Головна  →  Новини  →  22 листопада 2022

У районі продовжується активна протиожеледна обробка балансових територій

У районі продовжується активна протиожеледна обробка балансових територій

Відтак, дорожники Деснянського району продовжують протиожеледну обробку доріг, тротуарів, вузьких проходів, зупинок громадського транспорту та пішохідних переходів.

Протягом ночі і вранці вулиці чистять та обробляють протиожеледними засобами 37 одиниць техніки районного КП ШЕУ. Бригади з ручного прибирання очищають від накрижень та обробляють зупинки громадського транспорту та пішохідні переходи.

Окрім того, очищають, та у разі потреби, ремонтують зливоприймачі та стокові колодязі.

У свою чергу, працівники КП УЗН Деснянського району розчищають сніг на балансових територіях підприємства.

Озеленювачі очистили пішохідні доріжки у парках і скверах від снігу та провели протиожеледні заходи, посипаючи доріжки піскосоляною сумішшю. Особливу увагу приділили сходам.

Також працівники КП «Керуюча компанія» зранку розпочали прибирання від снігу прибудинкові території, підвідомчих житлових будинків. Під час прибирання комунальники вже використали близько 4 т піскосоляної суміші.

«Кожен комунальник докладає максимум зусиль задля комфорту деснянців. Безпека киян – наш пріоритет!», – зазначають на підприємствах.

Будьте уважні та обережні!!!

Деснянська райдержадміністрація звертається до водіїв із проханням не паркувати автомобілі обабіч доріг і в заборонених для цього місцях. Це дозволить ефективно залучати снігоприбиральну техніку до очищення доріг, щоб забезпечити комфортне пересування районом.

Закликаємо деснянців, за можливості, не користуватися приватним авто, надавши перевагу громадському транспорту, а також слідкувати за прогнозами погоди, плануючи маршрути.

Окрім цього, з метою попередження травматизму та уникнення аварійних ситуацій, закликаємо пішоходів бути обережними, пересуваючись містом, і рекомендує дотримуватись порад під час ожеледиці та снігопаду.

Пішоходів просимо бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА