла до ВІЛ у 9 випадках.

Функціонує 4 кабінети надання антиретровірусної допомоги за місцем проживання хворого.

З 01.04.2020 стартував ІІ етап медичної допомоги – надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в закладах охорони здоров’я.

Закладом, фахівці якого надають амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу пацієнтам на території Деснянського району за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів, є КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

Підприємство та його філії  зареєстровані в системі е-Health та на 100 % забезпечені комп’ютерною технікою. Укладено договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ, відповідно до якого включено 14 пакетів надання медичної допомоги.

Впроваджено електронне направлення на консультацію до спеціалістів Підприємства та лабораторні обстеження за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів.

Впроваджено електронну карту пацієнта та електронний листок непрацездатності.

З 11.03.2021 розпочалася  вакцинація проти COVID-19, яка проводиться відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцинації від гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.12.2020   № 3018.

На сьогодні вакцинація у Деснянському районі міста Києва здійснюється в пунктах щеплення, які розташовані на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги та КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

 

 

Управління благоустрою та підприємництва

Спеціалістами Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (далі - Управління) щоденно забезпечується дієвий контроль за належним санітарно-технічним станом території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051.

В разі виявлення порушень, балансоутримувачам вносяться приписи з визначенням терміну усунення недоліків, а в разі невиконання вимог припису складаються протоколи про адміністративні правопорушення згідно ст. 152 КУпАП.

Так, за липень місяць поточного року, спеціалістами Управління було внесено 61 припис та складено 5 протоколів.

Крім того, враховуючи початок сезону продажів плодово-овочевих культур, відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 20.05.2016 № 290 «Про утворення робочої групи з питань недопущення здійснення несанкціонованої торгівлі на території Деснянського району міста Києва» активізовано роботу представників робочої групи на предмет обстеження Деснянського району.

В ході проведення комісійних обстежень, працівниками Управління благоустрою та підприємництва Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації надаються роз’яснення продавцям – порушникам, стосовно можливості здійснювати торговельну діяльність на пільгових умовах на виділених соціальних місцях на території ринків, складаються адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) та вносяться приписи.

 

 

Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»

Комунальники продовжують наводити лад на своїх балансових територіях.

Робітники з комплексного прибирання ЖЕД № 301-319 структурних підрозділів КП «Керуюча компанія»щодня забезпечують необхідний рівень прибирання та утримання в належному санітарному стані прибудинкових територій та будинків, фарбують лави, огорожі, дитячі майданчики.

Також спільно з КП «Київкомунсервіс» виконують складання, погрузку та вивезення різноманітного сміття та великогабаритних відходів.

 

 

Комунальне підприємство по утриманню

зелених насаджень Деснянського району м. Києва

У липні 2022 року проведено роботи із висаджування квітів 250 тис. шт.

Проведено санітарну та формувальну обрізку кущів – 9780 шт.

Проведено викошування газонів на площі – 50,4 га.

Встановлено нових урн – 6 шт., відремонтовано лав – 12 шт.,  елементів: на дитячих майданчиках – 4 шт.; на спортивних майданчиках – 2 шт.

Також фахівці КП УЗН постійно доглядають за газонами у парках, скверах, на зелених зонах, слідкують за тим, щоб рясна трава скрізь мала однакову висоту, насичений зелений колір та міцну дернину. Здійснюють покіс трави на усіх зелених зонах. Прибирають сміття, щоб деснянці відпочивали в охайних парках. У спеку здійснюють полив.

 

 

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління
по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» міста Києва

Автодорівці району продовжують працювати та дбати про стан вулично-дорожньої мережі Деснянського району.

Працівники КП ШЕУ проводять ямкові ремонти, профілактичні ремонти дорожнього покриття, ліквідовують аварійну ямковість струменево-ін’єкційним методом, а також проводять заливку тріщин дорожнього покриття за допомогою спеціальної машини «Crafco» по усьому Деснянському району.

За липень місяць 2022 року очищено 183 од. зливоприймачів та 118 од. оглядових колодязів, відремонтовано 15 од. зливоприймачів та 5 од. оглядових колодязів.

Щоденно проводяться роботи по прибиранню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району.

Влаштовано асфальтобетонне покриття в ППП за адресою: проспект Володимира Маяковського - вулиця Теодора Драйзера 292 м2 та розпрочато підготовчі роботи з влаштування асфальтобетонного покриття в ППП за адресою: проспект Володимира Маяковського - вулиця Сержа Лифаря.

На балансовій вулично-шляховій мережі КП ШЕУ Деснянського району виконано поточним (дрібним) ремонтом асфальтобетонного покриття аварійно-небезпечних ділянок – 1 023,6 м2.

Додатково виконано заповнення швів асфальтобетонного покриття гумово-бітумною мастикою за допомогою плавильно-заливальної машини CRAFCO SUPER SHOT 125 DCRC у кількості 2 630 п.м.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux