Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Громадськість Деснянського району взяла участь у Марші миру.

Опубліковано 19 вересня 2014 року о 15:58
фото

 

Сьогодні в рамках відзначення Міжнародного дня Миру громадськість Деснянського району взяла участь у традиційному Марші миру, який пройшов за участю представників міської влади, депутатського корпусу, громадських організацій ветеранів війни, праці, дітей війни, учасників воєнних конфліктів, учнівської та студентської молоді.

Деснянці поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям і пройшли святковою ходою до Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, під стінами якого відбувся урочистий мітинг. Ветерани ділилися спогадами про воєнні лихоліття, враженнями від перемоги, закликали берегти мир.

Довідково. Міжнародний день Миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році. День миру в Україні встановлений Указом Президента у 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

IMG_2546

IMG_2554

IMG_2557

IMG_2574

IMG_2579

IMG_2585


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux