А ти хочеш стати рятівником на пляжі?
А ти хочеш стати рятівником на пляжі?
У столиці розпочався відбір кандидатів до «Пляжного Патрулю». Стати рятівником столичного пляжу може кожен охочий.
Як стало відомо, для роботи кандидат має оволодіти навичками рятування на воді. Для цього організатори проводять спеціальні тренування майбутнього персоналу.
«Якщо ви хочете спробувати пройти навчання та працювати рятувальником на пляжах міста Києва (сезонна робота), або якщо ви не впевнені, що це – ваше покликання, але маєте цікавість і бажання долучитися до наших тренувань, уроків і поглянути на процес зсередини для прийняття остаточного рішення, просимо звертатися», – йдеться у повідомленні.
Детальніше ознайомитися можна на сайті «Пляжного Патруля» Києва – http://beachpatrol.kiev.ua/.
Довідково: «Пляжний Патруль» – це некомерційна професійна організація пляжних рятувальників у місті Київ. Діяльність організації спрямована на зниження рівня смертності та травматизму у водному середовищі і прибережних територіях (на пляжах міста). Патрульні орієнтуються на міжнародні стандарти роботи рятівних команд.