Головна  →  Новини  →  7 жовтня 2022

Всесвітній день учителя у Деснянському районі

Всесвітній день учителя у Деснянському районі

 

У Всесвітній день учителя, який відзначається щорічно 5 жовтня, у дружньому професійному колі зібралися освітяни Деснянського району.

Урочистості розпочалися виступом народного художнього колективу шкільного  театру «Пролісок» та вихованців експериментальних театральних класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 з композицією «Ми з України».

З вітальним словом до педагогів звернулися  голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитро Ратніков та народний депутат України Артем Дубнов та вручили відзнаки працівникам закладів освіти за відданість професії.

Неочікуваним сюрпризом, який підготував Артем Дубнов для освітян Деснянського району, став виступ народного артиста України Павла Зіброва. Гучними оплесками присутні в залі зустрічали патріотичні та ліричні хіти улюбленого артиста, до виступу якого долучалися і учасники концерту, і глядачі. Пісенний гімн України «Червона рута» підхопила вся зала!

Завершилося свято флешмобом: виконанням учасниками заходу, гостями свята  і народного фольклорного колективу «Яворина» Школи мистецтв імені Миколи Леонтовича пісні-символу нескореності українського народу, Гімну Січових стрільців: «Ой, лузі червона калина».

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА