Діти пільгових категорій Деснянського району відвідали Музей популярної науки та техніки “Експериментаніум”.
За ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації діти пільгових категорій з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, безкоштовно відвідали Музей популярної науки та техніки “Експериментаніум”, що на Подолі.
Постійна експозиція музею присвячена розділам фізики – електриці, механіці, оптиці, магнетизму, акустиці. Окремо у музеї представлена анатомія. Інтерактивні експонати музею демонструють закони науки та явища навколишнього світу.
Під час екскурсії діти мали змогу відчути себе справжніми дослідниками та “доторкнутися” до науки: запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника, власноруч побудувати мости без жодного цвяха. Діти спостерігали зародження торнадо, зазирнули у нескінченність, створили блискавку та подумали над логічними головоломками.
Діти, які потребують небайдужого повсякденного піклування та уваги, змістовно та пізнавально провели час у музеї, побачили багато цікавинок та здійснили чимало нових відкриттів. Враження від екскурсії, позитивні емоції та отримані нові знання залишаться у пам’яті дітей.