Комунальні служби Деснянського району працюють у посиленому режимі
Станом на 17:00, до ліквідації наслідків негоди наразі залучено 41 одиниця спецтехніки та 76 працівників КП ШЕУ Деснянського району. Під час прибирання головних транспортних артерій району та тротуарів було використано 43 т піскосоляної суміші та 3 т солі. Наразі прибрано 100,5 км доріг та вивезено 112 т снігу.
Також працівники ЖЕД 301-319 продовжують очищувати від снігу прибудинкові території підвідомчих житлових будинків. До роботи залучено 441 працівник ЖЕДів та 15 одиниць спецтехніки, які працюють без упину. Під час прибирання комунальники використали 3 т піскосоляної суміші. Наразі прибрано 1357 тис кв.м.
Окрім цього, 53 працівника КП УЗН Деснянського району та 2 одиниці техніки продовжують очищати пішохідні доріжки у парках та скверах від снігу та посипають їх піскосоляною сумішшю задля комфортного пересування пішоходів. Наразі прибрано 14,6 га території.
Деснянська райдержадміністрація звертається до водіїв із проханням не паркувати автомобілі обабіч доріг і в заборонених для цього місцях. Це дозволить ефективно залучати снігоприбиральну техніку до очищення доріг, щоб забезпечити комфортне пересування районом. Автомобілі, що заважатимуть розчищати автошляхи від снігу, будуть евакуйовані.
Закликаємо деснянців, за можливості, не користуватися приватним авто, надавши перевагу громадському транспорту, а також слідкувати за прогнозами погоди, плануючи маршрути.