Деснянці, які потребують допомоги, отримують продуктові набори


Набори першої необхідності у Деснянському районі вже отримали 4 тисячі 671 мешканців, які потребують допомоги.
А це – кияни, які опинилися в складних життєвих обставинах. Першочергово, продуктовими наборами забезпечуються люди, які знаходяться в «групі ризику»: літні люди, люди з інвалідністю.
Така допомога надається завдяки роботі Єдиного координаційного центру дій для допомоги малозахищеним верствам населення, який створено при Київській міській державній адміністрації.
До роботи Єдиного координаційного центру дій для допомоги малозахищеним верствам населення долучилися представники благодійних і громадських організацій та представники соціально-відповідального бізнесу: Спілка самаритян України, БФ «Життєлюб», торговельні мережі «Новус», «АТБ», «Ашан». Логістику забезпечують компанії «Уклон» та «Нова пошта».
Якщо ви потребуєте допомоги, телефонуйте до районного Територіального центру або пишіть на електронну адресу: [email protected]
Номер телефону Деснянського Територіального центру: (044) 533-72-51.
Довідково.
Єдиний центр координації дій для допомоги малозахищеним верствам населення створено для налагодження співпраці з громадськими, волонтерськими, та іншими організаціями і координації їхніх дій з питань надання допомоги окремим незахищеним верствам населення міста Києва в умовах поширення нової коронавірусної інфекції.