Головна  →  Оголошення  →  26 жовтня 2023

Стартує щорічний всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»

Стартує щорічний всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»

 

 

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя проводить черговий щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття». Також до організації заходу долучилися Інститут історії України НАН України, Кабінет Міністрів України, Спілка письменників України.

 

Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

У заході можуть брати участь учні старших класів, студенти і вчителі та подавати як індивідуальні, так і групові проєкти.

 

Конкурсні роботи слід надсилати до 1 грудня на електронну пошту: [email protected]. Протягом грудня-січня журі опрацьовуватиме проєкти та наприкінці січня визначить переможців.

 

До участі в конкурсі приймають мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi». Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.

 

Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

 

Положення про Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

 

 

Додаткові питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за електронною адресою: [email protected]

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]