Головна  →  Анонси  →  24 травня 2017

Запрошуємо поглянути на промисловий потенціал Деснянського району

Запрошуємо поглянути на промисловий потенціал Деснянського району

Шановні деснянці та гості столиці!

В рамках святкування Дня Києва, 25 травня 2017 року з 10:00 до 17:00, в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» по вулиці Салютній, 2 вперше пройде виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві». Сім промислових підприємств Деснянського району виявили бажання продемонструвати деснянцям та гостям міста власну продукцію і здивувати столицю.

Успішно працюючі підприємства Києва – це нові робочі місця та наповнення бюджету міста, тож одним з пріоритетних напрямів роботи КМДА є сприяння розвитку промисловості, підприємництва та споживчого ринку.

Виставку відвідають представники інвестиційних фондів, банківського сектору, сфери фінансових послуг, закордонних торговельних місій, посольств та консульств, громадських організацій, представники керівних органів державної влади та місцевого самоврядування, кияни та гості міста.

Започатковуючи щорічну виставку «Зроблено в Києві», столична влада має на меті:

- популяризувати та просувати промислову продукцію київських виробників;

- підвищити впізнавання столичних брендів;

- надати підприємствам Києва додаткові можливості для реклами своєї продукції;

- сприяти створенню нових робочих місць у столиці та наповненню внутрішнього ринку;

- привернути увагу потенційних інвесторів до виробничих підприємств міста Києва.

Загалом участь у виставці візьмуть більш як 160 підприємств, які працюють у сфері машинобудування, будівельній, хімічній, медичній, фармацевтичній, поліграфічній галузях, в легкій промисловості. Більш ніж 40 наукових установ столиці продемонструють свої новітні розробки, технології та матеріали. Окремими експозиціями будуть представлені НАН України, провідні ВНЗ столиці, наукові парки, інвестиційні агентства та науково-технічні майстерні. Вони презентуватимуть свою продукцію на площі понад 3000 м².

В рамках виставки також буде реалізовано науково-практичну програму: круглі столи, конференції, майстер-класи та презентації нових технологій. Відвідувачі виставки отримають нагоду бути присутніми на нагородженні переможців конкурсу «Кращий експортер року».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА