Головна  →  Новини  →  27 липня 2015

У Деснянському районі працює кабінет медико-психологічної допомоги учасникам АТО та членам їх родин

У Деснянському районі працює кабінет медико-психологічної допомоги учасникам АТО та членам їх родин

 

У Деснянському районі на базі Консультативно-діагностичного центру по вулиці Закревського, 81/1 почав працювати кабінет медико-психологічної допомоги та реабілітації учасникам АТО та членам їх родин.

У кабінеті працюють лікарі-психологи, які пройшли спеціальне навчання за методиками вітчизняних та американських фахівців. Кабінет працює тричі на тиждень – у понеділок з 9:00 до 15:00, у середу та четвер – з 16:00 до 20:00.

«Сьогодні працівники закладів охорони здоров’я, освіти, Управління праці та соціального захисту населення, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інших структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації вдосконалюють роботу з психологічної реабілітації учасників АТО. Над впровадженням якісних, результативних реабілітаційних послуг нашим захисникам та їх близьким працює професійна команда лікарів, соціальних працівників, психологів. Створення кабінету медико-психологічної допомоги – ще один крок у наданні допомоги українським військовослужбовцям та членам їх родин», – говорить очільник Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук.

Також міським Департаментом охорони здоров’я вже розроблено «Дорожню карту щодо надання медичної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей» і «Пам’ятку для киян-учасників бойових дій у зоні проведення АТО».

1

2

3

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА