Олександр Попов вручив ключі від службових автомобілів сімейним лікарям.
Первинна ланка системи охорони здоров’я стала мобільнішою. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов зустрівся з сімейними лікарями району та вручив їм ключі від автомобілів, що виділені для потреб амбулаторій загальної практики. Також очільник столичної адміністрації обговорив із медиками стан реалізації медичної реформи в Києві.
– Перед Києвом, міською владою та медиками стоїть нелегке завдання не лише одними з перших у країні виконати намічені заходи з реформування системи охорони здоров’я, а й забезпечити киян якісною та своєчасною медичною допомогою. Робота сімейного лікаря передбачає надання медичної допомоги як в амбулаторіях загальної практики, так і вдома у пацієнта. Нові автомобілі дозволять лікарям оперативно приїжджати на виклик та, у разі необхідності, транспортувати його до амбулаторій, – наголосив Олександр Попов.
Загалом було закуплено 150 легкових автомобілів для лікарів, що надають первинну медичну допомогу. Це дозволить покращити умови роботи сімейного лікаря та своєчасно надавати медичну допомогу пацієнтам у всіх районах міста.
Олександр Попов наголосив, що в рамках Програми економічних реформ та соціальних ініціатив Президента України щодо реформування медичної галузі головним завданням реорганізації роботи лікувальних установ є поліпшення якості й доступності медичної допомоги для пацієнта та покращення умов праці медичних працівників.