Головна  →  Новини  →  3 грудня 2021

Дмитро Ратніков відвідав вихованців відділення надання соціальних і реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю

 

Сьогодні, у Міжнародний день людей з інвалідністю, голова Деснянської райдержадміністрації Дмитро Ратніков та перший заступник голови Ірина Алєксєєнко відвідали вихованців Відділення надання соціальних і реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю.  

Дмитро Геннадійович переглянув виставу за участю дітей про Крихітку Єнота, побував в гостях у вихованців груп «Сонечко» та «Бджілка» й у знак подяки вручив юним деснянцям солодкі подарунки.

Відвідали сьогодні малечу і голова Деснянської районної організації Червоного Хреста України Валентина Романюк разом з юними волонтерами організації та  представники Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації,  вручивши дітям солодощі, іграшки, вітаміни, канцелярське приладдя. Також Валентина Романюк передала ходунки для дітей з ДЦП. 

«Сьогодні у відділенні проходить реабілітацію 96 діточок, 34 з яких щоденно отримують послуги денного догляду. Для ДЦП універсального рецепту лікування немає. Але чим раніше буде розпочато комплексна відновна  реабілітація, соціальна адаптація, тим успішніше буде цей процес. У центрі педагоги разом з батьками докладають багато зусиль, щоб реабілітувати дитину. Надаються фізична, психологічна, педагогічна реабілітація, медичний догляд», – говорить в. о. директора Територіального центру соціального обслуговування Людмила Семенюк. 

 ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА