Головна  →  Новини  →  18 вересня 2023

Впевнено тримаємо освітній стрій!

Впевнено тримаємо освітній стрій!

В теплий і сонячний осінній день до спеціалізованої школи № 307, що цього року відзначає 30-річчя, завітали в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Плясецький та начальник Управління освіти Людмила Рожкова.

Директор школи Ірина Лапіка із задоволенням показала гостям заклад, який радо зустрів дітей в новому навчальному році.

Чудові класи, привітні вчителі, усміхнені діти! Це є сенс нашого життя і професії педагога.

Новий навчальний рік, другий рік повномасштабної війни... У закладі для комфортного перебування, цього року, було проведено капітальний ремонт місць загального користування, підлоги, облаштовано систему вентиляції та приміщення медпункту, відремонтовані приміщення укриття.

Укриття школи обладнано системою безперебійного освітлення. Готові до будь-яких викликів... Також гості завітали до шкільної їдальні, цехи якої були модернізовані, проведені поточні ремонтні роботи, що дає змогу працівникам їдальні забезпечувати учнів смачним мультипрофільним харчуванням, підтримуючи реформу шкільного харчування.

Гості отримали яскраві враження від сучасних спортивних залів та електронного тиру, який обладнаний електронно-лазерним комплексом безпатронної стрільби.

Впевнено тримаємо освітній стрій!

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]